5

3pkt.
Mecz do zapomnienia.
Wyczekujemy co z Dembe.
Raphinia (mimo, iż bardzo w niego wierzyłem) robi się Ferran 2.0

0

-Dani!
-Co?
-Mydło!

0

@Litman a tak mamy doświadczonego z małą pensją. Fakt, nie jest to zawodnik na pierwszy skład, potrafi odwalić babola że hej, ale jako uzupełnienie składu może być.

1

Ansu...i 10ciu innych.

3

Śmiem twieedzić, że obecnie mógłby zrobić na lewej stronie więcej niż Ansu i Ferran razem, ale...czy to jest 'wzmocnienie' na walczenie w LM - wątpię.
Zwyczjanie, nie stać nas* na nikogo konkretnego w lecie, a to, 'tania' opcja jest.
*nie wspominając o 'szlabanie Tebasa';
Pozdro,
K.

0

Mhm, szkoda, że po fali krytyki Tebas nie rozluźnił majtów.
Tak, trzeba chronić vinisjusza juniora, dlatego Araujo nakrył go nawet czapką ostatnio.

0

@Maker0 eeee, przecież teraz taką 'mieszankę' mamy... tylko z Busim ;)

0

@kejdzi ...Peszko i T. Hajto na 0,7...a oni się znają.

5

...potrzebuje trochę czasu, żeby dobiec do biura...

0

@JarekS spokojnie, cena za ziomeczka to 3-5mln, reszta z tych 25baniek już jest rozlokowana w kieszeniach odpowiednich osob/fundacji/firm (you name it); nie pierwszy i nie ostatni raz.

0

mhm...zeby tylko się nie przeliczył z tym drugim...

0

'Barça chce skorzystać na 15-punktowej karze dla Juventusu, która wywołała niepewność wśród piłarzy Starej Damy i ich agentów.' - niesamowicie sprytnie to sobie BArca wymysliła, można przewrotnie powiedzieć: 'Italian job'!

2

Marca, you made my day. W ramkę, i na ścianę.

0

@Tridente2015 zawsze moża zajrzeć do wzoru T.Hajty

1

@gaucho104 wiemy na pewno, że niebyłby to Kessie ;PPP

0

Na pewno FAŁSZ i na pewno żadnych wałków nie ma! łubu dubu, łubu dubu....

0

@gaucho104 mozna sie zastanawiac, czy to na té chwilé dla nas plus czy minus

3

Obydwaj w 'swojej formie' jak widac!
(Umtiti i Cement-Clement)

0

Szkoda, że na VAR nie ma jeszcze Lahoza (albo odwrotnie) - o wynik byłbym spokojny, a i 'szoł' by był.

1

'Klub zapewnia jednak, że nie doszło do żadnego kontaktu z pomocnikiem Fiorentiny' - mając na uwadze ostatni incydent z D.Alvesem, to chyba dobrze, nie?

0

Zmarzł chyba wczoraj, przyda mu się regenracja.

0

Grał wczoraj?.....

18

Zakuj.
Zdaj.
Zapomnij.
3pkt.
Dobranoc.

0

@LewoSkrzydlowy11 Słowo klucz: 'w klubie'. Poza tym przeczytaj jeszcze raz i zobacz w jakim kontekście i na co odpowiadałem swoim komentarzem.
Mimo wszystko, dzięki za 'oświecenie'.
Pozdro.

0

Tymczasem Chelsea np. Wydaje 600mln* w 6 miesięcy...gdzie tu konkurować?
*to na kogo wydaje, to inna sprawa;

0

Dać 50, będzie do pary z Ferranem - a i poziom podobny.

0

@JarekS najstabilniejsze rozwiázanie to....jedyny i niepowtarzalny Sergi-człowiek-orkiestra-Roberto! No i ta jego 'juniorska' pensja - czego chcieć więcej?!

1

Kamera ustawiona adekwatnie do poziomu gry naszych, czyli nisko.

1

No i gitara!
Jeden z lepsiejszych sendziuf jak nie najlepsiejszy.

0

@Tridente2015 ale to mówiłem w odniesieniu do Twojego stwierdzenia, że ma speeda, gdzie, przyjąłem, że wysunąłęś taki wniosek na podstawie udostępnionych filmików?
Jeżeli nie i widziałeś go na żywo, i mogłeś w inny sposób ocenić jego umniejętności, to bardzo przepraszam i zwracam honor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?