Ciekawe jaką mozaiką tym razem nas zaskoczą kibice. Swoją drogą fenomenem jest zagrać tak jak wczoraj pomimo tego że w ostatnim meczu ligowym graliśmy jak drużyna spadkowa.
Bardzo cieszy postawa Henry ktory nie odpuszczal i byly momenty blysku ktorego wczesniej mu brakowalo i snul sie tylko po boisku. Oby starym zwyczajem ukasil cos realowi.
Nawet jeżeli nam się nie uda, to pierwszy sezon Pepa i podwójna korona to powód do wielkiej radości.Mimo to myślę że wygra duch Barcelony i Carles drugi raz w karierze uniesie puchar:]
Ciekawe jaką mozaiką tym razem nas zaskoczą kibice. Swoją drogą fenomenem jest zagrać tak jak wczoraj pomimo tego że w ostatnim meczu ligowym graliśmy jak drużyna spadkowa.
Mamy młodych którzy z powodzeniem mogą grać w pierwszym składzie, więc najlepiej sprzedać Guddiego i Hleba a za ta pieniądze kupić jakiegoś kozaka na lewą obronę:]
No to ManU albo ostro zacznie, albo murowanka i czekanie na kontrę:] środkiem pola i atakiem miażdzymy więc to Barca powinna bombardować akcjami od pierwszych minut, bo potem pewnie ciężko będzie dojść do sytuacji strzeleckiej.
Vidic zupelnie nie potrzebny i to za takie pieniadze.Jak pokazal obecny sezon Pique z Carlesem to najlepszy srodek jaki mozemy miec, a dochodzi jeszcze nasz brazylijski talent, no i Martin też co raz lepiej sobie poczyna:] a w obwodzie jeszcze Rafa i Muniesa, jak dla mnie wystarczy tych srodkowych obroncow.
Komentarze
0
Ibra po strzeleniu bramki chyba zobaczył dopiero znaczenie i wage bramki w GD, 100 tys kibiców w ekstazie, wydaje mi się że lekko się nawet zmieszał:D
0
Zwycięstwo - najlepszy prezent na 20 urodziny! ;]
0
Ciekawe jaką mozaiką tym razem nas zaskoczą kibice. Swoją drogą fenomenem jest zagrać tak jak wczoraj pomimo tego że w ostatnim meczu ligowym graliśmy jak drużyna spadkowa.
0
Bardzo cieszy postawa Henry ktory nie odpuszczal i byly momenty blysku ktorego wczesniej mu brakowalo i snul sie tylko po boisku. Oby starym zwyczajem ukasil cos realowi.
0
No, Pep się ogolił i przyszły wyniki:)
0
Nawet jeżeli nam się nie uda, to pierwszy sezon Pepa i podwójna korona to powód do wielkiej radości.Mimo to myślę że wygra duch Barcelony i Carles drugi raz w karierze uniesie puchar:]
0
Ciekawe jaką mozaiką tym razem nas zaskoczą kibice. Swoją drogą fenomenem jest zagrać tak jak wczoraj pomimo tego że w ostatnim meczu ligowym graliśmy jak drużyna spadkowa.
0
Mamy młodych którzy z powodzeniem mogą grać w pierwszym składzie, więc najlepiej sprzedać Guddiego i Hleba a za ta pieniądze kupić jakiegoś kozaka na lewą obronę:]
0
No to ManU albo ostro zacznie, albo murowanka i czekanie na kontrę:] środkiem pola i atakiem miażdzymy więc to Barca powinna bombardować akcjami od pierwszych minut, bo potem pewnie ciężko będzie dojść do sytuacji strzeleckiej.
0
Vidic zupelnie nie potrzebny i to za takie pieniadze.Jak pokazal obecny sezon Pique z Carlesem to najlepszy srodek jaki mozemy miec, a dochodzi jeszcze nasz brazylijski talent, no i Martin też co raz lepiej sobie poczyna:] a w obwodzie jeszcze Rafa i Muniesa, jak dla mnie wystarczy tych srodkowych obroncow.