2

@Arkon co nie będzie łatwe. Ten Tchouaméni byłby idealny...po ptokach już.

3

@Azrik jeden ma 19 lat drugi 18.
Iniesta zadebiutował w wieku 18tu lat, ale regularnie zaczął grać chyba dwa/trzy lata później.
Xavi zadebiutował również w wieku 18tu lat, a na regularną gr e musial też trochę poczekać
Gavi i Pedri już są podstawowymi zawodnikami obecnej ekipy.
Duet na lata.
Mnie bardziej martwi to, kogo za Busiego, bo dziura zrobi się niesamowita.

2

Mówię, grajmy nastepnym razem w białych stojach!!
Ślepe myszki kuźwa. Zeby nawet się nie pofatygować do monitora.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@stepkovski nie powiedziąłem, że grał źle, mało tego wypadł nawet spoko jak na pierwszy mecz w wyjściowej 11ce. Mówię, że moża było 'zaryzykować' (przy 2:0) i wprowadzić bardziej ofensywnego Blade.

24

Panie Lucas, z całym szacunkiem za strzeloną bramkę...wynik nie mówi sam za siebie, bo jest lepszy (dla Was) niż cały mecz i kompletnie nie odzwierciedla tego, co się działo na boisku.
Do przerwy mogliście schodzić z 'trójką' w plecy...ale nam nie wpadło (i to nie wliczając tego karnego, którego NIE BYŁO; fakt, karnego nie było, ale faul był.)
Do zobaczenia na CN.


0

@El dominatore dokładnie. NOrmalnie 9 na 10 takich sytuacji by wsadził. Wczoraj nie wpadło. W finale LM wpadnie ;PP

1

@Romario87 ten słupek, słupkiem, ale ta pierwsza setka z początku meczu...inaczej by się grało. Szkoda.

1

@Nano22 ja się 'czymam' tezy Tomka H, jak celnicy jego torby z fajkami...

1

@dzefrej234 dokładnie. Równie dobrze mogło być 0:3...a gdyby Pedriemu wpadło (chyba w ósmej minucie), to grałoby się inaczej. Nie wpdało, na ma co gdybać. NIe wyglądaliśmy żle. Smiem nawet powiedzieć, że był to jeden z lepszych naszych meczy pod wodzą Szawiego...a może być tylko lepiej!
Pozdro,
K.

0

@AlberoLuqe Widać, że Szawi odrobił zadanie domowe i w pierwszej połowie, taktycznie rozegrał to bardzo, bardzo dobrze. Zabrakło krpki nad 'i' w postaci gola, a mecz byłby zupełnie inny.
Zgodzę sie, że przy 2:0 w plecy można było się posilić o wrzucenie Balde, może nawet Alby, żeby troszkę szarpnąc do przodu (do stracenia nic nie było).
Zabrakło na szych skrzydeł Rapha i Dembe nie zagrali dobrego meczy, ba Dembe zagrał słabo.
Ogołnie tragedii nie było. NIE był to już mecz gdzie wyszliśmy na stracenie (z góry). Walczyliśmy. MAło tego zdominwaliśmy BAyern w pierwszej połowie, ale nie wpadło, a im już tak.
Pozdro,
K.

5

'Arbiter powiedział mi w przerwie, że to nie był rzut karny', potwierdzam, w przerwie również znafffca Tomek H. wyjaśnił jasno, że karnego nie było - to nie było. Sprawa skończona.
JA obu tym panom wierzę...VAR, kto potrzebuje VAR ?

0

@analitykTaktyki zgadza się. Mógł zachować się lepiej w kilku sytuacja (a umie/wie jak). Szkoda ze nie wpadło. Nie jest to może usprawiedliwienie dla niego, ale jednak jakas tam prsja chyba była?
Ale tak jak mówisz, po to do nas przyszedł.
Pozdro,
K.

0

Sprzedać drewno. Zapomnieć. Depaya na szpicę.
A tak na poważnie, powinien wczoraj coś wsadzić to fakt (przynajmniej dwie) - po to takiego napastnika ściągamy; Pedri też mógł 'ustawić' mecz..
Wczoraj nie wpadło, wpadnie w finale LM ;))
Pozdro,
K.

0

@swer2251 Tomek, ten od truskawek, powiedział, że karnego nie było, to nie było. NIe pytaj z jakiego wzoru to wyliczył...

19

'Byliśmy skuteczniejsi i dlatego wygraliśmy'. Tyle w temacie.

0

@Michal1975 to samo mówiłem wczoraj. Równie dobrze mogło być 0:3.
Zagraliśmy jeden (jak nie jeden) z najlepszych męczy pod wodzą Szawoego (a na pewno już pierwszą połowę). Przysenelismy, a Bayern do wykorzystał. I'm wpadło nam nie.
Szkoda wyniku, boli, ale mimo wszystko napawa optymizmem.

0

@MatiSh mozliwe, dwie ślepe myszki.

1

@messi 94 mylę, że jakbyśmy w pierwszej wsadzili te dwie bramki, to moglibyśmy nawet wywieźć 3pkt... to by trochę ustawiło mecz jednak. Szkoda, że nie wpadło, bo żarło dobrze w pierwszej połowie.

1

@kamillek 'paczyłeś' ten sam mecz, czy oglądnąłeś na TikToku ?

1

@Elvisek jęk zszedł Gavi zapierda*ajacy za trzech, to Pedri musiał biegać trochę więcej...

0

@against_modern_football zgadza się. Zabrakło skrzydeł to fakt. Pedri mimo wszystko też słabo dzisiaj i nie mówię o dwóch setkach.

1

@MatiSh przed monitorami siedział polski sędzia...jak mu puścili TVP na ekranach, to co się dziwisz, że nic nie widział.

0

@fcbarcakamil spoić- Słowo kluczowe. Daj im czas.

0

@deku9305 irytujący był bardzo, to fakt, ale przy ferranie to i tak błyszczał ;)

2

Tomek, jedziesz z tematem, słuchamy...

0

@Mazurek132 oj tam, oj tam fajnie wyłożył patelnie na 16ke...tylko nóżkę dołożyć.

0

@Leonardo94 w pierwszej połowie na pewno. Gdyby tylko wpadło...

0

@Arasz szkoda, że Ferran tak wcześnie....

1

@swer2251 zgadza się. Równie dobrze mogło być 0:2 lub 0:3 (gdyby sprawdził pajac VAR). Im wpadło nam nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?