kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Dembélé i Barça śpieszą się, żeby odnowić kontrakt"...no, tak od pół roku.
"historyczne pole position dla Hiszpana na Silverstone...Valverde został potrącony podczas treningu"...a po co on wchodził na tor!!!
0
@Flyingbetoniarka zapomniałeś o hasztagu ;))
1
@CulesKamil 48h.......ostatecznie, definitywnie. :pp
4
Pytanie od ilu lat wpuszczają do tych klubów we Włoszech, bo to w przypadku Pucia ważne.
0
@Messiasz2 i nic o Dembusiu
2
@PatrickKluivert999 Leeds by musiało dopłacić.
3
AS....chyba ból d*py, co?
0
Fajniusie te madryckie okładki...a tak dobrze zapowiadała się ta sobota.
0
Może ktoś się szarpnie 500tys plus zmienne....ZP i takie tam oraz procent od następnej sprzedaży ;pp
1
@siara10 żeby tylko mydła nie upuścił pod prysznicem...
1
@HypeR Pytanie: czy on, jak i jego agent siusiak o tym wiedzą?
0
@slayer a, no tak....w poszukiwaniu Świętego Graala...
2
@JarekS Kiedyś, jak Dembuś wracał po kontuzji, to przy każdym, kolejnym sprincie w jego wykonaniu myślałem, że sie na nowo "połamie" (tak też kilka razy było)....teraz podobnie mam z Ansu - jak wchodzi w jakiś sprint czy kontakt z innym zawodnikiem itp. to zaciskam zęby.
Dołączam się zatem mając nadzieję, że kontuzje nie zniszczą kariery tego młokosa.
Pozdro,
K.
6
"Barcelona nie wykluczyła jeszcze definitywnie jego odejścia." - może mi kotoś nakreślić, co autor ma na mśli?
0
@Messi1000000 co masz na myśli przez "normalny klub" oraz "rozumienie"? Biznes, jest biznes. Od lat kupujemy drogo, a sprzedajemy* za grosze.
*jeżelu już uda nam się sprzedać (bo z tym też jest problem...ale to temat rzeka)
Nadzieja w Alemanym, że nie da się wydy*ać jak poprzendicy.
Pozdro,
K.
0
@JarekS Jarku, zgodzę się, że Dembus (choć nie trawię pajaca) w obecnej sytuacji to " Best Bang for Your Buck", jednak z tym "poważnym" traktowaniem, to chyba powinno działać w obie strony, nie?
Dziecinada ze strony Dembusia i agenta siusiaka już trochę trwa...
Pozdro,
K.
PS.
Udanego urlopu.
0
No, to teraz, jak trąbimy o tych naszych dźwigniach i ile to (jednak) kasy mamy...wątpię, żey jakiś klub chciał nam kogoś sprzedać po okazyjnej cenie, no, może Valencia Solera...ale zapomnijmy o "negocjacjach" za Raphinha, tym bardziej, że 75baniek od Chelsea leży na stole.
0
@Lucassito salah, soler, de ligt, gaya, di Maria, ney....jeszcze tam kilku by się znalazło. ;ppp
1
Podobno Dembele jest do wzięcia za darmo...
74 "ekspertów"...co do Benzemy i Kortuła można się zgodzić to Winisjusz junior ...tu bym polemizował.
"Ancelotti planuje spróbować wystawić go jako fałszywą dziewiątkę, gdy Benzema będzie odpoczywał" tzn, teraz, w czasie wakacji,tak?
Pozdro,
Dobrego dnia,
K.
0
Też, ze starą lubimy tam wracać, fajne miasto, mamy nawet swoją ulubioną knajpkę na La Rambla...
0
Jeszcze powinna być kategoria "Łatwopalni", bo trochę tego drewna jest...
0
Nie mijali może w drzwiach Dembusia??
0
Fajnie by było zobaczyć Polaka w FCB (tym bardziej topowego, jakim jest RL), ale mimo wszystko te w/w sumy trochę bolą....12 baniek netto?!
0
Co$$$$$ nie pykło.
Powodzenia w PSV.
3
Wg mnie, albo odejdzie, albo zostanie, tak mi się wydaje.
A Wam?
Pozdro,
K.
1
@Herbert nie tylko Ty. ;)
0
Barto -->
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Podpisaliśmy S. Roberto i "de speszjal łan" sie os*ał - proste!
0
@stepkovski Really? Geniusz! Dzięki, już lecę powiedzieć starej.