5

...myślałem, że był wzruszony po meczach z Interem i RM...

1

@tomczkin ostatnio, to się sami kompromitujemy.

0

@MajkiYB nie wiem, ale chyba się nada - podawać do tyłu umie i 'huknie' zza 16ki też...


0

no i dobrze, przynajmniej bédzie wymówka.

2

A o moje frustrujące wieczory/niedzielne popołudnia (patrząc na tą padakę jaką gramy), to nikt nie pyta?

16

...jeszcze tylko Musiala, Kimmich, Muller, Gnabry, Mane, Goretzka, Sabitzer, Davies, de Ligt...i możliwe*, że remis dowieziemy.
*piszę możliwe, bo nawet jak zawodnicy Bayernu nie strzelą, to nasi sabotażyści są w stanie wsadzić swojaka przy obecnej 'formie';

0

Jedyny pozytyw to to, że nic nie strzelił mój 'ulubieniec' winisjusz junior.

3

ja bym się powoli przyzwyczajał do tych czwartków...
A z drugiej strony, myślę, że on i Busi - jak na prawdziwych kapitanów przystało - wezmą za mor*y kolegów, porządnie ich opier*olą w szatni i konkretnie zmotywują, bo wiemy, że potraf...a nie, czekaj.
Jacy kapitanowie, taki mental. (jedyny, w którego wierzyłem jako kapitana, to Pikej, ale ostatnio szkoda o nim pisać nawet).
Te spuszczone łby po straconych bramkach, jak na to patrzę to mnie krew zalewa.
Gdyby taki Gavi miał 10/15 lat więcej to by jeb*ł jednego za drugim, a nie jakieś ciepłe kluchy*
*dobrze, że jeszcze Busi nie poprosił o chusteczkę po tym jak (prawie) powalił/zmasakrował/"zatrzymał" Kroosa.
**'Musimy być teraz bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek ' - czy on mówi może o kółku wzajemnej adoracji i swoich amigos?

0

...po ostatnich meczach, ja bym tam wsadził paru innych sabotażystów i...nie zwalniał zbyt szybko.

4

"Czy karny na Rodrygo zabrał szansę Barcelonie na remis?"
Więcej, myślę, że zabrał nam szanse na wygraną...3,4,5cioma bramkami...
Wszyscy wiedzą, że my rozkręcamy się w okolicy 90tej minuty, a sędziowie specjalnie nie przedłużają meczu o te 25-35minut.
Spisek.

3

to tak, jak z Martyniukiem juniorem - jesteś synem 'gwaizdy' to Ci odpierd*la... ;PP
Pozdro,
K.

12

Przynajmniej nie ma wielkiej, rozdziabionej gęby vinisjusza juniora na okladkach...
Innych pozytywów brak.
Dobrego dnia.
K.

6

O jakich dwóch obliczach mowa, bo chyba coś mi knęło?

0

Money talks panie Figo.

1

Spokojnie, za tydzień wyjaśni nas znany i lubiany Ernesto że swoją świtą...nie przerywając drzemki.
Jedyny pozytyw, że pajac Vini nic nie strzelił i (możliwe) że gazety oszczędza mi gadania jego rozdziabionej japy na pierwszych stronach.

1

Nie Raal nas nie obnaża, zrobiły to m.in. Bayern i Inter. Teraz, zwyczajnie nas dym* każdy, w gołą wypiętą du*ę.
Nawet nie potrzeba wazeliny bo mamy sabotażystów, więc łatwo dość idzie.

1

Sabotażyści........

0

I cyk, jutro w podstawowym ;))

0

@Tridente2015 tak, to moja opinia. Masz prawo.

0

@Mroziu może być nawet piłka wodna...

2

@Tridente2015 oni nie wiedzą co to jest charakter od dobrych paru sezonów.

1

Myślałem, że powie, że marzył o grze w LE....

0

Pikej: "potrzymaj mi piwo".

1

@FrankliN7 a potem wkroczył Pikej i jeb*o....

0

Przyda się na półfinały LM...

4

Wystarczy wygrać u siebie z Benficą...

1

@Vamos_RM czyli obstawiasz, że Bayern nawet nie wyjdzie na CN dając walkowera, tak?

0

Szok, niedowierzanie...nikt tego nie brał pod uwagę, a już na pewno nasz budżet.
Co, jak co, ale tytuł Marca trafny jak uj.
Parodia.

0

Spokojnie, w weekend w lidze znowu gramy z ogórkami to wyg...a nie czekaj.

3

A ile ma pierwszego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?