O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

przepraszam, że nie na temat, ale musze: czy był jakiś komunikat odnośnie brameczek, które zamieszczaliście po każdym meczu? czy praktyka ta została zarzucona na zawsze? to moze ktoś mi podpowie skąd te bramki można zdobyć?

0

wolałbym żeby Bojana ogrywał w ataku, ale póki wszystko pod kontrolą to niech se eksperymentuje. liczę też, że Ibra wejdzie na jakieś 20-30 minut

0

grają tyle co trzeba. trudno żeby messi w każdym meczu angażował się na 100%.

Ibra nie tak źle, jak na obecny brak szybkości. Przy przeciętnych obrońcach Saragosy może coś dziś ustrzelić.

0

faktem jest, że lato transferowe może być ciekawe. Man CIty, Real, Man Utd, Bayern, Chelska, duże sumy idą w gre.

0

po niezłym początku sezonu, Guddiemu coś się stało. zaczął mniej występować i troche jakby sie poddal - jak wchodzil, to bez iskry i pelnego zaangazowania.

Zobacz wszystkie

0

czemu Eto teraz nie podał do Bojana? no kurde, ile można

0

it's amazing, so amazing

0

męczące jest to granie w każdej akcji na Eto. jak beda tak dalej robili to nie bedzie 108 bramek

0

faktem jest, że lato transferowe może być ciekawe. Man CIty, Real, Man Utd, Bayern, Chelska, duże sumy idą w gre.

0

ale rozczarowanie... widzimy się w środę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?