0

"Dembélé i Barça śpieszą się, żeby odnowić kontrakt"...no, tak od pół roku.

"historyczne pole position dla Hiszpana na Silverstone...Valverde został potrącony podczas treningu"...a po co on wchodził na tor!!!

0

@Flyingbetoniarka zapomniałeś o hasztagu ;))

1

@CulesKamil 48h.......ostatecznie, definitywnie. :pp

4

Pytanie od ilu lat wpuszczają do tych klubów we Włoszech, bo to w przypadku Pucia ważne.

0

@Messiasz2 i nic o Dembusiu

2

@PatrickKluivert999 Leeds by musiało dopłacić.

3

AS....chyba ból d*py, co?

0

Fajniusie te madryckie okładki...a tak dobrze zapowiadała się ta sobota.

0

Może ktoś się szarpnie 500tys plus zmienne....ZP i takie tam oraz procent od następnej sprzedaży ;pp

1

@siara10 żeby tylko mydła nie upuścił pod prysznicem...

1

@HypeR Pytanie: czy on, jak i jego agent siusiak o tym wiedzą?

0

@slayer a, no tak....w poszukiwaniu Świętego Graala...

2

@JarekS Kiedyś, jak Dembuś wracał po kontuzji, to przy każdym, kolejnym sprincie w jego wykonaniu myślałem, że sie na nowo "połamie" (tak też kilka razy było)....teraz podobnie mam z Ansu - jak wchodzi w jakiś sprint czy kontakt z innym zawodnikiem itp. to zaciskam zęby.
Dołączam się zatem mając nadzieję, że kontuzje nie zniszczą kariery tego młokosa.
Pozdro,
K.

6

"Barcelona nie wykluczyła jeszcze definitywnie jego odejścia." - może mi kotoś nakreślić, co autor ma na mśli?

0

@Messi1000000 co masz na myśli przez "normalny klub" oraz "rozumienie"? Biznes, jest biznes. Od lat kupujemy drogo, a sprzedajemy* za grosze.
*jeżelu już uda nam się sprzedać (bo z tym też jest problem...ale to temat rzeka)
Nadzieja w Alemanym, że nie da się wydy*ać jak poprzendicy.
Pozdro,
K.

0

@JarekS Jarku, zgodzę się, że Dembus (choć nie trawię pajaca) w obecnej sytuacji to " Best Bang for Your Buck", jednak z tym "poważnym" traktowaniem, to chyba powinno działać w obie strony, nie?
Dziecinada ze strony Dembusia i agenta siusiaka już trochę trwa...
Pozdro,
K.

PS.
Udanego urlopu.

0

No, to teraz, jak trąbimy o tych naszych dźwigniach i ile to (jednak) kasy mamy...wątpię, żey jakiś klub chciał nam kogoś sprzedać po okazyjnej cenie, no, może Valencia Solera...ale zapomnijmy o "negocjacjach" za Raphinha, tym bardziej, że 75baniek od Chelsea leży na stole.

0

@Lucassito salah, soler, de ligt, gaya, di Maria, ney....jeszcze tam kilku by się znalazło. ;ppp

1

Podobno Dembele jest do wzięcia za darmo...

74 "ekspertów"...co do Benzemy i Kortuła można się zgodzić to Winisjusz junior ...tu bym polemizował.

"Ancelotti planuje spróbować wystawić go jako fałszywą dziewiątkę, gdy Benzema będzie odpoczywał" tzn, teraz, w czasie wakacji,tak?

Pozdro,
Dobrego dnia,
K.


0

Też, ze starą lubimy tam wracać, fajne miasto, mamy nawet swoją ulubioną knajpkę na La Rambla...

0

Jeszcze powinna być kategoria "Łatwopalni", bo trochę tego drewna jest...

0

Nie mijali może w drzwiach Dembusia??

0

Fajnie by było zobaczyć Polaka w FCB (tym bardziej topowego, jakim jest RL), ale mimo wszystko te w/w sumy trochę bolą....12 baniek netto?!

0

Co$$$$$ nie pykło.
Powodzenia w PSV.

3

Wg mnie, albo odejdzie, albo zostanie, tak mi się wydaje.
A Wam?
Pozdro,
K.

1

@Herbert nie tylko Ty. ;)

0

Barto -->

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Podpisaliśmy S. Roberto i "de speszjal łan" sie os*ał - proste!

0

@stepkovski Really? Geniusz! Dzięki, już lecę powiedzieć starej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?