kochamfcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógłby ktoś powiedzieć czy mecz leci na GOL TV bo cały dzień nie mogę się dostać na kuszo tv, tnie się coś.
0
Digidong CR rzeczyiście kozak, pokazał to podczas meczu MU- Barca. CR w szczytowej formie sezonu nie istniał w tym momencie przy Leo w średniej formie.
0
Z jednej strony chciałbym żeby spadli, ale z drugiej miło jest oglądać derby w których Espanyol ostatnio dostaje notoryczne smary:)
0
Kibice na 10, po tych spiewkach puta Barca? za ten 'doping' moglbym wysadzic w powietrze razem z kibicami ten stadion. Zamiast dopingowac swoja druzyne caly mecz obrazali przeciwnikow.
0
No to teraz pewnie Perez przejmie schedę i pogrąży Real wydając 150 mln na CR i tego typu zawodników;)
0
Odbiegając od temtu Calderon dimision:)
0
A gdzie Guti?:)
0
mógłby ktoś zarzucić linkiem z meczem. niestety z niewiadomych przyczyn kuszo się wiesza;/
0
Sprzedać po sezonie Keitę kupić Cesca i środeczek Yaya a przed nim Xavi i Cesc.Marzenie.
0
Oglądając wczoraj i nie tylko we wczorajszym meczu Inieste na skrzydle panu Kunowi ja osobiście powiedziałbym NIE.
0
delgred do łóżka wypłacz się w poduszkę:]
0
Bardzo dobry skład, Xavi zagra bardziej ofensywnie:] i powrót Yaya cieszy.