0

Ziom, ja mam nadzieję, że Ty trollujesz z tymi formami Munira i Roberto, bo jak nie to jest z tobą źle.

0

Zauważyliście, że każdy strzał w bramkę = gol :D? Jakaś scierka nie bramkarz.

6

Oni nie zrozumieją bo mają 15 lat

0

To jest słabiak, tylko media i trener go wypychają do składu i robią z niego drugiego Messiego/Neymara

0

trzecio ligowiec, coś więcej Ci pisać?

0

Munir jest na boisku tak btw.? Bo gdzieś znikł..

0

Adama>Sandro>Munir

0

Ta ręka chyba w nocniku. Jedyne co się poprawiło to pressing, tak to wciąż dla mnie
Martino>>>>>>>>LuczoLEczo

0

Jaki munir jest słaby, to nie mam słów :D

0

Więcej rotacji na bramce, WIĘCEJ

0

Z taką grą to i tak nie ma co liczyć na wygraną w klasyku, także nie ma co się przejmować :) Żeby tylko nie dostać od białych "piątki" i będzie super. Mam jedynie nadzieję, że to czego nei popieram stanie się i w tym sezonie i "LeczoLuczo" wyleci z klubu, szybciej niż tu wskoczył przez barierkę w wakacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?