6 maja 2009, 19:46
0
kurcze do tej pory sie nie bałem;/ ale teraz, kurcze bedzie ciężko;/
5 maja 2009, 19:54
czereśniaki z chelsea widzą finał angielski;d;d;d;d chyba jak kasete z zeszłego roku obejrzą:D
4 maja 2009, 21:16
super wieści może zobaczymy wkońcu 2raz z rzędu henrego z arenali!!:)
4 maja 2009, 21:15
paws-----> one mnie nie smiesza, ale wydaje mi sie ze te słowa sa takie asekuracyjne..
4 maja 2009, 20:13
kocham go;d oj jest wielki, a co do meczu z chelsea to mam nadzieje że faktycznie zagrają odważniej bo bronic sie umią a kontry też ma tam kto robic;/
4 maja 2009, 20:03
he szanuje Johan Cruyffta ale śmieszy mnie jego wypowiedż, to bedize tak jak barca wygra powie że Hiddink nie odrobił lekcj po grand derbii:D a jak barca "przegra" to będzie ganił Gurdiole za to że odkrył wszystkie karty przed meczem sezonu...
4 maja 2009, 20:11
źródło: Sport wsyzstsko jasne;d będzie grał to wojana trenerów teraz sie zaczyna;d
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
kurcze do tej pory sie nie bałem;/ ale teraz, kurcze bedzie ciężko;/
0
czereśniaki z chelsea widzą finał angielski;d;d;d;d chyba jak kasete z zeszłego roku obejrzą:D
0
super wieści może zobaczymy wkońcu 2raz z rzędu henrego z arenali!!:)
0
paws-----> one mnie nie smiesza, ale wydaje mi sie ze te słowa sa takie asekuracyjne..
0
kocham go;d oj jest wielki, a co do meczu z chelsea to mam nadzieje że faktycznie zagrają odważniej bo bronic sie umią a kontry też ma tam kto robic;/
0
he szanuje Johan Cruyffta ale śmieszy mnie jego wypowiedż, to bedize tak jak barca wygra powie że Hiddink nie odrobił lekcj po grand derbii:D a jak barca "przegra" to będzie ganił Gurdiole za to że odkrył wszystkie karty przed meczem sezonu...
0
źródło: Sport wsyzstsko jasne;d będzie grał to wojana trenerów teraz sie zaczyna;d
0
kocham go;d oj jest wielki, a co do meczu z chelsea to mam nadzieje że faktycznie zagrają odważniej bo bronic sie umią a kontry też ma tam kto robic;/
0
paws-----> one mnie nie smiesza, ale wydaje mi sie ze te słowa sa takie asekuracyjne..
0
super wieści może zobaczymy wkońcu 2raz z rzędu henrego z arenali!!:)