kochamREAL09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiec Liga sie dopiero zaczyna panowie :D
0
noi ---> ze co zrobimy hahahahahha :P smieszny jestes zbankrutujemy ?? spadlem z krzesła :) ze smiechu :p
0
Jestescie smieszni ze go kupicie :p on jest nasz sam to mowi :P marzenia to wy macie he
0
cos cienko panowie hah . czekamy na was na SB. cienkooooo :))))
0
co mysleliscie ze bedzie 5-0 w 1 polowie cwaniaki jestescie tacy pewni ze wygracie he . zal zobaczymy teraz nie mamy skladu jak by byl Nisterlooy Robben Diarra i Pepe to was juz by nie bylo !!!!!!!!!!
0
obronna nasza bedzie wygladac tak :
Salgado 2 - Cannavaro 5 - Ramos 4 - ? na lewej nikogo nie ma Heinze , Torres kontuzje Marcelo katrka : ale spekulacje sa ze Heiznze ma wrocic albo zagra mlody Chema Antón z Castili :
0
ale jestescie pewni siebie ! jeszcze was ta pewnosc zgubi !
0
Macie szczescie !
0
wolal bym latem sprowadzic Ville i C. Ronaldo do Realu jak Villa sie nie zgodzi to Benzema i jazda
0
ej spokojnie juz macie jednego Messiego wiec zostawcie :p tez chcemy kogos takiego jak Messi :p JAk by do was doszedl to dla nas byla by to tragedia :
0
no no no ciekawie bedzie :)
0
Jak bedzie remis to bede sie cieszyl.Przekonamy sie w niedziele :p pozdro
0
Arroyo
Ja juz gram w REALU :p Zobaczymy kto przyjdzie wszystko sie okaze
0
Robinho polecial tylko dla kasy . A ostatnio narzekal na MC ze jego koledzy nie maja cos w sobie takich gwiazd tyle sie osmialem ze co tylko:p zrobil duzy blad ale niech sobie leci . Moze David Silva do nas przybedzie w zime na skrzydlo. Pare opcji jest I Podolski Schweistaiger Arszawin bylo by dobrze jak by wszyscy przybyli . Moze wywala Saviole ten co nie chce z wami bramki celebrowac no zal ciekawe czy wogole zagra :P :P :P
0
Tak samo bylo u nas z Robinho i co ? polecial na kase do MC. tak samo i Messi moze zrobic poleciec na kase a jeszcze MC zaoferuje wam za niego 150 mln :P tak jak u nas za Casiliasa daja 150 mln
0
Jak nie sprowadzimy Benzeme to pewnie Ville beda sie starac sprowadzic wiec zobaczymy w okienku letnim:P
0
zeby zdobyl chociarz z 15 bramek w sezonie to bedzie dobrze pozniej kupimy sobie Benzeme i C. Ronaldo i wtedy powalczymy :p pozdro dla kibicow REALU i Barcelony:p