kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu jeden z tych dni...'szczelamy', 'szczelamy' ino wpaść nie chce.
Piłeczka chodzi jak marzenie.
Powtórzę się: Tak słabej Barcy nie widziałem od '92go....tak nawet za 'rudego' - absolutnie bezpłciowa, bez pomysłu, bez indywidualnych przebłysków.
1
"Wydajność Viníciusa bardzo się różni od tej z poprzedniego sezonu" - czytaj: spadła, ale, paradoksalnie, mam wrażenie, że jakby było o nim głośniej ostatnio...ciągle coś.
0
No, tylko ostatnio rzadko tą piłkę ma; i to nie dlatego, że koledzy nie chcą mu podawać. Martwiące, bardzo martwiące.
2
Mamy mental Realu!
A tak na poważnie, tak słabej Barcy nie widziałem od '92go...zero pomysłu na grę.
2
Jeden z tych meczów, gdzie 'szcelamy', szczelamy' i nie chce wpaść....
3
Florian, nie idź tą drogą - słuchaj Gundo!
Na obecną chwilę, jedyne co może przyciągnąć piłkarzy do Barcelony to....pogoda w mieście, a i ta, czasem bywa kapryśna.
Niestety po Mes Q...pozostał tylko 'mess'...nie mówiąc o stylu grania.
Gdzie te czasy, gdy na możliwość gry w Barcelonie ślinił się (prawie)każdy piłkarz, a na oglądanie jej (prawie)każdy nietylko piłkarski kibic?
Przeżyłem erę Messiego, przeżyłem odejście Figo, przeżyłem Linekera w Barcelonie, mam nadzieję, że przeżyję i to, co teraz się dzieje?
Pozdro,
K.
5
siedem dobrych meaczów...jak myślicie, uda nam się rozegrać tyle DRUŻYNOWO w tym sezonie?
3
A gdyby tak...oskarżyć Bellinghama, że intencjonalnie umieścił piłkę w naszej siatce...i to dwa razy :/ - to takie niesprawiedliwe.
5
Słaby Real...a my to już szkoda gadać. Tak, tak, wiem kontuzje...ten Orjol to kryminał jest.
1
'Potknięcie przed klasykiem'...patrzcie co się dzieje lepiej w naszym 'ogródku' dzisiaj wieczorem...
9
...może to bariera językowa...
0
Ale urwał!
Fajnie. Po odejściu Busiego nie miał kto porządnie huknąć spoza '16ki'.
0
Szok. Niedowierzanie.
4
Gdyby podrapał się po nosie to co innego...
0
@POGROMCA no był. I?
4
...bo to nie był "choselu" w białym trykocie...
2
Na jakim kanale jest mecz Barcy, bo miał być na Elev 1, a jakichś ogórków puszczają?
Tak pytam, bo nie wiem.
1
Well...zagraliśmy z troszkę lepszym rywalem w LM i...'orjol' nie dojechał, bo - to nie jest piłkarz na dobre (nie mówiąc toipowe) drużyny w europie.
Solidny rzemieślnik na LL i tyle.
JA tu akurat niczego specjalnego się nie spodziewałem od 'orjola' na poziomie LM.
Natomiast martwi mnie tak 'bezpłciowośc' Gundo. Dużo więcej oczekiwałem od niego i oczekuję, bo nawet na krajowym podwórku nie zachwyca póki co.
Pozdro,
K.
2
'czyściutkie' wejście...
2
Matko jedyna, jacy my jesteśmy słabi.
Śmierdzi 'czerwem'.
0
Lubiłem Prince'a, fajny kawałek miał....chyba 'perpeln rejn', czy jakoś tak....
0
Zamienic kolory pasków na koszulce oraz twarz i mamy idealny obrazek Ronaldinho z końcówki kariery u nas ;P
5
No i świetnie! On i Ania to jedyni, co potrafią postawić Roberta do Pionu! Brawo!
A tak na poważnie, możliwe, że rosnie wreszcie kapitan z 'jajami', bo od czasu Pujola to same 'ciepłe kluchy' mieliśmy ostatnio*
(*coś się zmienia --> Mats/Ronald)
0
No to teraz jeszcze 'dyszka' na placy...
Mam nadzieję, że młodego nie 'zajadą' fizycznie jak i psychicznie.
Był taki ostatnio, teraz biega po plaży w Brighton.
13
Wiadomo czy będą ich piłkarze?
0
...przyganiał kocioł garnkowi...
4
No to (prawie) podobnie jak u 'białych' - tam też jak (sędzia) zobaczy ich reakcję, to wiadomo (na 100%) że karny był!
0
@panczo spokojnie. Niech najpierw odbierze ZP* :PP
*przynajmniej za pajacowanie
1
@cyron1 ...albo Papszuna
0
@panczo też tęskniłeś? :PP