kobe24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wwa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przepraszam, że nie na temat, ale musze: czy był jakiś komunikat odnośnie brameczek, które zamieszczaliście po każdym meczu? czy praktyka ta została zarzucona na zawsze? to moze ktoś mi podpowie skąd te bramki można zdobyć?
0
wolałbym żeby Bojana ogrywał w ataku, ale póki wszystko pod kontrolą to niech se eksperymentuje. liczę też, że Ibra wejdzie na jakieś 20-30 minut
0
grają tyle co trzeba. trudno żeby messi w każdym meczu angażował się na 100%.
Ibra nie tak źle, jak na obecny brak szybkości. Przy przeciętnych obrońcach Saragosy może coś dziś ustrzelić.
0
faktem jest, że lato transferowe może być ciekawe. Man CIty, Real, Man Utd, Bayern, Chelska, duże sumy idą w gre.
0
po niezłym początku sezonu, Guddiemu coś się stało. zaczął mniej występować i troche jakby sie poddal - jak wchodzil, to bez iskry i pelnego zaangazowania.
0
it's amazing, so amazing
0
męczące jest to granie w każdej akcji na Eto. jak beda tak dalej robili to nie bedzie 108 bramek
0
czemu Eto teraz nie podał do Bojana? no kurde, ile można
0
ale rozczarowanie... widzimy się w środę
0
widzieliście bramkę Barahy? wow
0
jak dla mnie Busquets też co najwyżej 4. Pique wiadomo. Fantastycznie zastąpi w przyszłości Puyola w roli serca drużyny. Zauważcie, że te jego wyjścia do przodu nigdy nie kończą się stratą piłki lub zagrożeniem pod własnym polem karnym. Most Improved Player tego sezonu.
0
aha i jeszcze jedno, po dzisiejszym spotkaniu Busquets przez najbliższe pół roku jest dla mnie skreślony.
0
BAARCAAAAAAAAAAAAAAA! (bijemy rekord komentów)
0
karny był ewidentny. messi dotknal pilke i zostal uderzony przez obrońce. poza tym grają wariant "oszczędnie".
0
to była MIAZGA
0
Eto zaczął od paru nieudanych przyjec, ale teraz wraca mu usmiech na twarz i mysle ze cos kopnie w drugiej
0
też odnoszę wrażenie, że trochę bezproduktywne występy Aleksandra w FCB są głównie spowodowane problemami z komunikacją, zarówno na boisku jak i pewnie podczas treningów/ ustalania taktyki itp. Może za jakiś czas Hleb zacznie grać lepiej.
0
Xavi poucza Eto, a sam mógł popatrzeć gdzie wybija tę piłkę po rożnym...