0

I było trzeba gryźć ? :) coś go bardzo ciągnie do tego hehe

0

Fajnie,niech go Inter bierze

2

hehe dobrze przemyślane dialogi :)

0

te mistrzostwa to paranoja jakas,kostaryka wiezie urugwaj i włochy,hiszpanie dostaja takie lanie ze porazka,potem wiezie ich chile,argentyna ledwo 1-0 z iranem,niezle

0

w końcu Messi

0

hehe dobre :)

0

dokładnie haha

0

postawilem tez 3-1,gdyby messi strzelil w tej ostatniej akcji to by wpadlo

1

kolasnic,kolasinic,kolasinac...szpakowski, a jeszcze masiczerano haha

4

tak jak mowi Koncentrao zamiast Coentrao haha

0

wlasnie haha i dzeko z zabaleta z man united sa haha gadal w pierwszej połowie

1

szpakowski gadał wczesniej ze zabaleta i dzeko z united sa,a niedawno ze trener argentyny wzmocnil defensywe wprowadzajac Higuaina haha

6

Szpakowski niech idzie na emeryture bo to co gada jest zenujace,kompletna zenada

0

na razie Leo nie oszukujmy się jakos wybitnie nie gra,chociaz sie cos tam pokazuje z pilka,jednak sporo strat i nie udanych dryblingów,Aguero i Di Maria tez słabo.bardziej Bośnia gra ładniej,cos sie stara chociaz tez ma problem.słaby mecz

0

Tak patrze na mecz i nic szczególnego nie widze w grze Messiego an spółki jak narazie,mam nadzieje ze po przerwie cos zobacze

0

już mam,w meczu wks-japonia nie było żadnego płkarza z Barcy dlatego 3 pkt a nie 4 :)

0

3-1 i 3-0

0

dlaczego jak wytypowałem 3-1 dla brazylii to dostałem 4 pkt,a wks-japonia tez dobrze wytypowałem i tylko 3 pkt ?

0

To niech się bujają od Alexisa

1

Cuadrado-zagrał bardzo dobry mecz,szybki,przebojowy,świetny drybling :)

0

hehe dopiero zauważyłem :)

0

a Xabi Alonso no tak :)

0

Xavi może być czy bardzo słaby ?

0

Hiszpania świetnie zaczęła wow a Casillas wdać w formie :)

0

pogrom tego się nie spodziewałem a Casillas jak się popisał

0

mogli napisać kilkuset godzin

0

wczoraj też mi Brazylia weszła,chile postawiłem 2-0 a hiszpanię że 2-1 wygra

0

Mazi 1 na liście

0

ja postawiłem 1-1 niestety

0

ja Hiszpanię tyak samo a Chile 2-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?