0

Czytał ktoś biografię braci Kliczko napisaną przez Linder Leo G? Opłaca się kupić? Chodzi mi tu, czy fajnie się to czyta i czy faktycznie to co napisane jest w tej biografii pokrywa się z prawdą,czy jest to lanie wody?

6

No, Messi na pewno odejdzie, dlatego buduje nowy dom w Barcelonie i szuka przedszkola dla syna, for sure B|

0

Bez Busquetsa który jest w wielkiej formie? Niektórzy ludzie na tej stronie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać...

0

Ludzie o tym Inieście to chyba mówią z przyzwyczajenia i sentymentu, bo teraz groźnie to on może na papierku i w fifie wygląda.

0

Brawo, zaśpiewasz mi na dobranoc? :>

0

No to napisz taki, koleś :D Dla mnie to na przykład jest problem i podziwiam kolesia w ogóle, że mu się takie coś chciało zrobić i że tak fajnie mu to wyszło.

0

No to bierz kartkę - pisz, skoro przedszkolak napisałby cos lepszego. I nie odpowiadaj mi: "Nie trzeba być kucharzem, by stwierdzić, że danie jest chu...". Skoro prosto, łatwo i miło jest napisać dobry tekst, który będzie się dobrze słuchało, który będzie bawił, to pokaż na co Cię stać. Aa no i nam od razu zaspiewaj ;>

0

Bo kawałek nie ma mieć przekazu, ma być on po prostu zabawny i miły w słuchaniu, ale taki poważny człowiek jak Ty, we wszystkim będzie szukał 2 dna - wychilluj trochę :-). Dobrze jednak, że w Polsce mamy takich znawców muzyki jak Ciebie, dlatego tak dobrze wypadamy na światowej scenie :-)

0

Szukaj głębokiego przekazu i dobrych rymów na całkowicie satyrycznym i prześmiewczym kanale. WP

0

Jeeeeny w KSW jeszcze walczą typiary? Przecież to jest taka beznadzieja i zjadacz czasu gali, że o ja pierdykam. Za co ja płacę?

1

Lucho jeszcze jeden twoj blad i żegnasz sie z klubem. Obiecuje ci to.

Ty masz do powiedzenia tyle samo, co jak mama CI każe wieczorem iść się kąpać i spać.

0

Czyżby zaczął się kabaret cyklu: Liga parzy?

1

Świetny mecz sędziego - podsumowanie meczu :_)

1

0

Dobrze wiesz, ze o ten sklep "Real". Przecież to oczywiste.

1

Z taką grą 1/4 LM, pierwsza trójka LL i nieodpadnięcie po pogromie przez Atletico/Real w PK mnie będzie satysfakcjonować.

4

Wszystko by było ok, gdyby nie ten oto człowiek w składzie: 4. Rakitic

30

Wszyscy mówili, że gwiazdka, że się będzie z każdym kłócił, że sranie, a jak na razie to jest najpokorniejszy i ma największą chęć do gry niż wszyscy pozostali razem wzięci.

5

Munir 5? Chyba sobie żarty robicie. Przecież ten chłopak w ogóle w tym meczu nie istniał. 3 to maksymalny max.

0

Hudson - BeIN Sports
Titi - Sky Sports
2 różne stacje telewizyjne.

14

Rafinha dla mnie ZM jak nic.

1

Ale i tak pupilek munir będzie w 1 B|

0

Mój koń!!! Mówiłem

5

Rafinha kozak

0

Wchodzi mój koń ]:->

6

Od dłuższego czasu obstaję przy tym, że
Rafinha>Rakitić

0

left food? Lewe jedzenie? Że skąd, że z Wietnamu?!

2

Nie wiem co Munir lamus-egoista robi w 1 druzynie.

13

4

Munir to lamus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?