kks1986
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kętrzyn
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze szczerze to myślałem przed meczem że te 1-0 ugramy a tu dupa ... z jakiej racji trener na tak ciężki teren wystawia Munira i Pedro razem ? Munir wg mnie jest słabszy od Sandro i Adamy,nie wiem skąd ma te przywileje.. To za tego gola w finale młodziaków LM chyba... Alves też słabiutko,Suarez biega jakiś zaskoczony dziwnie,chyba z tego powodu że tu trudniej o bramkę ? Messi na ławie to szczyt głupoty. Szkoda była szansa na przybliżenie się do realu,a tu taka lipa :(
0
oglądałem akurat ten mecz i koleżko Roberto zagrał bardzo dobrze,a co do tego że nic nie pokazał świadczy ilość otrzymanych minut więc nie potrzebne jest pisanie że NIC nie pokazał
0
to prawda tylko też powinni się wziąść za siebie małolaci bo 0-7 ostatnio jest to przykre
0
hahaha Kryśka dobry pływak hehe
0
"Manchester City nie grał dobrze w fazie grupowej, bo czegoś mu brakuje, brakuje mu szybkości, chęci. Dlatego w tej chwili byłby to dla Barçy bardzo łatwy rywal..." - ach ten Capello,chyba jest za Barcą hehe
0
niestety,raz do przodu i fajnie jak z psg,a raz tak głupio stracone punkty jak z getafe,cóż trzeba mieć nadzieje,ale na co ? nie mamy prawa tracic punktow z takimi rywalami a tu niestety tak jest
0
I Bartra, a potem i Pedro hehe
2
mądre słowa,dla mnie akurat ten ,mecz sie podobał
2
własnie nie wiem bo ja nie jestem
3
sami ? wszyscy ?
0
jestem innego zdania.ja myślę że wszyscy zagrali mecz nie najgorzej,a powiedziałbym nawet ze dobrze.były pewne głupie momenty,szczególnie w pierwszej połowie,ale w drugiej pressing był naprawde dobry,widać było z jaką łatwością utrzymywali sie przy piłce.fantastycznie gra teraz Messi,super oglądało mi się dzisiaj mecz,jest pozytywnie :)
0
Barca jest NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wierze że wygra !!!
0
hehe dobre dobre :)
0
brawo !!!!!! :) lubie takich gości :)
2
ładnie ujęte :)
0
aż lepiej się zrobiło na duszy :)
0
Siema! można oglądnąć gdzieś powtórkę całego meczu ?
0
Mam nadzieję że Puyol i Xavi kiedyś razem będą prowadzić Barcę :)
2
Ronaldinho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Messi nie odejdzie,a jak odejdzie to jest Neymar :) i Suarez
0
hehe tak samo dostaną Nemara jak my Marquinhosa
0
Bartra,Adriano może o nich chodziło
0
sam jesteś tępy
0
to prawda,strzelal na poczatku ostro , a teraz mam nadzieje sie zatnie,poza tym dzennikarze tych gazet hiszpańsich to jelenie jacyś takie gówna wypisywać i bzdety,śmiech haha
0
66 goli a co oni czarodzieje ? moze od razu 100 goli strzeli hahaha co za bezmózgi
Cr wieczniie strzelac nie bedzie
0
ok w takim razie xavi
0
Ter Stegen-Montoya,Pique,Bartra,Alba-Mascherano,Rakitic,Iniesta-Suarez,Messi,Neymar
4
Na real bym wystaił ja np taki skład
Bravo-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano,Rakitic,Iniesta-Neymar,Messi,Sandro(od drugiej połow Suarez)
0
haha tak go chwalicie a niedawno wszyscy go wyrzucali ,ciekawe ilu z was nagadywało na niego a teraz mowi jaki to Dani jest dobry.na szczęście ja nic złego na niego nie pisałem ani tym bardziej ze PISZCZEK za Alvesa haha
1
nie lubie go płaczka i najlepsze jak lata po kosach na nim haha