kks1986
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kętrzyn
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I było trzeba gryźć ? :) coś go bardzo ciągnie do tego hehe
0
Fajnie,niech go Inter bierze
2
hehe dobrze przemyślane dialogi :)
0
te mistrzostwa to paranoja jakas,kostaryka wiezie urugwaj i włochy,hiszpanie dostaja takie lanie ze porazka,potem wiezie ich chile,argentyna ledwo 1-0 z iranem,niezle
0
w końcu Messi
0
hehe dobre :)
0
dokładnie haha
0
postawilem tez 3-1,gdyby messi strzelil w tej ostatniej akcji to by wpadlo
1
kolasnic,kolasinic,kolasinac...szpakowski, a jeszcze masiczerano haha
4
tak jak mowi Koncentrao zamiast Coentrao haha
0
wlasnie haha i dzeko z zabaleta z man united sa haha gadal w pierwszej połowie
1
szpakowski gadał wczesniej ze zabaleta i dzeko z united sa,a niedawno ze trener argentyny wzmocnil defensywe wprowadzajac Higuaina haha
6
Szpakowski niech idzie na emeryture bo to co gada jest zenujace,kompletna zenada
0
na razie Leo nie oszukujmy się jakos wybitnie nie gra,chociaz sie cos tam pokazuje z pilka,jednak sporo strat i nie udanych dryblingów,Aguero i Di Maria tez słabo.bardziej Bośnia gra ładniej,cos sie stara chociaz tez ma problem.słaby mecz
0
Tak patrze na mecz i nic szczególnego nie widze w grze Messiego an spółki jak narazie,mam nadzieje ze po przerwie cos zobacze
0
już mam,w meczu wks-japonia nie było żadnego płkarza z Barcy dlatego 3 pkt a nie 4 :)
0
3-1 i 3-0
0
dlaczego jak wytypowałem 3-1 dla brazylii to dostałem 4 pkt,a wks-japonia tez dobrze wytypowałem i tylko 3 pkt ?
0
To niech się bujają od Alexisa
1
Cuadrado-zagrał bardzo dobry mecz,szybki,przebojowy,świetny drybling :)
0
hehe dopiero zauważyłem :)
0
a Xabi Alonso no tak :)
0
Xavi może być czy bardzo słaby ?
0
Hiszpania świetnie zaczęła wow a Casillas wdać w formie :)
0
pogrom tego się nie spodziewałem a Casillas jak się popisał
0
mogli napisać kilkuset godzin
0
wczoraj też mi Brazylia weszła,chile postawiłem 2-0 a hiszpanię że 2-1 wygra
0
Mazi 1 na liście
0
ja postawiłem 1-1 niestety
0
ja Hiszpanię tyak samo a Chile 2-0