5

VARto, VARto, VARto było siedzieć do późna. Oj kawusia jutro z rana wejdzie jak ta lala (I tak dziwne, że tylko 5min doliczył)...co to tam z tym dywanem było?

0

Dobry ten dżutglja, może by go...

2

Fati, ni idź tą drogą....

1

@Voronko no tak.
Gdyby 'ironia' nie wyłożyła mu piłki, to nic by nie 'szczelił'...

0

@Sapos93 dokładnie.

0

'Lewandowski, Golandowski'...serio? Znowu tylko dostawił nogę, piłka sama odbiła się od drewna...prawda znafffcy z la bambla?

0

@Pustelnik a co na to książę winicjusz junior...może dla niego czerwony dywan?

2

"a klauzula odejścia skrzydłowego wynosi zaledwie 50 milionów euro"...i pomysleć, że jeszczek kilka miesięcy temu chiceliśmy* się go pozbyć, jakkolwiek, gdziekolwiek, za ilekolwiek, byle jak najdalej stąd.
*tak, ja byłem jednym z tych osób (posypuję głowę popiołem)
Troszkę obawiam się tego nawału meczów...i te MŚ ...oj, oby nam się tylko nie posypał znowu.
Pozdro,
K.

1

@Nefir *bezsensowna jak coś.
"nigdzie nie jest napisane, że muszą się moczyć przed nami", eeee, a to nie o tym piszę?
Pozdro, bez odbioru.
K.

0

'nieelastyczną postawę Realu Sociedad, która uniemożliwia przybycie 23-latka na Camp Nou.' no tak, bo jak BArca pyta, to klékajcie narody!

0

Pytanie tylko, czy konsultowali to z Umtitim...'jekspertem'

1

dobrze, że jest ściągnęli Rafę Márqueza...teraz jak znalazł.

1

uuuuu, a była taka niechęć na la bambli do tego 'placka' Alonso, żeby do nas przychodził - ot, jaki los przewrotny co?

0

Gole, golami, to zawsze cieszy, ale grunt, że bez kontuzji w meczu o 'pietruszkę'

0

ale, że Lewego nie ma ;P

4

Przynajmniej nie złapie kontuzji...

2

A co na to osmiornica?

1

@Bogan o to, to. Jeszcze 'tylko' LO i PO i bydzie. ;)

1

@Comentateiro problem jest taki, że nasi szukają 'następcy' Busiego, a dokładniej kogoś takiego samego...co raczej się nie uda.
Powinniśmy powoli raczej pracować nad zmianą systemu na 'bez Busiego'...'letko' nie będzie, ale Barca była przed Busim i będzie po nim.
Wracając jednak stricte do pozycji DM - to FdJ takim niestety nie jest, a na horyzoncie jakoś specjalnie nie widzę kogoś, kto by do nas 'pasował' na tą pozycję .
Możliwe, że ten młodziak, Zubimendi się sprawdzi, może nie...
Trzeba przyznać, że RM nie doczuł specjalnie odejścia Case, a młody wszedł do ich pierwszej 11ki z przytupem...czas jednak pokaże.
Pozdro,
K.

0

Szczerze, to wierzyłem że RM straci punkty. Ta nieobecność Benzemy takiemu Valverde czy Rodrigo wychodzi na dobre. Niby nic nie grają, ajednak grają. Chyba trzeba będzie poczekać na bezposredni pojedynek aby coś im urwać.?

1

@krzywy dzięki kolego. No widzę właśnie, że jeszcze czereo było....a tu 'tylko' 3 bramki ????

0

Nie patrzyłem.
Jak grali ogólnie?
To, że Lewy coś wciśnie to było wiadomo, ale widzę, że depaj coś ukłuł...

0

@Darkin oby kolego, oby. Ratuje go wiek oraz to, że trenerzy (Szawi/Enrique) coś tam w nim widzą (no, może poza Pepem, bo jak labamba tutaj mówi - wiedział, że oddaje drewno).
Pozdro,
K.

0

@Bogan z całym szacunkiem (osobiście broniłem Ferrana*), ale czy w obecnym moemnci byś go 'pochwalił'?
*uważam, że jest tam gdzie potrzeba/pracuje itp, ale brak dryblingu / wykończenia potrafi zirytować (dodatkowo ten 'price tag')
Pozdro,
K.

0

Może Nico coś ukłuje? Ostatnio coś tam trafił...z Rayo chyba...

0

...dobrze, że nie z 'piętą Achillesa'

1

@BarcArs ale mówisz o grze w piłkę, czy ogólnie? Bowszak Mediolan to miasto mody, więc chyba Destowi na rękę.

1

Może wymiana na Rafael Leão...nawet nie muszą nic dopłacać.

0

@Litman może i ma, ale nie Hiszpanii....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?