0

@Tridente2015 noooo, z takich kompilacji to nawet Krycha ma speeda, nie mówiác o Busim. Jednak fakt, ziomeczek godny uwagi, pewnie pojdzie do...Belgii za grosze :/

0

...może nie chiał grać z krisztjanu?!

0

...matka szuka metryki...

2

@axegrinder fakt, jak nikt potrafi z niczego strzelić bramke....

1

Prze-uj napadzior, z prawdziwym zębem (dosłownie czasem) - mało takich. Świetnie było was oglądać razem MSN.
Powodzenia!

0

@Marcinss10 czas pokaże. Fakt, na chwilę obecną (tj. chyba dwa ostatnie mecze, w tym oklep białyvh) pokazały, że to może być klucz. FdJ nawet wygląda ok w tym ustawineiu, Busi (ktróry często nie dojeżdża już) też ma większe zabezpieczenie, a i Gavi+Pedri nie marnują sie na lewym skrzydle, bo wymieniają się i schodzą do środka.
Obecnie, przy kulejących naszych nominalnych lewych skrzydłowych, ten system może się udać - wykorzystuje chyba do max potencjał tego, co mamy.
Wracając jednak do tematu 'wymiany', to ja chętnie bym jednak widział tego Carasco u nas (szybki, dobry technicznie, ogranu w LL) bardziej pasujący tu, niż w AM. Jednak jedynie jak jest tot wymiana 1:1....bo coś tam AM szeleści, że chcą jakąś kase.
Pozdro,
K.

6

@barteq póki co żaden z tych trzech 'nie dojeżdża' piłkarsko....stąd np. ten system, co Szawi prezentuje ostatnio: z Dembe jako PS i bez typowego LS (gavi albo pedri tam nominalnie ustawieni, ale schodzący do środka), gdzie powstaje miejsce na lewej dla wbiegającego Balde.
Ja tam Carasco bym u nas widizał. Jak finansowo się to spina (czyaj nie damy się wydy*ać) ro czemu nie.
Poza tym, 'zdrowa' rywalizacja Ansu i Ferranowi się przyda.

0

@slayer dziéki za wyjasnienie

0

@JarekS moze tez wpasc ten caly Carasco...dobry technicznie, szybki, moze narobic wiatru na lewej.

0

Biere w ciemno taká wymiané; win-win situejszyn

2

a tego tam - Ferrana nie chcą....sprawdzony w PL....bajeczny technicznie, szybki...

3

'Dyrektor generalny Interu Giuseppe Marotta dla Mundo Deportivo: "Nie ma nic na rzeczy. Nic a nic".'....jakbym słuszał naszego pinokia - ta sama szkoła!

0

@NorbiTBOB kto? ;P ......

6

@adukla wg mnie Gavi jest mimo wszystko (już) bardziej dojrzałym boiskowo piłkarzem. U Ansu, przez kontuzje, problem głównie leży w głowie, ale fakt, mam wobec Ansu pewne obawy co do dalszego rozwoju.
Wracając do Gaviego, to bym bardziej się obawiał potocznego 'zajechania' go (patrz Pedri swojego czasu), bo chłopak gra praktycznie wszystko.
Jak dla mnie, od początku, widziałem Gavi-Pedri jako odzwierciedlenie Xavi-Iniesta (albo odwrotnie) - nie wyobrażam sobie 'nowej' BArcy bez tych dwóch, po stracie Ansu bym nie płakał, po stracie któregoś z ww dwójki już tak.
Pozdro,
K.

0

@Gallaret ...ma szafkę w szatni obok Dembe ;)

22

NIe widzę wzmianki o Koeamanie*, a co jak co, miał swój udział 'w karierze' Gaviego w FCB...
*za to akurat, trzeba być mu wdzięcznym ;)

4

Maszyna ruszyła!!!

19

Dzięki Koeman...
...za Gaviego.

0

@tomasthc bez przesady. U nas jest podobnie*...jak chorągiewka zawieje.
*oczywiście są wyjątki.

0

@Deeespacito sam sobie odpowiedziałeś czemu....

2

@SenoX a DNA Barcy ma?

0

Zdziwieni?..........

0

@borys27 prawda, szczególnie w polityce.

1

Dobry, uczciwy człowiek.
Dajcie mu już spokój!

1

Na moje, trochę brzmi jak oferta 'pośredników' spod Pewexu (jeżeli ktoś jeszcze pamięta co to było?)

2

Jak myślicie, pasowałby Tebas do szajki prezesowo-obajtkowej? Chyba by szybko znaleźli wspólny 'język', paradaksolanie, mimo bariery językowej?!

0

@Bartas7VeB aaa, ktoś ,mnie uprzedził ;)

2

Wg mnie, pierwsze pięć powinien 'szczelać' Busi, jakby huknął to.....

9

Grunt, że nie ma wątpliwości co do wieku Busiego - jak wino!

23

To tak jak K. Ibisz...tez nie wiadomo ile ma lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?