klejnotnilu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
Chicago
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ziom, ja mam nadzieję, że Ty trollujesz z tymi formami Munira i Roberto, bo jak nie to jest z tobą źle.
0
Zauważyliście, że każdy strzał w bramkę = gol :D? Jakaś scierka nie bramkarz.
6
Oni nie zrozumieją bo mają 15 lat
0
To jest słabiak, tylko media i trener go wypychają do składu i robią z niego drugiego Messiego/Neymara
0
trzecio ligowiec, coś więcej Ci pisać?
0
Munir jest na boisku tak btw.? Bo gdzieś znikł..
0
Adama>Sandro>Munir
0
Ta ręka chyba w nocniku. Jedyne co się poprawiło to pressing, tak to wciąż dla mnie
Martino>>>>>>>>LuczoLEczo
0
Jaki munir jest słaby, to nie mam słów :D
0
Więcej rotacji na bramce, WIĘCEJ
0
Z taką grą to i tak nie ma co liczyć na wygraną w klasyku, także nie ma co się przejmować :) Żeby tylko nie dostać od białych "piątki" i będzie super. Mam jedynie nadzieję, że to czego nei popieram stanie się i w tym sezonie i "LeczoLuczo" wyleci z klubu, szybciej niż tu wskoczył przez barierkę w wakacje.