kogutvip123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurcze do tej pory sie nie bałem;/ ale teraz, kurcze bedzie ciężko;/
0
czereśniaki z chelsea widzą finał angielski;d;d;d;d chyba jak kasete z zeszłego roku obejrzą:D
0
super wieści może zobaczymy wkońcu 2raz z rzędu henrego z arenali!!:)
0
paws-----> one mnie nie smiesza, ale wydaje mi sie ze te słowa sa takie asekuracyjne..
0
kocham go;d oj jest wielki, a co do meczu z chelsea to mam nadzieje że faktycznie zagrają odważniej bo bronic sie umią a kontry też ma tam kto robic;/
0
źródło: Sport wsyzstsko jasne;d będzie grał to wojana trenerów teraz sie zaczyna;d
0
he szanuje Johan Cruyffta ale śmieszy mnie jego wypowiedż, to bedize tak jak barca wygra powie że Hiddink nie odrobił lekcj po grand derbii:D a jak barca "przegra" to będzie ganił Gurdiole za to że odkrył wszystkie karty przed meczem sezonu...