0

Zasłużył Rakietić

0

Masche to jest niepewny jak kobieta w okresie.

0

Alves nos przestawiony?

1

Leo to już za wszystkich robi... Napastnik, pomocnik, obrońca, brakuje żeby łapy tylko włożył i na bramce stanął

59

Paradoksalnie, jak Messi będzie myślami na meczu, a nie w majtach Antonelli, to wygramy :-D

18

pierwszy raz Mou mówi mądrze :-)

0

Neymar z Rayo na 6:0 po kontuzji gol z ponad 25 metrów. Jakoś wyjątkowo zapadł mi w pamięci :D

4

Komentarz usunięty

0

Za co Hazard :o?

0

Może chodzi o kanały zwiążane ze sportem? Bo widziałem dosłownie tą samą czwórkę, tylko chodziło o kanały sportowe w polsce :-)

0

Komentarz usunięty

0

Ta liga się skończyła jak SAF przeszedł na emerytkę trenerską.

2

Czemu gdy Legła ma szanse na strzał, to albo kopią tak, żeby piłka znalazła się na księżycu, albo na bocznej trybunie?

0

No bo wiesz, oni się oszczędzają na ligę bo tam nie to co w Hiszpanii każdy może wygrać z każdym. Nie dlatego, że wszyscy są tacy gówniani, tylko po prostu wszyscy tacy dobrzy, wiesz ziom joł pis jp

0

ahahahahah ooo legio Ty legio :D:D:D

6

Właśnie zobaczyłem wynik: 0:3. Hahaha, wiedziałem, że MISZCZ polski Legła jest nad wyraz gówniany, no ale, że aż tak? :D

0

Właśnie zobaczyłem, że Arsenal przegrywa z Monaco. Ta drużyna to jest śmiech na sali :-D

0

uruchom ceneo i rura :-)

0

Ma ktoś highlightsy wczorajszego meczu z komentarzem najlepiej SkySports?

0

Nie wiem, czy zauważyliście(usłyszeliście), że na Etihad Stadium, czy to w tym, czy w tamtym roku kibice Barcy są głośniejsi, niż choćby podczas El Classico na Camp Nou? :D

0

Akurat z trio, to tylko Suarez i Messi zagrali dobrze, bo Neymar, którego bardzo lubię i szanuję, to mnie tak irytował wczoraj, że głowa mała. Głupie straty, przetrzymywanie piłki, zero dryblingów. Podał pare razy w 1 połowie, a w 2 zniknął.

0

Piszę o obecnej formie, bo to co było na jesieni, to każdt dobrze wie. Posiadanie piłki 120%, ale ogólna taktyczna kupa. Zdominowali pierwsze 20 minut z Realem, nie wykorzystali 3 setek, potem role się odwróciły.

4

TO pewnie bęzie nananananana, ale nie jestem pewien.

4

Zauważcie, że gdy drużyny z Barcą grają otwartą piłkę, to:
1. Nie istnieją na boisku, jak City w 1 połowie i potem w 2.
2. Wszyscy zawodnicy mogą pokazać swoje atuty(tu. Rakitić, gdzie ładnie przerzucił 2 zawodników City "angielką")
3. Barca wchodzi w pole karne przeciwnika jak w masło.

0

Jaką stronę polecacie, żeby "zaprojektować" własną koszulkę? Mianowicie mam tutaj na myśli jeden krótki napis na plecach, który ma być trochę przekrzywiony z jakąś fajną czcionką. Znalazłem jakąś stronę niby, ale za koszulkę liczą +/- 110zł bez dostawy, a to dla mnie przegięcie pały. Jak ktoś zna coś tańszego, a w miarę dobrego, to piszcie :-)

1

Czego oczekiwać od 13 latków :-(?

1

masip

0

Na mundialu Rojo był kozakiem, a teraz jest pośmiewiskiem.

5

"Manchester City - Barca: przewidywane składy"

0

http://pl.e-screen.tv/
zakładasz konto w 1 sec dosłownie, potem wbijasz w zakładkę premium kupujesz na ile tam chcesz, aktywujesz i oglądasz KAŻDY kanał jaki istnieje w polsce, w tym canal+ czy tam inne obsrane tvp na których transmitują mecze :-). Korzystam ze strony ponad rok i ani razu mnie nie zawiodła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?