klejnotnilu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
Chicago
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytał ktoś biografię braci Kliczko napisaną przez Linder Leo G? Opłaca się kupić? Chodzi mi tu, czy fajnie się to czyta i czy faktycznie to co napisane jest w tej biografii pokrywa się z prawdą,czy jest to lanie wody?
6
No, Messi na pewno odejdzie, dlatego buduje nowy dom w Barcelonie i szuka przedszkola dla syna, for sure B|
0
Bez Busquetsa który jest w wielkiej formie? Niektórzy ludzie na tej stronie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać...
0
Ludzie o tym Inieście to chyba mówią z przyzwyczajenia i sentymentu, bo teraz groźnie to on może na papierku i w fifie wygląda.
0
Brawo, zaśpiewasz mi na dobranoc? :>
0
No to napisz taki, koleś :D Dla mnie to na przykład jest problem i podziwiam kolesia w ogóle, że mu się takie coś chciało zrobić i że tak fajnie mu to wyszło.
0
No to bierz kartkę - pisz, skoro przedszkolak napisałby cos lepszego. I nie odpowiadaj mi: "Nie trzeba być kucharzem, by stwierdzić, że danie jest chu...". Skoro prosto, łatwo i miło jest napisać dobry tekst, który będzie się dobrze słuchało, który będzie bawił, to pokaż na co Cię stać. Aa no i nam od razu zaspiewaj ;>
0
Bo kawałek nie ma mieć przekazu, ma być on po prostu zabawny i miły w słuchaniu, ale taki poważny człowiek jak Ty, we wszystkim będzie szukał 2 dna - wychilluj trochę :-). Dobrze jednak, że w Polsce mamy takich znawców muzyki jak Ciebie, dlatego tak dobrze wypadamy na światowej scenie :-)
0
Szukaj głębokiego przekazu i dobrych rymów na całkowicie satyrycznym i prześmiewczym kanale. WP
0
Jeeeeny w KSW jeszcze walczą typiary? Przecież to jest taka beznadzieja i zjadacz czasu gali, że o ja pierdykam. Za co ja płacę?
1
Lucho jeszcze jeden twoj blad i żegnasz sie z klubem. Obiecuje ci to.
Ty masz do powiedzenia tyle samo, co jak mama CI każe wieczorem iść się kąpać i spać.
0
Czyżby zaczął się kabaret cyklu: Liga parzy?
1
Świetny mecz sędziego - podsumowanie meczu :_)
1
0
Dobrze wiesz, ze o ten sklep "Real". Przecież to oczywiste.
1
Z taką grą 1/4 LM, pierwsza trójka LL i nieodpadnięcie po pogromie przez Atletico/Real w PK mnie będzie satysfakcjonować.
4
Wszystko by było ok, gdyby nie ten oto człowiek w składzie: 4. Rakitic
30
Wszyscy mówili, że gwiazdka, że się będzie z każdym kłócił, że sranie, a jak na razie to jest najpokorniejszy i ma największą chęć do gry niż wszyscy pozostali razem wzięci.
5
Munir 5? Chyba sobie żarty robicie. Przecież ten chłopak w ogóle w tym meczu nie istniał. 3 to maksymalny max.
0
Hudson - BeIN Sports
Titi - Sky Sports
2 różne stacje telewizyjne.
14
Rafinha dla mnie ZM jak nic.
1
Ale i tak pupilek munir będzie w 1 B|
0
Mój koń!!! Mówiłem
5
Rafinha kozak
0
Wchodzi mój koń ]:->
6
Od dłuższego czasu obstaję przy tym, że
Rafinha>Rakitić
0
left food? Lewe jedzenie? Że skąd, że z Wietnamu?!
2
Nie wiem co Munir lamus-egoista robi w 1 druzynie.
13
4
Munir to lamus