klejnotnilu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
Chicago
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zasłużył Rakietić
0
Masche to jest niepewny jak kobieta w okresie.
0
Alves nos przestawiony?
1
Leo to już za wszystkich robi... Napastnik, pomocnik, obrońca, brakuje żeby łapy tylko włożył i na bramce stanął
59
Paradoksalnie, jak Messi będzie myślami na meczu, a nie w majtach Antonelli, to wygramy :-D
18
pierwszy raz Mou mówi mądrze :-)
0
Neymar z Rayo na 6:0 po kontuzji gol z ponad 25 metrów. Jakoś wyjątkowo zapadł mi w pamięci :D
4
Komentarz usunięty
0
Za co Hazard :o?
0
Może chodzi o kanały zwiążane ze sportem? Bo widziałem dosłownie tą samą czwórkę, tylko chodziło o kanały sportowe w polsce :-)
0
Komentarz usunięty
0
Ta liga się skończyła jak SAF przeszedł na emerytkę trenerską.
2
Czemu gdy Legła ma szanse na strzał, to albo kopią tak, żeby piłka znalazła się na księżycu, albo na bocznej trybunie?
0
No bo wiesz, oni się oszczędzają na ligę bo tam nie to co w Hiszpanii każdy może wygrać z każdym. Nie dlatego, że wszyscy są tacy gówniani, tylko po prostu wszyscy tacy dobrzy, wiesz ziom joł pis jp
0
ahahahahah ooo legio Ty legio :D:D:D
6
Właśnie zobaczyłem wynik: 0:3. Hahaha, wiedziałem, że MISZCZ polski Legła jest nad wyraz gówniany, no ale, że aż tak? :D
0
Właśnie zobaczyłem, że Arsenal przegrywa z Monaco. Ta drużyna to jest śmiech na sali :-D
0
uruchom ceneo i rura :-)
0
Ma ktoś highlightsy wczorajszego meczu z komentarzem najlepiej SkySports?
0
Nie wiem, czy zauważyliście(usłyszeliście), że na Etihad Stadium, czy to w tym, czy w tamtym roku kibice Barcy są głośniejsi, niż choćby podczas El Classico na Camp Nou? :D
0
Akurat z trio, to tylko Suarez i Messi zagrali dobrze, bo Neymar, którego bardzo lubię i szanuję, to mnie tak irytował wczoraj, że głowa mała. Głupie straty, przetrzymywanie piłki, zero dryblingów. Podał pare razy w 1 połowie, a w 2 zniknął.
0
Piszę o obecnej formie, bo to co było na jesieni, to każdt dobrze wie. Posiadanie piłki 120%, ale ogólna taktyczna kupa. Zdominowali pierwsze 20 minut z Realem, nie wykorzystali 3 setek, potem role się odwróciły.
4
TO pewnie bęzie nananananana, ale nie jestem pewien.
4
Zauważcie, że gdy drużyny z Barcą grają otwartą piłkę, to:
1. Nie istnieją na boisku, jak City w 1 połowie i potem w 2.
2. Wszyscy zawodnicy mogą pokazać swoje atuty(tu. Rakitić, gdzie ładnie przerzucił 2 zawodników City "angielką")
3. Barca wchodzi w pole karne przeciwnika jak w masło.
0
Jaką stronę polecacie, żeby "zaprojektować" własną koszulkę? Mianowicie mam tutaj na myśli jeden krótki napis na plecach, który ma być trochę przekrzywiony z jakąś fajną czcionką. Znalazłem jakąś stronę niby, ale za koszulkę liczą +/- 110zł bez dostawy, a to dla mnie przegięcie pały. Jak ktoś zna coś tańszego, a w miarę dobrego, to piszcie :-)
1
Czego oczekiwać od 13 latków :-(?
1
masip
0
Na mundialu Rojo był kozakiem, a teraz jest pośmiewiskiem.
5
"Manchester City - Barca: przewidywane składy"
0
http://pl.e-screen.tv/
zakładasz konto w 1 sec dosłownie, potem wbijasz w zakładkę premium kupujesz na ile tam chcesz, aktywujesz i oglądasz KAŻDY kanał jaki istnieje w polsce, w tym canal+ czy tam inne obsrane tvp na których transmitują mecze :-). Korzystam ze strony ponad rok i ani razu mnie nie zawiodła.