O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

kurcze do tej pory sie nie bałem;/ ale teraz, kurcze bedzie ciężko;/

0

czereśniaki z chelsea widzą finał angielski;d;d;d;d chyba jak kasete z zeszłego roku obejrzą:D

0

super wieści może zobaczymy wkońcu 2raz z rzędu henrego z arenali!!:)

0

paws-----> one mnie nie smiesza, ale wydaje mi sie ze te słowa sa takie asekuracyjne..

0

kocham go;d oj jest wielki, a co do meczu z chelsea to mam nadzieje że faktycznie zagrają odważniej bo bronic sie umią a kontry też ma tam kto robic;/

Zobacz wszystkie

0

he szanuje Johan Cruyffta ale śmieszy mnie jego wypowiedż, to bedize tak jak barca wygra powie że Hiddink nie odrobił lekcj po grand derbii:D a jak barca "przegra" to będzie ganił Gurdiole za to że odkrył wszystkie karty przed meczem sezonu...

0

źródło: Sport wsyzstsko jasne;d będzie grał to wojana trenerów teraz sie zaczyna;d

0

kocham go;d oj jest wielki, a co do meczu z chelsea to mam nadzieje że faktycznie zagrają odważniej bo bronic sie umią a kontry też ma tam kto robic;/

0

paws-----> one mnie nie smiesza, ale wydaje mi sie ze te słowa sa takie asekuracyjne..

0

super wieści może zobaczymy wkońcu 2raz z rzędu henrego z arenali!!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?