O sobie

  • Zainteresowania rolex
  • Ulubiony zawodnik szatan
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 90'

Statystyki

  • Dni w serwisie 4208
  • Liczba komentarzy 101
  • Polecenia 237

Komentarze

2

0

Veratti ŚPD - jest tam już Busi + Masche + od biedy Samper. Po cholere nam kolejny śpd? Poza tym, przydałby się bardziej Pogba do którego szczególnie przekonany nie jestem, ale ma on ustawienie bardziej ofensywne i nie wraca się do odbioru piłki, czyli nie kolidowałby z Rakiticem :)

0

Na honorowej trybunie na boisku przeciwnika i oglądać jak gówniaki zbierają oklep 5:0. No, trenera to by z Ciebie nie było :-)

1

Neymar zamiast nad tymi włosami to by się skupił nad grą :-)

2

rudy kocham cie

Zobacz wszystkie

59

Paradoksalnie, jak Messi będzie myślami na meczu, a nie w majtach Antonelli, to wygramy :-D

30

Wszyscy mówili, że gwiazdka, że się będzie z każdym kłócił, że sranie, a jak na razie to jest najpokorniejszy i ma największą chęć do gry niż wszyscy pozostali razem wzięci.

18

pierwszy raz Mou mówi mądrze :-)

14

Rafinha dla mnie ZM jak nic.

13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?