0

Kurcze szczerze to myślałem przed meczem że te 1-0 ugramy a tu dupa ... z jakiej racji trener na tak ciężki teren wystawia Munira i Pedro razem ? Munir wg mnie jest słabszy od Sandro i Adamy,nie wiem skąd ma te przywileje.. To za tego gola w finale młodziaków LM chyba... Alves też słabiutko,Suarez biega jakiś zaskoczony dziwnie,chyba z tego powodu że tu trudniej o bramkę ? Messi na ławie to szczyt głupoty. Szkoda była szansa na przybliżenie się do realu,a tu taka lipa :(

0

oglądałem akurat ten mecz i koleżko Roberto zagrał bardzo dobrze,a co do tego że nic nie pokazał świadczy ilość otrzymanych minut więc nie potrzebne jest pisanie że NIC nie pokazał

0

to prawda tylko też powinni się wziąść za siebie małolaci bo 0-7 ostatnio jest to przykre

0

hahaha Kryśka dobry pływak hehe

0

"Manchester City nie grał dobrze w fazie grupowej, bo czegoś mu brakuje, brakuje mu szybkości, chęci. Dlatego w tej chwili byłby to dla Barçy bardzo łatwy rywal..." - ach ten Capello,chyba jest za Barcą hehe

0

niestety,raz do przodu i fajnie jak z psg,a raz tak głupio stracone punkty jak z getafe,cóż trzeba mieć nadzieje,ale na co ? nie mamy prawa tracic punktow z takimi rywalami a tu niestety tak jest

0

I Bartra, a potem i Pedro hehe

2

mądre słowa,dla mnie akurat ten ,mecz sie podobał

2

własnie nie wiem bo ja nie jestem

3

sami ? wszyscy ?

0

jestem innego zdania.ja myślę że wszyscy zagrali mecz nie najgorzej,a powiedziałbym nawet ze dobrze.były pewne głupie momenty,szczególnie w pierwszej połowie,ale w drugiej pressing był naprawde dobry,widać było z jaką łatwością utrzymywali sie przy piłce.fantastycznie gra teraz Messi,super oglądało mi się dzisiaj mecz,jest pozytywnie :)

0

Barca jest NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wierze że wygra !!!

0

hehe dobre dobre :)

0

brawo !!!!!! :) lubie takich gości :)

2

ładnie ujęte :)

0


aż lepiej się zrobiło na duszy :)

0

Siema! można oglądnąć gdzieś powtórkę całego meczu ?

0

Mam nadzieję że Puyol i Xavi kiedyś razem będą prowadzić Barcę :)

2

Ronaldinho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Messi nie odejdzie,a jak odejdzie to jest Neymar :) i Suarez

0

hehe tak samo dostaną Nemara jak my Marquinhosa

0

Bartra,Adriano może o nich chodziło

0

sam jesteś tępy

0

to prawda,strzelal na poczatku ostro , a teraz mam nadzieje sie zatnie,poza tym dzennikarze tych gazet hiszpańsich to jelenie jacyś takie gówna wypisywać i bzdety,śmiech haha

0

66 goli a co oni czarodzieje ? moze od razu 100 goli strzeli hahaha co za bezmózgi
Cr wieczniie strzelac nie bedzie

0

ok w takim razie xavi

0

Ter Stegen-Montoya,Pique,Bartra,Alba-Mascherano,Rakitic,Iniesta-Suarez,Messi,Neymar

4

Na real bym wystaił ja np taki skład
Bravo-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano,Rakitic,Iniesta-Neymar,Messi,Sandro(od drugiej połow Suarez)

0

haha tak go chwalicie a niedawno wszyscy go wyrzucali ,ciekawe ilu z was nagadywało na niego a teraz mowi jaki to Dani jest dobry.na szczęście ja nic złego na niego nie pisałem ani tym bardziej ze PISZCZEK za Alvesa haha

1

nie lubie go płaczka i najlepsze jak lata po kosach na nim haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?