2

0

Veratti ŚPD - jest tam już Busi + Masche + od biedy Samper. Po cholere nam kolejny śpd? Poza tym, przydałby się bardziej Pogba do którego szczególnie przekonany nie jestem, ale ma on ustawienie bardziej ofensywne i nie wraca się do odbioru piłki, czyli nie kolidowałby z Rakiticem :)

0

Na honorowej trybunie na boisku przeciwnika i oglądać jak gówniaki zbierają oklep 5:0. No, trenera to by z Ciebie nie było :-)

1

Neymar zamiast nad tymi włosami to by się skupił nad grą :-)

2

rudy kocham cie

2

Mistrz XDDD

0

Suarez to już nawet mnie zaczyna wkurw*ac :)

4

Beka z łaków co pisali wyniki po 0-20 dla Barcy 10 hattricków Messiego i 30 Neymara B|
Pozdrawiam moderację która średnio daje radę i banuje tych co nie trzeba, zamiast zając się poważnymi rzeczami - coś jak z polską policją :)

1

Co tam Bejl, to nie anglia, co nie?

1

Gdyby wszyscy tak jak Williams zapierdzielali to już by z 2:0 było

1

Mógłby Ronaldo się zdenerwować i komuś wyrąbać z bańki, albo jakiś mały sierpik, ewentualnie hak :> Byłoby łatwiej Athleticowi

1

Ja piszę o tym, co widze, że on strzela z każdej pozycji, nawet jeśli koledzy mają lepsza, żeby tylko strzelić, nie o to kto ma więcej goli skąd :-)

0

Ronaldo leprzy od mesziego bo szczela z daleka B| 100 strzałów ronaldo z daleka 1 gol, 100 strzałów messiego z pola karnego 100 goli

0

A Ancelotii nadal leci jednym składem? Oj, ja nie mogę się doczekać meczu za 15 dni

0

Jak z takim nastawieniem wychodzą, no to gdzie oni mogą mieć jakiekolwiek szanse na korzystny rezultat?

6

Raczej to więcej zawodników z LL przechodzi do PL, ale taki szczegół. Liga jest ciekawsza, owszem, ale drużyny w niej grające są słabe jak barszcz. A pisanie o tym, że ktoś nie zagra w ekstraklasie, potwierdza twój niski poziom intelektualny. Zapamiętaj sobie fajny cytat: "Nie musisz być kucharzem, żeby ocenić, że danie jest chu..." :)

0

Tak się w sumie zastanawiam czytając artykuły o dogadanym Danilo z realem, po co im kolejny młody PO, skoro mają kozackiego Carvajala, który może być najlepszy na świecie?

0

Jak już bierzesz newsy od kręcidła, to je przynajmniej podpisuj i pisz w jednym poście, a nie spamuj 10 :-)

9

"Montoya pogra kilka meczów z rzędu i będzie w odpowiednim rytmie na najważniejsze mecze sezonu."
XDDDDDDDDD
Przecież ten koleś to się nadaje, do Segundy :O

0

nie ten komentarz..

1

Jesli musisz przy tym dużo mysleć, to współczuję.

0

Montoyę to objeżdżają jak frog rondo, jak my z tym czymś mamy zostać na nastepny sezon to krzyż na drogę

0

Takich kretynów jak Ty powinni poddawać procesowi eutanazji :)

0

Po meczu

0

#pompowaniebalonika uważam za rozpoczęte

0

Macie odpowiedź czemu główną parą stoperów są Pique-Masche. Mathieu i Bartra ciency jak sik pająka, a Masche na DM'ie wygląda jak wylinioła wydra

0

Neymar co za patologia od kilku spotkań. Dokładnie od momentu kiedy zaczęto kwestionować jego kiwanie się z piłkarzami Atletico...

0

Objechani jak rondo przez froga

0

Oni śpią, a nie grają :-D

0

Mathieu, Masche i Alves na maxa nie pewni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?