0

Ibra po strzeleniu bramki chyba zobaczył dopiero znaczenie i wage bramki w GD, 100 tys kibiców w ekstazie, wydaje mi się że lekko się nawet zmieszał:D

0

Zwycięstwo - najlepszy prezent na 20 urodziny! ;]

0

Ciekawe jaką mozaiką tym razem nas zaskoczą kibice. Swoją drogą fenomenem jest zagrać tak jak wczoraj pomimo tego że w ostatnim meczu ligowym graliśmy jak drużyna spadkowa.

0

Bardzo cieszy postawa Henry ktory nie odpuszczal i byly momenty blysku ktorego wczesniej mu brakowalo i snul sie tylko po boisku. Oby starym zwyczajem ukasil cos realowi.

0

No, Pep się ogolił i przyszły wyniki:)

0

Ni poszłyyy kody.

0

Lider 338 c+ właśnie włączyli transmisje.

0

Orientuje się ktoś może czy sportklub+ jest na cyfrze i pod jakim nr?

0

Zlatan oraz Ibra? lol :D

0

Świetna kompilacja, najlepsze bramki i momenty zeszłego sezonu:] szacun

0

Wg mnie jest on zupełnie niepotrzebny, jest Xavi Iniesta Yaya i Keita nie licząc młodych, zamiast wydawać kolejne miliony lepiej skupić się na młodzieży którą można wprowadzać w pucharze lub meczach ze słabszym rywalem. Lepiej byłoby kupić skrzydłowego z prawdziwgo zdarzenia i przesunąc Inieste tam gdzie jego miejsce.

0

Gai do pierwszego zespołu:]

0

Zbanujecie wreszcie tego debila?

0

Szczerze mówiąc jeżeli jakiś lewy skrzydłowy to tylko MATA.

0

Vidic zupelnie nie potrzebny i to za takie pieniadze.Jak pokazal obecny sezon Pique z Carlesem to najlepszy srodek jaki mozemy miec, a dochodzi jeszcze nasz brazylijski talent, no i Martin też co raz lepiej sobie poczyna:] a w obwodzie jeszcze Rafa i Muniesa, jak dla mnie wystarczy tych srodkowych obroncow.

0

Mamy młodych którzy z powodzeniem mogą grać w pierwszym składzie, więc najlepiej sprzedać Guddiego i Hleba a za ta pieniądze kupić jakiegoś kozaka na lewą obronę:]

0

Abidal odważnie:D

0

Laporta co ma głos :D:D

0

Ahh te babcie:D

0

No to ManU albo ostro zacznie, albo murowanka i czekanie na kontrę:] środkiem pola i atakiem miażdzymy więc to Barca powinna bombardować akcjami od pierwszych minut, bo potem pewnie ciężko będzie dojść do sytuacji strzeleckiej.

0

Nawet jeżeli nam się nie uda, to pierwszy sezon Pepa i podwójna korona to powód do wielkiej radości.Mimo to myślę że wygra duch Barcelony i Carles drugi raz w karierze uniesie puchar:]

0

Ciekawe co mówił Eto'o o Pepie:]

0

Pep podobny na nagłówku do Stachurskiego:D

0

Dzięki Krzysiek, gdyby doszli do finału pozostanie 7 meczów razem z ligą i finałem cdl w każdym meczu po jednym i 42 bramki CR z zeszłego sezonu pójdą w zapomnienie:]

0

Orientuje się ktoś ile bramek w całym sezonie ma już Messi?

0

Spokojnie Real to nie Chelsea, trudny mecz nas czeka.

0

65217 GOL TV.

0

Dokładnie gol tv sygnał na maksa.

0

Wam też rojadirecta nie może załapać?

0

adamos09 nie ogarniasz tematu za dużo pisania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?