3

W klubie panuje optymizm, no i fajnie.

0

@masik86 ...jego kobiecie. To inna sprawa. Ja piszę o ew. wyborze między Londynem a Manchesterem...

0

"Adrienem Rabiotem z Juventusu", a co na to mama Adrienka?
Szczerze, to pare miesięcy temu w MU było takie samo bagno jak u nas...
Obecnie, piłkarsko nasz projekt wygląda naprawdę obiecująco co, mimo zawirowań finansowych, może być atrakcyjny dla zawodników (jak widać chyba), do teg odochodzi ,mimo wszystko gra w LM.
Na miejscu FdJ, mimo szacunku do nowego trenere MU, to obecnie piłkarsko Chelsea jest zdecydownaie lepszą opcją...nie wspominając o mieście do życia.
Na chwilę obecną, kontrakt FdJ jest rzeczywiście absurdalny (to jest chyba coś 500k ygodniowo, nie?), więc zrozumiałe jest, że a) albo zmiana tego kontraktu albo b) sprzedaż.
Ciekaw jestem jak ta cała sytuacja się rozwiąże.
Pozdro,
K.

11

Gdzie podpisać?

0

A miało być tak pięknie, a za chwilę znów piłkarska Europa będzie się z nas śmiać (o ile to prawda).
MESS Que Un Club !

0

Grubo................

0

@masik86 eeee, ale Pucia już z nami nie ma ;))

0

To wszytko zasługa agenta-siusiaka!
Aż zdziwiło mnie, że Lapcio dziękując Zahaviemu, że Lewy do nas trafił, nie podziękował "Siusiakowi" za negocjacje w sprawie noweg okontraktu Dembusia...

1

Były "taśmy Pucia", teraz "taśmy Agbonlahora"...chociaż coś w tym musi być.
Alemany - TOP ;)

3

@adukla chyba pomyliłeś wchodzacego Pereza do gabinetu Tebasa...

1

@aduklato był sarkazm z mojej strony.
Nico nie wnosi absolutnie nic do gry, jak dziecko we mgle.
Niestety pociąg z Gavim (i możliwe, że nawet Balde) powoli mu odjeżdza...
Nie widzę innej opcji jak wypożycznie na chwilę obecną.
Pozdro,
K.

0

@masik86 spokojnie, spokojnie, ten też zawita do słonecznej californii ;)

0

@ousmanedembele10 Może jak wystawią jednocześnie na tej pozycji Desta+Roberto, to jakoś defensywnie to ogarną ;) Bo, o ile grając z przeciwinikami, których dominujemy posiadaniem piłi i gra toczy sie głownie na połowie przeciwnika to ta prawa obrona w postaci Dest/Roberto jeszcze jakoś wygląda, to jak już będzie lepszy przeciwnik (np. Winisjusz junior) to średmnio to widzę.
Szkoda ze Cesar nie przyszedł, bo to by było mega wzmocnienie.
MOżliwe, że jak zostanie tak jak jest (kadrowo na tej pozycji) to w meczach gdzie będzie trzeba tam bronic (ani Roberto ani Dest nie umieją) zagra tam pewnie Arajuo/Kounde ...
A może się zdziwimy i kogoś tam wyciągną w ostatnich dniach okienka - tylko kogo??
Pozdro,
k

1

@adukla Co poszło nie tak?

3

Myśle, zę Puć odchodząc postawił warunek: Busi i Roberto jadą ze mną...teraz to już kwestia godzin.

1

To podobnie jak między mną a starą ostatnio...

0

No to Morata się "wypsztrykał", a sezon się jeszcze nie zaczął.
Okładka ASa made my day, lubię tą buzię - ma coś w sobie...
Dobrego dnia,
K.

2

@Matix90 dlatego napisałem, że przybycie nowych/starych (patrz Dembe), którzy na dodatek są w gazie...a tak wystarczyło, że był (w miarę) zdrowy i grał, teraz będzie trzeba pokazać coś więcej, a Wiem(y), że stać go na wiele.
Byle omijać kontuzje, a wierzę, ża każdy z nich, również Fati, da nam wiele radości.
Pozdro,
K.

1

@KibicBarcy84 co nie zmienia faktu, że cieszy dobry występ Lewego, nie? Poza tym, mimo iż to tylko Gamper, ogórasy z Meksyku, ale jednak strzelona bramka (dobry występ) powodują, że ciśnienie troszkę jednak zeszło.
Zogodze się, że czas pokaże i będzie czas na weryfkiację, ale nie odbierajmy sobie radości z małych-dużych rzeczy ;)
Pozdrom
K.

0

@Crema Catalunya "Nareszcie mamy konkurencyjny skład na tle innych europejskich potęg" - na chwilę obecną na tle 'ogórków', ale faktycznie coś tam zaczyna iskrzyć, a na papierze (patrz teżławka rezerwowych) wygląda to naprawdę nieźle!
Pozdro
K.

0

@JuniorTM Nie wnosi absolutnie nic. Dzisiaj, równie dobrze ja bym mógł za niego zagrać i różnicy by nie było widać. Nie widze innej oipcji jak wypożyczenie.

1

@Matix90 nie wiem czym to jest spowodowane (możliwe, że przybyciem nowych grajków i teraz trzeba troszkę popracować, żeby wyjśc w podstawie), ale zauważam w jego grze/zachowaniu taką troszkę 'olewkę', żeby nie powiedzieć, żę foch - obrażony?

1

Dziwi mnie, że nie Nico, ale dobra tam ;)
A tak na poważnie, były to 'ogórki', ale cieszę się, że Lewy trafił, trochę presji zeszło; poza tym jest nić zrozumienia z Pedrim...a atak Rphinha-Lewy-Dembe, oj, to może się udać.
Fajne jast też ta wymienność pozycji między Dembe a Raphinhą - jak Brazylijczyk jest na prawej, a Dembe wbieg do środka na prawą nogę - tak, jak strzelił bramkę.
Jedziemy z tematem!

1

Żeby nawet na Barca TV nie pokazać. Najpierw ze rozpocznie się o 18:30, a teraz już 18:45...jak zejdą z murawy to włączą. Parodia.

0

Roberto, musisz!

1

Nie dziwię mu się, niedzielne popołudnie, pogoda ładna, piwko się chłodzi...pora odpalić grilla

1

A miejsce w "naszym portfelu" jest na obu?

3

Puć lubi to.....

0

@MrCental płakać nie będę. Alemany TOP.

1

@slayer sarkazm, mówi Ci to coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?