O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

wiec Liga sie dopiero zaczyna panowie :D

0

noi ---> ze co zrobimy hahahahahha :P smieszny jestes zbankrutujemy ?? spadlem z krzesła :) ze smiechu :p

0

Jestescie smieszni ze go kupicie :p on jest nasz sam to mowi :P marzenia to wy macie he

0

cos cienko panowie hah . czekamy na was na SB. cienkooooo :))))

0

co mysleliscie ze bedzie 5-0 w 1 polowie cwaniaki jestescie tacy pewni ze wygracie he . zal zobaczymy teraz nie mamy skladu jak by byl Nisterlooy Robben Diarra i Pepe to was juz by nie bylo !!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie

0

Robinho polecial tylko dla kasy . A ostatnio narzekal na MC ze jego koledzy nie maja cos w sobie takich gwiazd tyle sie osmialem ze co tylko:p zrobil duzy blad ale niech sobie leci . Moze David Silva do nas przybedzie w zime na skrzydlo. Pare opcji jest I Podolski Schweistaiger Arszawin bylo by dobrze jak by wszyscy przybyli . Moze wywala Saviole ten co nie chce z wami bramki celebrowac no zal ciekawe czy wogole zagra :P :P :P

0

Macie szczescie !

0

ale jestescie pewni siebie ! jeszcze was ta pewnosc zgubi !

0

zeby zdobyl chociarz z 15 bramek w sezonie to bedzie dobrze pozniej kupimy sobie Benzeme i C. Ronaldo i wtedy powalczymy :p pozdro dla kibicow REALU i Barcelony:p

0

noi ---> ze co zrobimy hahahahahha :P smieszny jestes zbankrutujemy ?? spadlem z krzesła :) ze smiechu :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?