kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądałem meczu, ale po ocenach wnoszę, że był kawał meczycha...Inter i Real mogą być w tarapatach.
0
Cztery ślepe myszki...
1
Tak jak Kessie, przyda się głębia składu, poza tym przyszedł za darmo....a nie, czekaj.
1
@Kos111 mam nadzieję, że pod względem sportowym, a nie podatności na kontuzje ? ;/
0
@JarekS rozejdzie się po kościach...pewnie i tak Danny i SLavko pojadą na mundial.
A to widziąłeś?:
Pozdro,
K.
0
Może ten cały Slavko, nie wskazał na 'wapno' bo białe mu się źle kojarzy...
https://www.thesun.co.uk/sport/football/14852651/arsenal-villarreal-europa-league-slavko-vincic-referee/
2
@Pstryk możliwe, że 'gównym' sendziom będzie ktoś z pary: Danny "ślepa myszka" Makkelie / Slavko "daję sobie rękę uciąć" Vincic; w beczkowozie VAR najprawdopodobniej zasiądzie znany i lubiany VARiat - Pol van Boekel.
Cytując klasyka - "Nie VARto zmieniąc wygranego składu"
0
Aż się boję pomyśleć, co będzie jak tą LM wygramy !!!
La bambla, kilka tygodni temu już spekulowała z kim zagramy w finale i ile będziemy prowadzić do przerwy...
2
@aldewir uuuuu, widzę, że jesteś również 'wielkim fanem' winisjusza juniora i jego rozdziabionej gęby na pierwszych stronach?
Irytuje mnie ten koleś masakrycznie.
0
Piłkarska Europa nam odjeżdża, a ci dalej płaczą.
0
Ci, co (tak naprawdé) pociągają za sznurki, tam na górze, nawet nie używają papieru żeby się podcierać, a pewnie to by było zrobione z naszą 'skargą'... co nie zmienia faktu, że dajemy sie dy*ać!
0
NIc, przypudrować Pikeja i jedziemy dalej....aj, szkoda, że oddaliśmy Sama i Clementa-Cementa - byliby jak znalazł ;PP
0
Eeeee, a nie zapomnieli 'jedynki' przed tą 20ką??
Sprzedać. Zapomnieć.
K.
9
@Michal1975 fajną minę i reakcję miał też E.Garcia na początku, gdzie zagrał ręką, ale wcześniej był spalony. Wiedzaił skubany od razu, że spie*dolił.
K.
0
Ty miałeś prawo nie widzieć, sędzia i 'ziomek' w 'beczkowozie z VARem' już nie.
Albo uznajesz bramkę na 1:1 i potem 'puszczasz' ręke w polu karnym, albo odawrotnie: nie uznajesz, a potem dyktujesz karnego*
*czy byśmy go strzelili to inna sprawa;
NIe będziemy płakać nad rozlanym mlekiem, ale nie oznacza to, że można nas 'dym*ć' na VaRze...
Remis wczoraj był chyba najbardziej sprawiedliwy, co nie zmienia faktu, żę zagraliśmy TRAGICZNIE.
Nic, wygrajmy z Benfiką u siebie i jedziemy da....a nie, czekaj.
Pozdro,
Dobrego dnia.
K.
PS:
Wstawiłem to już gdzieś indziej, ale jak ktoś nie widział to polecam (się uśmiałem):
1
@Romario87 tak, też właśnie to wyczytałem.
1
@Alberto1031 też nie lubię szukania wymówek* i mówienia, że trawa była za wysoka - NIC nie usprawiedliwia nas z tego, że zagraliśmy wcozrja TRAGICZNY mecz, ale...jak nie uznajesz bramki po 'ewidentnej ręce' to dlaczego nie uznajesz karnego po równie 'ewidentnej' ręce.
*jednak śmiem twierdzić, że nie podyktowanie karnego w Monachium, to jest już kryminał - i tu, można się 'usprawiedliwiać'; graliśmy jeden z najlepszych meczy w sezonie; 0:1 w Monachium niejako trochę'ustawia'; mecz. Wczorajszy 'wykon' naszych to inna para kaloszy, ale decyzje sędziowskie (w tyc hdwóch przypadkach) nie powinny mieć miejsca na tym poziomie niestety.
Pozdro,
K.
1
@Kinginiesta njawyżej odsuną jednego lub drugiego (tego od VARU) uja od sędziowania kilku meczów...
0
Naprawdę VARto ostatnio oglądać LM, naprawdę VARto siedzieć do nocy, naprawdę VARto wierzyć...powoli zaczynam rozmuieć decyzję Lapacia o tych białych strojach...
Co nie zmienia faktu / nie tłumaczy nas z tego, że zagraliśmy TRAGICZNIE!
Pozdro,
K.
PS:
Polecam:
0
@Barca1988 no i jeb*o!
0
Wystarczy wygrać z Benfiką u siebie...brzmi znajomo?
0
Ale posiadanie mamy chyba większe, nie?
Dobry mecz, to jest naprawdę dobry mecz.
0
Z całym szacunkiem, ale k*rwą, co ja pacze!!! On ku*wa zapomnieli jak się gra w piłkę?????
1
@krzysiobyczek teraz się będą bronić 7ką.
1
Dembele szoooooł. I cyk, brameczka do szatni.
0
0:6...Torres trzy, Busi jedną zza 16ki, oraz Lewy 2 x 'z wapna'...
A tak na poważnie, to 0:1 biorę w ciemno, remis też nie jest zły.
Mówią, że nie ma Lukaku, Martinez też pod znakiem zapytania, a ja się bardziej obawiam Dzeko i naszych 'dzieci we mgle' przy stąłych fragmentach gry.
Zdecydowanym plusem/przewagą jest brak Brozovica, bo to jest 'serce/mózg' Interu.
Oby ponownie na zero z tyłu, a będzie dobrze.
Do wieczorka,
Pozdro,
K.
0
@cat_r37 czas pokaże.
0
@matirix20 ...chyba jeszcze trudniejszy do wyjęcia, co? Było mysleć ciut wcześniej. Co nie zmienia faktu, że możliwe, że trzeba bęzie zajrzeć głębiej do kieszeniu w celu sprowadzenia KLASOWEGO PO/LO...
0
Chyba optymalnie na chwilę obecną...
4
Oszczędzają go na mundial....