9

Ten moment, kiedy czytasz poranną prasę przy wieczornym drinku...

4

Tymczasem na stronie białych:
'500 ups! chyba coś poszło nie tak...'

0

@Rivaldinho11 na la bambli też się 'nie łapał'...

9

@jac55 'placek z Chelsea' - La Bambla.

5

Szok i niedowierzanie.

2

@S_E_B_A ...może Chelsea...

4

Fati + Premier League...co może pójść nie tak?

0

@esem91 ...no, z naszej strony to też specjamnie dobry ruch nie był...

0

Oszczędzają go na ligę...po co męczyć chłopa z ogórkami w LM.

1

Dziwne, że nie wybrali Tebasa jako tego najbardziej zje...decydującego??!!

1

@pacior95 Abolutnie. Zgadzam się. Nigdzie nie powiedziałem, że nie jest wart sprowadzenia (w dobrej cenie/wypożyczenie itp). Wspomniałem tylko o takiej ciekawostce, bo wiemy gdzie obecnie jest Dest...
Wiele do stracenia nie mamy - może 'odpali'...czas pokaże.
Pozdro.

0

@pacior95 uspokoiłeś mnie. Dzięki.

0

Ponoć, w/w chłopak zdecydował się reperezentować Meksyk, a nie USA, obawiając się 'rywalizacji' na tej/swojej pozycji z niejakim...Destem.
Nie wróży to dobrze.

12

Ja tam bardziej sié obawiam o zatrzymanie SIĘ talentu Fatiego...niepokojąco to wygląda.

0

Widzę, że Paulista czerpie od 'najlepszych'...Pepe, Ramos...w Madrycie zapomnieli już o nich?
Posypały się kontuzje...nie tylko my będziemy osłabieni w Lidze Mistrzów...a nie, czekaj.

0

Ja bym anylował obie, a co.

2

@adukla coś tam biali szeleścili ostatnio, że winicjusza juniora trzeba chronić, czy coś - więć Ronald go nakrył czapką.
Najbardziej irytujący koleś w ekipie białych od czasów Gutiego...Pepe...

3

Brawo panowie za wczoraj! 3pkt na mega trudnym terenie.
Przewrotnie , dwóch naszych najsłabszych zawodników wczoraj strzela bramki.
Szkoda tego swojaka, bo fajnie by było znowu widzieć 0 z tyłu.

0

@mati10333 ...przynajmniej do 2025 będziemy oglądać tę mordę.

0

Ładny kadr, taki instagramowy...

2

@JarekS 'niespodzinaka w składzie'? Oby nie był to Alonso od pierwszej minuty! ;))

0

@Faro w obecnej 'formie' kilku by się zmalazło...

0

No jak ładnie poproszą, to musi się udać przecież, nie?

1

No, no, a najbliższe mecze/wyniki (ew. Wygrane przez barce) w których Gavi zagra Jeb*s anuluje uznając walkowera dla przeciwnika....

0

'Toni Juanmarti (Relevo): Barça uważa, że nie sprowadzi dzisiaj żadnego zawodnika.'...to moze jutro, albo we czwartek...hm?

1

To mi trochę przypomina moją 'gwiazdkę' sprzed lat*...prosiłem o komputer, dostałem ślizgacze i pomarańcze...jak się nie ma co się lubi** ;)
*sporo lat
**choć tego Amrabata (za grosze i bez ryzyka) bym chętnie zobaczył jak się sprawdzi u nas, czy to tylko mi dialog chłyt marketingowy (dodatkowo ile minut by grał)

0

Mhm...co innego jakby AM chciało 'wypożyczyć' kogoś od nas...My opłacamy pensje, a potem jeszcze na koniec i tak dopłacamy 20mln...takie przysłowiowe dymanko, tylko w drugą stronę (z innymi) klubami to niekoniecznie musi tak wyglądać.

0

@David_Martin ...niczym vinisjusz junior

41

Ja bym tam dalej nim grał, nawet bez jednej nogi daje więcej niż pozostała trójka aszych skrzydłowych razem wzięta.

1

To co, szybszy powrót Abde z wypożyczenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?