kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
3pkt.
Mecz do zapomnienia.
Wyczekujemy co z Dembe.
Raphinia (mimo, iż bardzo w niego wierzyłem) robi się Ferran 2.0
0
-Dani!
-Co?
-Mydło!
0
@Litman a tak mamy doświadczonego z małą pensją. Fakt, nie jest to zawodnik na pierwszy skład, potrafi odwalić babola że hej, ale jako uzupełnienie składu może być.
1
Ansu...i 10ciu innych.
3
Śmiem twieedzić, że obecnie mógłby zrobić na lewej stronie więcej niż Ansu i Ferran razem, ale...czy to jest 'wzmocnienie' na walczenie w LM - wątpię.
Zwyczjanie, nie stać nas* na nikogo konkretnego w lecie, a to, 'tania' opcja jest.
*nie wspominając o 'szlabanie Tebasa';
Pozdro,
K.
0
Mhm, szkoda, że po fali krytyki Tebas nie rozluźnił majtów.
Tak, trzeba chronić vinisjusza juniora, dlatego Araujo nakrył go nawet czapką ostatnio.
0
@Maker0 eeee, przecież teraz taką 'mieszankę' mamy... tylko z Busim ;)
0
@kejdzi ...Peszko i T. Hajto na 0,7...a oni się znają.
5
...potrzebuje trochę czasu, żeby dobiec do biura...
0
@JarekS spokojnie, cena za ziomeczka to 3-5mln, reszta z tych 25baniek już jest rozlokowana w kieszeniach odpowiednich osob/fundacji/firm (you name it); nie pierwszy i nie ostatni raz.
0
mhm...zeby tylko się nie przeliczył z tym drugim...
0
'Barça chce skorzystać na 15-punktowej karze dla Juventusu, która wywołała niepewność wśród piłarzy Starej Damy i ich agentów.' - niesamowicie sprytnie to sobie BArca wymysliła, można przewrotnie powiedzieć: 'Italian job'!
2
Marca, you made my day. W ramkę, i na ścianę.
0
@Tridente2015 zawsze moża zajrzeć do wzoru T.Hajty
1
@gaucho104 wiemy na pewno, że niebyłby to Kessie ;PPP
0
Na pewno FAŁSZ i na pewno żadnych wałków nie ma! łubu dubu, łubu dubu....
0
@gaucho104 mozna sie zastanawiac, czy to na té chwilé dla nas plus czy minus
3
Obydwaj w 'swojej formie' jak widac!
(Umtiti i Cement-Clement)
0
Szkoda, że na VAR nie ma jeszcze Lahoza (albo odwrotnie) - o wynik byłbym spokojny, a i 'szoł' by był.
1
'Klub zapewnia jednak, że nie doszło do żadnego kontaktu z pomocnikiem Fiorentiny' - mając na uwadze ostatni incydent z D.Alvesem, to chyba dobrze, nie?
0
Zmarzł chyba wczoraj, przyda mu się regenracja.
0
Grał wczoraj?.....
18
Zakuj.
Zdaj.
Zapomnij.
3pkt.
Dobranoc.
0
@LewoSkrzydlowy11 Słowo klucz: 'w klubie'. Poza tym przeczytaj jeszcze raz i zobacz w jakim kontekście i na co odpowiadałem swoim komentarzem.
Mimo wszystko, dzięki za 'oświecenie'.
Pozdro.
0
Tymczasem Chelsea np. Wydaje 600mln* w 6 miesięcy...gdzie tu konkurować?
*to na kogo wydaje, to inna sprawa;
0
Dać 50, będzie do pary z Ferranem - a i poziom podobny.
0
@JarekS najstabilniejsze rozwiázanie to....jedyny i niepowtarzalny Sergi-człowiek-orkiestra-Roberto! No i ta jego 'juniorska' pensja - czego chcieć więcej?!
1
Kamera ustawiona adekwatnie do poziomu gry naszych, czyli nisko.
1
No i gitara!
Jeden z lepsiejszych sendziuf jak nie najlepsiejszy.
0
@Tridente2015 ale to mówiłem w odniesieniu do Twojego stwierdzenia, że ma speeda, gdzie, przyjąłem, że wysunąłęś taki wniosek na podstawie udostępnionych filmików?
Jeżeli nie i widziałeś go na żywo, i mogłeś w inny sposób ocenić jego umniejętności, to bardzo przepraszam i zwracam honor.