2

Najlepsze....ze Matsa jeszcze nie zdjął w przerwie.

1

A nie mówiłem, że dziś ' maszyna ruszy'? Po trofea!!!

2

Jak busi bedzie szczeloł, to jeste spokojny....o te karne.

0

@Barca2022 jeszcze był niejaki Trincao...z tego samego tartaku.

2

A gdzie nagroda kibiców dal pana Mateusza M vel 'pinokia'. - też imponujące liczby obiecał!

0

wydaje mi sié, że już taki Mykhaylo Mudryk by się bardziej tu przydał...na lewe skrzydełko, ale, raz, że już jest jedną nogą w Arsenalu, a dwa, że my daliśmy 50baniek za Ferrana* o marnej technica użytkowej nie mówiąc już o szybkości.
*sam w niego wierzyłem i dawałem mu czas, ale...coś średnio to widzę by jakos specjalnie odpalił w najbliższym czasie.
Fati jest cieniem samego siebie, Dembe sam nie wie co w danej sekundzie zrobi, 1 mecz genialny potem na pięć następnych znika...Rafinha - oj tutaj bardzo ierzyłem w tego grajka, ciągle wierzę, tylko tak trochę mało gra...dam mu jeszcze czas.
Pozdro,
K.

0

Maszyna ruszy...

0

A gdyby task skład Mundo, ale za Fatiego Balde...
De Jong + Busi - to nie działa - albo jeden, albo drugi.

1

@marcinx0 Alba uzywa AppleMusic....

0

Tak, Tebas potwierdza.

0

@wroner mówisz o MU, czy o 'naszych'?

1

Na El Clasico jak znalazł ;))

12

Pewnie piłkarsko ciągle dałby wiécej niż Depaj, Fati, Ferran razem wzięci...

0

@panczo za 'chwilę', tą 'wiecznie niespełniona i zawsze młoda "przyszłość" piłki' może być nasz Fati...

0

@swiergol2 No tak.

0

Audio bardzo słabe (szczególnie to Rafała).
Podkręciłem głośność na wstępie (żeby Was słyszeć), a potem jak mi 'dojeb*ło' po uszach na czołówce to masakra.
Ostrzegajcie!

0

@JarekS z powyższego można się spodziewać kilku stoisk z kebsem...
Pozdro,
K.

2

Boom Dembele - trafne. Taka tykająca bomba, bo absolutnie nie wiadomo co i jak zagra (on sam tego nie wie).
Brawo za bramkę w weekend, ale Spodziewam się, przeciętnego kolejnego meczu w jego wykonaniu i następnie z 3-5 beznadziejnych.

0

Al-Nassr - musisz!

0

...obserwują. Śmiem myśleć, że bardzo możliwe, że mnie też obserwują...kogo to oni nie obserwują?! A potem - mógł do nas trafic, ale wybraliśmy 'lepszą' opcję.

1

Zajebias*cze to zdjęcie macie.

1

@hayek spokojnie, to nie my 'sprzedajemy'.

3

...La bambla mówiła, że ściągamy 'placka'.

0

Uuuuu, to by była woda na młyn dla Lahoza...
Jedna z lepszych 'akcji' Ferrana w kilku(nastu) ostatnich meczach.

2

No i gitara. Lubię ziomeczka słuchać razem z Adrianem na 9CAMPNOU. Powodzenia.

0

@kejdzi A porównuje?

0

@QuentinTarantino tak, graja jak panienki, szczególnie Busi.

10

Przedłużenie z Busim i Roberto powinno być naszym priorytetem!
Obydwoje są bezcenni i absolutnie kluczowi!

2

I cyk, pompowanie balonika z Ansu V3.0...

0

@ToJa79 będzie, ale transferowa w postaci przedłużenia z Busim i Roberto i...jedziemy dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?