0

@slayer Karierę trenerską zaczynał w Niemczech więc to przedstawiciel niemieckiej myśli szkoleniowej.

4

@Azazel_Pazuzu Był już Schuster kilkanaście lat temu. Świetnie prowadził Getafe i został trenerem realu ale z realu został zwolniony przed klasykiem bo powiedział że nie wierzy w zwycięstwo. A Barcę trenował wtedy od niedawna Pep i była świetna. A jako piłkarz Schuster grał w Barcelonie potem w realu a potem w Atletico.

0

Różne gazety piszą o tym że wylot żółwia na wycieczkę do włoch został źle odebrany przez kibiców i innych piłkarzy realu.

1

@AmigoBlancos Myślałem że trochę prawdy jest w tym że tam jest zła atmosfera.

1

1

Coś Wieczysta trenera nie zwalnia od dłuższego czasu. Co im się stało ?

0

@Eklerek Coraz więcej debilów niestety.

1

@FcPortoFan1999 Robert Kolendowicz. Dobry trener którego na razie nikt nie wziął.

0

@Szicek10 Lewy.

2

@Ptasior Wisła w pierwszej części sezonu wyglądała na bardzo mocną drużynę, teraz wyglądają słabiej, jak wejdą do ekstraklasy to nie wiadomo czy się utrzymają.

0

@LeoMessi1994 No więcej spodziewano się po jego przyjściu do Realu i w trofeach i w sile drużyny Realu, myślałem że po jego przyjściu defensywa barcy będzie w opałach bo w Realu będą szybcy Mbappe i Vinicius a mający potencjał żeby grać na szybkich zawodników Araujo obniżył loty. Na razie udaje się ich zatrzymywać. Ale wszystko jeszcze jest możliwe. Jeszcze może być dominatorem i zdobyć 3-4 złote piłki. Na mundialach prezentował się dotychczas wybitnie i teraz też tak pewnie będzie.
A kogoś przypominać to nikt nie przychodzi mi do głowy, to jest oryginał nie przypominający nikogo.

1

@FcPortoFan1999 Fajnie wyszło że Podolski grę w Górniku zakończył też zdobyciem trofeum. Górnik fajny klub, ale w ekstraklasie każdy klub jest fajny.

1

@July_6_BcN Ostrzy sobie zęby.

0

Bo ludzi przyciągnął chwytliwy tytuł a jeszcze chyba mało kto wie co to jest artykuł Alert FCB. No ale za tytułowanie takich artykułów Alert FCB dziękuję, mi to pomoże.

2

Kibic Górnika Zabrze przez finał Pucharu Polski przełożył swój ślub. Dostał bilety vip na ten mecz. https://sport.tvp.pl/93028457/wyjatkowa-historia-kibica-gornika-zabrze-przez-final-pucharu-polski-kamil-kus-przelozyl-slub

1

@MateuszDoniec I bardzo dobrze że jest to ostrzeżenie, bo nie każdy chce czytać o plotkach niemal zawsze fałszywych którymi zapycha się strony żeby utrzymać liczbę odwiedzin.

0

@Criss18Barca Ja za Atletico.

0

@Borneo Że też ceniłem dawny Real z czasów starego Ronalda Zidana ,Makelele czy Roberta Carlosa. A potem nastał fatalny czas dla realu z tą bandyterką.

0

@TR3YWAY A skąd wiesz jaka jest reszta ?

0

@Borneo Ja tak samo. Real i Barcelona byli moimi ulubionymi drużynami od dziecka. Lubiłem obydwie te drużyny a Real nawet trochę bardziej. Jak dobrze pamiętam pierwsza otworzona przeze mnie strona w internecie to realmadryt.com. W czasie galaktikos często byłem na stronie realmadryt.pl, na każdego nowego trenera w tamtym czasie patrzyłem z nadzieją że może znowu zaczną świetnie grać bo gwiazd nie brakowało. Potem przybył Manuel Pellegrini i jakoś tak polubiłem tego trenera, kibicowałem im bardziej mimo że w Barcy był już Pep (barcę też bardzo lubiłem). Potem po zwolnieniu Pellegriniego zawiodłem się trochę a jak wybrali Mourinho (którego nie nawidziłem) na trenera to jeszcze bardziej. A jak Mourinho zaczął grać to gówno, to chamstwo, prowokacje i ujadanie na sędziów którzy i tak byli pobłażliwi wobec nich to znienawidziłem ten Real. Mourinho kazał wszystkim powtarzać że sędziowie są przeciwko realowi a to bzdura i wszyscy nawet Florentino Perez to powtarzali (wyłamał się tylko Casillas którego za to odstawiono) i to sprawiło że ostatecznie znienawidziłem Real i teraz nawet jak przyjdzie super ofensywny trener i będą świetnie grać to nic już nie zmieni w ocenie ich.

0

@tbas Dokładnie tak jak mówisz. A PSG najlepszym przykładem. Teraz jest dużo lepsze niż wcześniej z trójką największych ale nie presujących gwiazdorów.

0

A gdyby można brać piłkarzy Realu i Barcelony to Bellingham. To taki cwaniak z dużym ego.

0

@AmigoBlancos W ekstraklasie Bukari i Zeqiri a w piłce na trochę niższym poziomie Wirtz.

0

@Criss18Barca Jak by Xavi ich nie wprowadził to wprowadził by kto inny. Michał Probierz, Janusz Niedźwiedź albo Ireneusz Mamrot gdyby byli trenerami Barcy to też wprowadzali by juniorów.

0

@MOLESTA Piłka jest coraz bardziej fizyczna i zawodnik dość dobry, harujący i dobrze przygotowany, nie przemęczony może więcej dać pod koniec sezonu niż wielka gwiazda która musi w każdym meczu grać 90 minut.

0

@Kubsoleon Uznanie dla Luisa Enrique za to że umiał zmotywować Dembele do większego profesjonalizmu.

0

@Ronaldinho10theking Nie powiem.

0

@FcPortoFan1999 Bez przesady. Co prawda to nie to co ekstraklasa, ale trochę ciekawego dzisiaj i jutro powinno być.

0

@MesQueUnClub_87 Barca zapewniała Williamsa że ma środki i bez problemu zostanie zarejestrowany. Wynegocjowała z nim umowę. A w rzeczywistości żeby go zarejestrować barca musiała pozbyć się innych piłkarzy a to pozbycie się innych piłkarzy nie było jeszcze dogadane. Piłkarz oczekiwał gwarancji że zostanie szybko zarejestrowany i takich gwarancji nie dostał. Nie chciał takiej sytuacji że wynegocjował warunki umowy z barcą i zostało ogłoszone że odchodzi a potem musi wracać na presezon do Bilbao bo barca nie może go na razie zarejestrować. I dlatego się zdenerwował i postanowił podpisać jednak umowę z Bilbao.
Nie rozumiem po co te żale do Nico. Tutaj zawiodła barca - oszukała piłkarza - więc on postanowił zostać w Bilbao.

0

@MesQueUnClub_87 Jak dobrze pamiętam to ze strony barcy też chyba nie zachowano się dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?