kochamfcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibra po strzeleniu bramki chyba zobaczył dopiero znaczenie i wage bramki w GD, 100 tys kibiców w ekstazie, wydaje mi się że lekko się nawet zmieszał:D
0
Zwycięstwo - najlepszy prezent na 20 urodziny! ;]
0
Ciekawe jaką mozaiką tym razem nas zaskoczą kibice. Swoją drogą fenomenem jest zagrać tak jak wczoraj pomimo tego że w ostatnim meczu ligowym graliśmy jak drużyna spadkowa.
0
Bardzo cieszy postawa Henry ktory nie odpuszczal i byly momenty blysku ktorego wczesniej mu brakowalo i snul sie tylko po boisku. Oby starym zwyczajem ukasil cos realowi.
0
No, Pep się ogolił i przyszły wyniki:)
0
Ni poszłyyy kody.
0
Lider 338 c+ właśnie włączyli transmisje.
0
Orientuje się ktoś może czy sportklub+ jest na cyfrze i pod jakim nr?
0
Zlatan oraz Ibra? lol :D
0
Świetna kompilacja, najlepsze bramki i momenty zeszłego sezonu:] szacun
0
Wg mnie jest on zupełnie niepotrzebny, jest Xavi Iniesta Yaya i Keita nie licząc młodych, zamiast wydawać kolejne miliony lepiej skupić się na młodzieży którą można wprowadzać w pucharze lub meczach ze słabszym rywalem. Lepiej byłoby kupić skrzydłowego z prawdziwgo zdarzenia i przesunąc Inieste tam gdzie jego miejsce.
0
Gai do pierwszego zespołu:]
0
Zbanujecie wreszcie tego debila?
0
Szczerze mówiąc jeżeli jakiś lewy skrzydłowy to tylko MATA.
0
Vidic zupelnie nie potrzebny i to za takie pieniadze.Jak pokazal obecny sezon Pique z Carlesem to najlepszy srodek jaki mozemy miec, a dochodzi jeszcze nasz brazylijski talent, no i Martin też co raz lepiej sobie poczyna:] a w obwodzie jeszcze Rafa i Muniesa, jak dla mnie wystarczy tych srodkowych obroncow.
0
Mamy młodych którzy z powodzeniem mogą grać w pierwszym składzie, więc najlepiej sprzedać Guddiego i Hleba a za ta pieniądze kupić jakiegoś kozaka na lewą obronę:]
0
Abidal odważnie:D
0
Laporta co ma głos :D:D
0
Ahh te babcie:D
0
No to ManU albo ostro zacznie, albo murowanka i czekanie na kontrę:] środkiem pola i atakiem miażdzymy więc to Barca powinna bombardować akcjami od pierwszych minut, bo potem pewnie ciężko będzie dojść do sytuacji strzeleckiej.
0
Nawet jeżeli nam się nie uda, to pierwszy sezon Pepa i podwójna korona to powód do wielkiej radości.Mimo to myślę że wygra duch Barcelony i Carles drugi raz w karierze uniesie puchar:]
0
Ciekawe co mówił Eto'o o Pepie:]
0
Pep podobny na nagłówku do Stachurskiego:D
0
Dzięki Krzysiek, gdyby doszli do finału pozostanie 7 meczów razem z ligą i finałem cdl w każdym meczu po jednym i 42 bramki CR z zeszłego sezonu pójdą w zapomnienie:]
0
Orientuje się ktoś ile bramek w całym sezonie ma już Messi?
0
Spokojnie Real to nie Chelsea, trudny mecz nas czeka.
0
65217 GOL TV.
0
Dokładnie gol tv sygnał na maksa.
0
Wam też rojadirecta nie może załapać?
0
adamos09 nie ogarniasz tematu za dużo pisania.