0

@Barcamoja już nie przesadzaj. Przysnęliśmy (co takiemu klubowi jak nasz nie powinno się zdarzyć, to inna sprawa) na 10min drugiej połowy. Bayern strzelił co miał strzelić, my nie I tyle. Mogliśmy to ustawić w pierwszej połowie. Jest jeszcze dużo do poprawy, ale ile oni graja razem? Spokojnie.
Boli, boli, ale to nie było dominacja Bayernu jak ostatnimi czasy.


0

Fajną piłeczkę wyłożył Ferran na....16ke, tylko nie było tam...Messiego.
Dobrze, że 'odzyskalismy' Dembe i mamy Raphinhe, bo byśmy musieli grać Torresem od pierwszej minuty.

0

@misiek4st tak, tego od truskawek.

1

@stepkovski Bayeru...

7

Żebyśmy tam jacyś gorsi byli to nie powiem. Bayern strzelił to co miał, my nie. Mogliśmy ustawić mecz w pierwszej połowie i nie mówię tu o karnym, który powinien być (ale to inna sprawa). Dwie setki Pedriego...Lewy też mógł lepiej zachować w niektórych sytuacjach...nic, postęp jest, ale tak jak pisałem, potrzeba czasu żeby to się skleiło wszystko.
Szkoda, bo pierwszz połowa była naprawdę dobra, ale taka jest piłka...
Teraz posłuchajmy 'eksperta' Tomka w studio i poczekajmy na Madryckie gazetki jutro...już się drukują.
Pozdro,
K.

0

Ta pi*da coś gwiżdże??????

0

Chyba powoli trzeba grać lagę na Roberta...

0

@stepkovski sprzedaż.

0

@darkmarco11 no ba.

0

@JaCules1211 Hajto wyjaśnił, nic nie było...

1

@Matix90 ...w Madrycie, oni mają monopol na VAR.

0

Hajto mówi, że nie było karnego, to nie było. Koniec dyskusji.
Ewidentnie pan ślepa-myszka-sędzia musi mieć kontakt z Tomkiem na słuchawce, po uj mu VAR.

0

@fryc_86 oby kolego, oby.

1

Szkoda, że nie gramy w białych...byłoby wapno na bank!
Kurde, kurde, kurde...Pedri i Lewy, aj!

3

A to Dunczyk nie dostał sraczki, bo on tak lubi przed poważniejszymi meczami.?
Szawi, ufam Tobie.
Jedziemy!

2

Tzn, Gavi czy Lapcio będzie nagi w tym akcie??

9

Jeżeli popatrzymy indywidualnie na zawodników jakich mamy teraz, a jakich mieliśmy w ostatnich meczach z Bayernem to jest to piłarska przepaść, ale...jako drużyna, kolektyw, rozumienie się itp, to wydaje mi się, że Bayerna ma (niestety) zanczącą przewagę.
Okej, nie mają Lewego pojawiło się kilka nowych twarzy, ale mimo wszystko działa to lepiej.
Jak kolega niżej napisał, remis biorę w ciemno, ale...jednak łudzę sie na 3pkt i pokazanie wszystkim: 'we are back'!!
Do wieczora,
Pozdro,
K.

3

@TenX ....albo truskawką...

6

@heniek1981 Kounde na PO Ronald i Eric na środku...co do lewej myślę, że możesz mieć rację(wątpię, by Szawi rzucił młodego na tak głęboką wodę). W pomocy Gavi za FdJ, z przodu tak jak piszesz.

0

@Lucassito zgadza się. Mam wrażenie po ostatnim meczu, że Depay ma focha i gra na 'odwal się', a o Ferrnaie to nie ma co nawet wspminać.
Nic, czas pokaże. Czekam też na przebudzneie / odrodzenie Fatiego...

1

@Matix90 Jakie to przewrotne, co? Kilka miesięcy temu patrzyliśmy ze strachem na potyczkę z Bayernem, teraz patrzymy z ekscytacją i (przynajmniej ja) z optymizmem.
Pierwszy konkretny sprawdzian Szawigo i jego ekipy.
Mimo wszystko jednak, na chwilę obecną remis w Monachium biorę w ciemno.
Pozdro,
Do jutra,
K.

0

@lukasz222 Nie, nie oczekuję.
Następnym razem może być nawet po czesku jak dla Ciebie.
Bez odbioru.

2

@Batys Pytanie tylko, czy jak będziemy przegrywać / pierwsi tracimy bramkę będziemy mieć j*ja żeby odrobić / wygrać itp, bo to pokazuje chrakter zespołu i trenera --> patrz Real (niestety, tak się wygrywał trofea).
MAm nadzięję, że ta mieszanka zawodików jaką mamy będzie, jest do tego zdolna.
Pozdro,
K.

0

@lukasz222 a gdzie w mojej wypowiedzi masz moją krytykę, jago krytyki pod kątem finansów Barcelony?
Było o tym głośno ostantio w mediach, właśnie pod tym kątem.
Tu jest nawiązanie (i akurat w jego wypowiedzi) do braku krytyki, nie widzenia problemu jak szejki kupują kluby...
summa summarum - coś w deseń: "...a belki w oku swoim nie dostrzegasz"
Pozdro,

0

Woooo, jakby 'mój' klub miał 'kupić' arabski 'bin-es-men' to bym się mooooocno obawiał, bardzo mocno.
A na poważnie, to oczywuście, że wszystko jest 'wporzo' jak klub jest sprzedawany w całości, często dla kaprysu, mody, zachcianki nowego właściciela, ale już trochę średnio jest jak sie sprzedaje część np. praw tv / wizrunkowych itp, hmmm?

5

Dobrze, że ten Alcaraz wygrał, bo by trzeba oglądać wielką, rozdziabioną gębę winisjusza juniora na pierwszych stronach, a tak, przynajmniej kawę mogę dopić ze smakiem.
Dobrego dnia,
Jest już dreszczyk przed jutrem ??
Pozdro,
K.

2

A tymczasem w jaskini lwa GOŁT brajtłajt znowu zaryczał. Prawdziwa maszyna.

0

Nie oglądam...poratuje ktoś wynikiem, ile 'szczelilismy' już, 3,4,5?

0

Lewy na ławie, Depay w podstawie.

1

Ważne, że strzela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?