kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
...myślałem, że był wzruszony po meczach z Interem i RM...
1
@tomczkin ostatnio, to się sami kompromitujemy.
0
@MajkiYB nie wiem, ale chyba się nada - podawać do tyłu umie i 'huknie' zza 16ki też...
0
no i dobrze, przynajmniej bédzie wymówka.
2
A o moje frustrujące wieczory/niedzielne popołudnia (patrząc na tą padakę jaką gramy), to nikt nie pyta?
16
...jeszcze tylko Musiala, Kimmich, Muller, Gnabry, Mane, Goretzka, Sabitzer, Davies, de Ligt...i możliwe*, że remis dowieziemy.
*piszę możliwe, bo nawet jak zawodnicy Bayernu nie strzelą, to nasi sabotażyści są w stanie wsadzić swojaka przy obecnej 'formie';
0
Jedyny pozytyw to to, że nic nie strzelił mój 'ulubieniec' winisjusz junior.
3
ja bym się powoli przyzwyczajał do tych czwartków...
A z drugiej strony, myślę, że on i Busi - jak na prawdziwych kapitanów przystało - wezmą za mor*y kolegów, porządnie ich opier*olą w szatni i konkretnie zmotywują, bo wiemy, że potraf...a nie, czekaj.
Jacy kapitanowie, taki mental. (jedyny, w którego wierzyłem jako kapitana, to Pikej, ale ostatnio szkoda o nim pisać nawet).
Te spuszczone łby po straconych bramkach, jak na to patrzę to mnie krew zalewa.
Gdyby taki Gavi miał 10/15 lat więcej to by jeb*ł jednego za drugim, a nie jakieś ciepłe kluchy*
*dobrze, że jeszcze Busi nie poprosił o chusteczkę po tym jak (prawie) powalił/zmasakrował/"zatrzymał" Kroosa.
**'Musimy być teraz bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek ' - czy on mówi może o kółku wzajemnej adoracji i swoich amigos?
0
...po ostatnich meczach, ja bym tam wsadził paru innych sabotażystów i...nie zwalniał zbyt szybko.
4
"Czy karny na Rodrygo zabrał szansę Barcelonie na remis?"
Więcej, myślę, że zabrał nam szanse na wygraną...3,4,5cioma bramkami...
Wszyscy wiedzą, że my rozkręcamy się w okolicy 90tej minuty, a sędziowie specjalnie nie przedłużają meczu o te 25-35minut.
Spisek.
3
to tak, jak z Martyniukiem juniorem - jesteś synem 'gwaizdy' to Ci odpierd*la... ;PP
Pozdro,
K.
12
Przynajmniej nie ma wielkiej, rozdziabionej gęby vinisjusza juniora na okladkach...
Innych pozytywów brak.
Dobrego dnia.
K.
6
O jakich dwóch obliczach mowa, bo chyba coś mi knęło?
0
Money talks panie Figo.
1
Spokojnie, za tydzień wyjaśni nas znany i lubiany Ernesto że swoją świtą...nie przerywając drzemki.
Jedyny pozytyw, że pajac Vini nic nie strzelił i (możliwe) że gazety oszczędza mi gadania jego rozdziabionej japy na pierwszych stronach.
1
Nie Raal nas nie obnaża, zrobiły to m.in. Bayern i Inter. Teraz, zwyczajnie nas dym* każdy, w gołą wypiętą du*ę.
Nawet nie potrzeba wazeliny bo mamy sabotażystów, więc łatwo dość idzie.
1
Sabotażyści........
0
I cyk, jutro w podstawowym ;))
0
@Tridente2015 tak, to moja opinia. Masz prawo.
0
@Mroziu może być nawet piłka wodna...
2
@Tridente2015 oni nie wiedzą co to jest charakter od dobrych paru sezonów.
1
Myślałem, że powie, że marzył o grze w LE....
0
Pikej: "potrzymaj mi piwo".
1
@FrankliN7 a potem wkroczył Pikej i jeb*o....
0
Przyda się na półfinały LM...
4
Wystarczy wygrać u siebie z Benficą...
1
@Vamos_RM czyli obstawiasz, że Bayern nawet nie wyjdzie na CN dając walkowera, tak?
0
Szok, niedowierzanie...nikt tego nie brał pod uwagę, a już na pewno nasz budżet.
Co, jak co, ale tytuł Marca trafny jak uj.
Parodia.
0
Spokojnie, w weekend w lidze znowu gramy z ogórkami to wyg...a nie czekaj.
3
A ile ma pierwszego?