kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ten moment, kiedy czytasz poranną prasę przy wieczornym drinku...
4
Tymczasem na stronie białych:
'500 ups! chyba coś poszło nie tak...'
0
@Rivaldinho11 na la bambli też się 'nie łapał'...
9
@jac55 'placek z Chelsea' - La Bambla.
5
Szok i niedowierzanie.
2
@S_E_B_A ...może Chelsea...
4
Fati + Premier League...co może pójść nie tak?
0
@esem91 ...no, z naszej strony to też specjamnie dobry ruch nie był...
0
Oszczędzają go na ligę...po co męczyć chłopa z ogórkami w LM.
1
Dziwne, że nie wybrali Tebasa jako tego najbardziej zje...decydującego??!!
1
@pacior95 Abolutnie. Zgadzam się. Nigdzie nie powiedziałem, że nie jest wart sprowadzenia (w dobrej cenie/wypożyczenie itp). Wspomniałem tylko o takiej ciekawostce, bo wiemy gdzie obecnie jest Dest...
Wiele do stracenia nie mamy - może 'odpali'...czas pokaże.
Pozdro.
0
@pacior95 uspokoiłeś mnie. Dzięki.
0
Ponoć, w/w chłopak zdecydował się reperezentować Meksyk, a nie USA, obawiając się 'rywalizacji' na tej/swojej pozycji z niejakim...Destem.
Nie wróży to dobrze.
12
Ja tam bardziej sié obawiam o zatrzymanie SIĘ talentu Fatiego...niepokojąco to wygląda.
0
Widzę, że Paulista czerpie od 'najlepszych'...Pepe, Ramos...w Madrycie zapomnieli już o nich?
Posypały się kontuzje...nie tylko my będziemy osłabieni w Lidze Mistrzów...a nie, czekaj.
0
Ja bym anylował obie, a co.
2
@adukla coś tam biali szeleścili ostatnio, że winicjusza juniora trzeba chronić, czy coś - więć Ronald go nakrył czapką.
Najbardziej irytujący koleś w ekipie białych od czasów Gutiego...Pepe...
3
Brawo panowie za wczoraj! 3pkt na mega trudnym terenie.
Przewrotnie , dwóch naszych najsłabszych zawodników wczoraj strzela bramki.
Szkoda tego swojaka, bo fajnie by było znowu widzieć 0 z tyłu.
0
@mati10333 ...przynajmniej do 2025 będziemy oglądać tę mordę.
0
Ładny kadr, taki instagramowy...
2
@JarekS 'niespodzinaka w składzie'? Oby nie był to Alonso od pierwszej minuty! ;))
0
@Faro w obecnej 'formie' kilku by się zmalazło...
0
No jak ładnie poproszą, to musi się udać przecież, nie?
1
No, no, a najbliższe mecze/wyniki (ew. Wygrane przez barce) w których Gavi zagra Jeb*s anuluje uznając walkowera dla przeciwnika....
0
'Toni Juanmarti (Relevo): Barça uważa, że nie sprowadzi dzisiaj żadnego zawodnika.'...to moze jutro, albo we czwartek...hm?
1
To mi trochę przypomina moją 'gwiazdkę' sprzed lat*...prosiłem o komputer, dostałem ślizgacze i pomarańcze...jak się nie ma co się lubi** ;)
*sporo lat
**choć tego Amrabata (za grosze i bez ryzyka) bym chętnie zobaczył jak się sprawdzi u nas, czy to tylko mi dialog chłyt marketingowy (dodatkowo ile minut by grał)
0
Mhm...co innego jakby AM chciało 'wypożyczyć' kogoś od nas...My opłacamy pensje, a potem jeszcze na koniec i tak dopłacamy 20mln...takie przysłowiowe dymanko, tylko w drugą stronę (z innymi) klubami to niekoniecznie musi tak wyglądać.
0
@David_Martin ...niczym vinisjusz junior
41
Ja bym tam dalej nim grał, nawet bez jednej nogi daje więcej niż pozostała trójka aszych skrzydłowych razem wzięta.
1
To co, szybszy powrót Abde z wypożyczenia?