klejnotnilu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
Chicago
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
0
Veratti ŚPD - jest tam już Busi + Masche + od biedy Samper. Po cholere nam kolejny śpd? Poza tym, przydałby się bardziej Pogba do którego szczególnie przekonany nie jestem, ale ma on ustawienie bardziej ofensywne i nie wraca się do odbioru piłki, czyli nie kolidowałby z Rakiticem :)
0
Na honorowej trybunie na boisku przeciwnika i oglądać jak gówniaki zbierają oklep 5:0. No, trenera to by z Ciebie nie było :-)
1
Neymar zamiast nad tymi włosami to by się skupił nad grą :-)
2
rudy kocham cie
2
Mistrz XDDD
0
Suarez to już nawet mnie zaczyna wkurw*ac :)
4
Beka z łaków co pisali wyniki po 0-20 dla Barcy 10 hattricków Messiego i 30 Neymara B|
Pozdrawiam moderację która średnio daje radę i banuje tych co nie trzeba, zamiast zając się poważnymi rzeczami - coś jak z polską policją :)
1
Co tam Bejl, to nie anglia, co nie?
1
Gdyby wszyscy tak jak Williams zapierdzielali to już by z 2:0 było
1
Mógłby Ronaldo się zdenerwować i komuś wyrąbać z bańki, albo jakiś mały sierpik, ewentualnie hak :> Byłoby łatwiej Athleticowi
1
Ja piszę o tym, co widze, że on strzela z każdej pozycji, nawet jeśli koledzy mają lepsza, żeby tylko strzelić, nie o to kto ma więcej goli skąd :-)
0
Ronaldo leprzy od mesziego bo szczela z daleka B| 100 strzałów ronaldo z daleka 1 gol, 100 strzałów messiego z pola karnego 100 goli
0
A Ancelotii nadal leci jednym składem? Oj, ja nie mogę się doczekać meczu za 15 dni
0
Jak z takim nastawieniem wychodzą, no to gdzie oni mogą mieć jakiekolwiek szanse na korzystny rezultat?
6
Raczej to więcej zawodników z LL przechodzi do PL, ale taki szczegół. Liga jest ciekawsza, owszem, ale drużyny w niej grające są słabe jak barszcz. A pisanie o tym, że ktoś nie zagra w ekstraklasie, potwierdza twój niski poziom intelektualny. Zapamiętaj sobie fajny cytat: "Nie musisz być kucharzem, żeby ocenić, że danie jest chu..." :)
0
Tak się w sumie zastanawiam czytając artykuły o dogadanym Danilo z realem, po co im kolejny młody PO, skoro mają kozackiego Carvajala, który może być najlepszy na świecie?
0
Jak już bierzesz newsy od kręcidła, to je przynajmniej podpisuj i pisz w jednym poście, a nie spamuj 10 :-)
9
"Montoya pogra kilka meczów z rzędu i będzie w odpowiednim rytmie na najważniejsze mecze sezonu."
XDDDDDDDDD
Przecież ten koleś to się nadaje, do Segundy :O
0
nie ten komentarz..
1
Jesli musisz przy tym dużo mysleć, to współczuję.
0
Montoyę to objeżdżają jak frog rondo, jak my z tym czymś mamy zostać na nastepny sezon to krzyż na drogę
0
Takich kretynów jak Ty powinni poddawać procesowi eutanazji :)
0
Po meczu
0
#pompowaniebalonika uważam za rozpoczęte
0
Macie odpowiedź czemu główną parą stoperów są Pique-Masche. Mathieu i Bartra ciency jak sik pająka, a Masche na DM'ie wygląda jak wylinioła wydra
0
Neymar co za patologia od kilku spotkań. Dokładnie od momentu kiedy zaczęto kwestionować jego kiwanie się z piłkarzami Atletico...
0
Objechani jak rondo przez froga
0
Oni śpią, a nie grają :-D
0
Mathieu, Masche i Alves na maxa nie pewni.