kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najlepsze....ze Matsa jeszcze nie zdjął w przerwie.
1
A nie mówiłem, że dziś ' maszyna ruszy'? Po trofea!!!
2
Jak busi bedzie szczeloł, to jeste spokojny....o te karne.
0
@Barca2022 jeszcze był niejaki Trincao...z tego samego tartaku.
2
A gdzie nagroda kibiców dal pana Mateusza M vel 'pinokia'. - też imponujące liczby obiecał!
0
wydaje mi sié, że już taki Mykhaylo Mudryk by się bardziej tu przydał...na lewe skrzydełko, ale, raz, że już jest jedną nogą w Arsenalu, a dwa, że my daliśmy 50baniek za Ferrana* o marnej technica użytkowej nie mówiąc już o szybkości.
*sam w niego wierzyłem i dawałem mu czas, ale...coś średnio to widzę by jakos specjalnie odpalił w najbliższym czasie.
Fati jest cieniem samego siebie, Dembe sam nie wie co w danej sekundzie zrobi, 1 mecz genialny potem na pięć następnych znika...Rafinha - oj tutaj bardzo ierzyłem w tego grajka, ciągle wierzę, tylko tak trochę mało gra...dam mu jeszcze czas.
Pozdro,
K.
0
Maszyna ruszy...
0
A gdyby task skład Mundo, ale za Fatiego Balde...
De Jong + Busi - to nie działa - albo jeden, albo drugi.
1
@marcinx0 Alba uzywa AppleMusic....
0
Tak, Tebas potwierdza.
0
@wroner mówisz o MU, czy o 'naszych'?
1
Na El Clasico jak znalazł ;))
12
Pewnie piłkarsko ciągle dałby wiécej niż Depaj, Fati, Ferran razem wzięci...
0
@panczo za 'chwilę', tą 'wiecznie niespełniona i zawsze młoda "przyszłość" piłki' może być nasz Fati...
0
@swiergol2 No tak.
0
Audio bardzo słabe (szczególnie to Rafała).
Podkręciłem głośność na wstępie (żeby Was słyszeć), a potem jak mi 'dojeb*ło' po uszach na czołówce to masakra.
Ostrzegajcie!
0
@JarekS z powyższego można się spodziewać kilku stoisk z kebsem...
Pozdro,
K.
2
Boom Dembele - trafne. Taka tykająca bomba, bo absolutnie nie wiadomo co i jak zagra (on sam tego nie wie).
Brawo za bramkę w weekend, ale Spodziewam się, przeciętnego kolejnego meczu w jego wykonaniu i następnie z 3-5 beznadziejnych.
0
Al-Nassr - musisz!
0
...obserwują. Śmiem myśleć, że bardzo możliwe, że mnie też obserwują...kogo to oni nie obserwują?! A potem - mógł do nas trafic, ale wybraliśmy 'lepszą' opcję.
1
Zajebias*cze to zdjęcie macie.
1
@hayek spokojnie, to nie my 'sprzedajemy'.
3
...La bambla mówiła, że ściągamy 'placka'.
0
Uuuuu, to by była woda na młyn dla Lahoza...
Jedna z lepszych 'akcji' Ferrana w kilku(nastu) ostatnich meczach.
2
No i gitara. Lubię ziomeczka słuchać razem z Adrianem na 9CAMPNOU. Powodzenia.
0
@kejdzi A porównuje?
0
@QuentinTarantino tak, graja jak panienki, szczególnie Busi.
10
Przedłużenie z Busim i Roberto powinno być naszym priorytetem!
Obydwoje są bezcenni i absolutnie kluczowi!
2
I cyk, pompowanie balonika z Ansu V3.0...
0
@ToJa79 będzie, ale transferowa w postaci przedłużenia z Busim i Roberto i...jedziemy dalej.