0

@rogal478 jeszcze ogłoszenie Flicka xd też może sie wiele wydarzyć

18

Cieszę się, że się rozstajemy, ale sposób w jaki się rozstajemy woła o pomstę

0

@czar007 odstawił, odstawił, nie mówie, że nie. ale to też Laporcie pistolet do głowy przystawiał, ze tacy uśmiechnięci wszyscy zgodzili się kontynuować współpracę? Czym go przekonał, pierogi mu przyniósł na kolację? Mógł Laporta mu powiedzieć "stary, jak juz powiedziałeś, że odchodzisz to odejdź, bo nwet ostatnie wyniki się nie bronią" xd I żeby nie było - nie chce jakoś bardzo tutaj oskarżać Xaviego czy Laporty. Po prostu jestem już wkurzona tą sytuacją, irytuje mnie to wszystko, a nie mam się gdzie wyżalić, więc wypluwam moje opinie/żale/farmazony tutaj xd

0

@MesQueUnClub_87 to też swoją drogą. Imo cała ta sytuacja to jest cyrk na kółkach

8

Za ten cyrk co urządzili Xaviemu/z Xavim, to się powinni wszyscy do dymisji podać
Flick - powodzenia.

14

męcząca ta moda na sukces

1

@Czarny_ck dlaczego?

1

@sylweste.r chyba pozwolę sobie przyjemny optymizm tak do września, potem zobaczymy co będzie :D

3

i co, robić sobie już nadzieję? Że nowy sezon, nowe mentale, nowy Xavi po terapii?

0

@MichalZZZ @norbi77 a jaka jest realnie szansa na Flicka?

0

Co sądzimy o Tuchelu? Chcemy go, czy wolimy Flicka?

0

@maikeru a nie można? xd

0

co ten nasz Hubi...

1

Czy tam było slychać Lets go Hubi Lets go? ale miło

6

Chciałabym, żeby Fort dzisiaj dostał szansę

1

@fcbarcafan19 i fajniutko, potem jeszcze Hubi :D

2

Iga narazie 4:1 wygrywa

2

@adi7adi8 może i jest źle, ale będzie tylko gorzej XDD co za klub

14

świetna wiadomość, tylko teraz chłopaka nie przeorać za bardzo

0

niech pierwszy zespół bierze przykład

0

@4Fabregas4 a no bywa :/ jak się nie ma z czego cieszyć, to trzeba szukać jakiegoś powodu do radości

0

@4Fabregas4 Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma - oczywiście, że wymagamy więcej, ale to co, mamy z wygranego meczu się nie cieszyć? xd

0

jak to jest, że niemal po każdym klasyku jest artykuł pt "kontrowersyjne sędziowanie" ...

1

@Firestone oczywiście, że tak :D To świetny bramkarz i jeden w moich ulubionych zawodników ever, ale jednak zazwyczaj w LL błyszczy bardziej niż w LM

0

żeby w meczach LM jeszcze tak dobrze bronił ten nasz Marek Andrzej xd

0

@budel17 Haas wygląda ciekawie z nowym szefem, może u nich coś ruszy. Merc to ostatnio porażka xd

1

No cóż... raz pod wozem, raz pod wozem... :(

5

@Jakchcesz to chybva nie Yamala oficjalne konto xd

13

Tak bym chciała, żeby zachowali te humory i dawali nam dużo radości przez najbliższe lata :D

3

Mam mieszane uczucia do tego rewanżu, bardzo liczę, że faktycznie się podniesiemy w LM i zwyciężymy, ale boje się znowu tego rozczarowania jak już napompuję balonik w mojej głowie xd :/ jak do tego podchodzicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?