0

przepraszam, że nie na temat, ale musze: czy był jakiś komunikat odnośnie brameczek, które zamieszczaliście po każdym meczu? czy praktyka ta została zarzucona na zawsze? to moze ktoś mi podpowie skąd te bramki można zdobyć?

0

wolałbym żeby Bojana ogrywał w ataku, ale póki wszystko pod kontrolą to niech se eksperymentuje. liczę też, że Ibra wejdzie na jakieś 20-30 minut

0

grają tyle co trzeba. trudno żeby messi w każdym meczu angażował się na 100%.

Ibra nie tak źle, jak na obecny brak szybkości. Przy przeciętnych obrońcach Saragosy może coś dziś ustrzelić.

0

faktem jest, że lato transferowe może być ciekawe. Man CIty, Real, Man Utd, Bayern, Chelska, duże sumy idą w gre.

0

po niezłym początku sezonu, Guddiemu coś się stało. zaczął mniej występować i troche jakby sie poddal - jak wchodzil, to bez iskry i pelnego zaangazowania.

0

it's amazing, so amazing

0

męczące jest to granie w każdej akcji na Eto. jak beda tak dalej robili to nie bedzie 108 bramek

0

czemu Eto teraz nie podał do Bojana? no kurde, ile można

0

ale rozczarowanie... widzimy się w środę

0

widzieliście bramkę Barahy? wow

0

jak dla mnie Busquets też co najwyżej 4. Pique wiadomo. Fantastycznie zastąpi w przyszłości Puyola w roli serca drużyny. Zauważcie, że te jego wyjścia do przodu nigdy nie kończą się stratą piłki lub zagrożeniem pod własnym polem karnym. Most Improved Player tego sezonu.

0

aha i jeszcze jedno, po dzisiejszym spotkaniu Busquets przez najbliższe pół roku jest dla mnie skreślony.

0

BAARCAAAAAAAAAAAAAAA! (bijemy rekord komentów)

0

karny był ewidentny. messi dotknal pilke i zostal uderzony przez obrońce. poza tym grają wariant "oszczędnie".

0

to była MIAZGA

0

Eto zaczął od paru nieudanych przyjec, ale teraz wraca mu usmiech na twarz i mysle ze cos kopnie w drugiej

0

też odnoszę wrażenie, że trochę bezproduktywne występy Aleksandra w FCB są głównie spowodowane problemami z komunikacją, zarówno na boisku jak i pewnie podczas treningów/ ustalania taktyki itp. Może za jakiś czas Hleb zacznie grać lepiej.

0

Xavi poucza Eto, a sam mógł popatrzeć gdzie wybija tę piłkę po rożnym...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?