21 września 2014, 22:11
0
doda ktoś meczyk zeby nie zacinało ?
15 stycznia 2012, 15:42
Spokojnie gramy u siebie La manita ;D dzis bedzie :D
4 lipca 2011, 20:22
Nasz skład będzie wyglądał tak :P --------------------valdes----------------- alves------puyol----pique-----abidal ----------------busquets------------- ---------xavi---------iniesta---------- ----------------fabregas----------- ------------messi--------villa------
8 maja 2010, 23:32
Barcelona mistrzem będzie :)
11 kwietnia 2010, 00:06
Tylko Barcelona mistrzostwo będzie nasze :P
6 października 2009, 14:51
y2m Człowieku jeśli nawet faulu nie było to koleś z drużyny przeciwnej tak wszedł w nogi Leo że Leo nie miał szans utrzymać się na nogach Czy ty wiesz wogulę co to jest piłka nożna aaaaa Po 1sze za symulacje dostaje się tylko Żółtą kartkę A nie czerwoną :P aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa I BARCA RZĄDZI
7 listopada 2009, 21:00
Mam prożbe jak beda wpadac bramki to piszcie i tez kto szczelil napiszcie
29 sierpnia 2009, 22:20
A co to dla nas inter :P ale super puchar jest nasz :P
3 września 2009, 21:21
Puyol musi podpisać kontrakt w Barcelonie Przecież on tworzy historie :P
3 września 2009, 21:22
messi i iniesta muszą podpisać kontrakt :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
doda ktoś meczyk zeby nie zacinało ?
0
Spokojnie gramy u siebie La manita ;D dzis bedzie :D
0
Nasz skład będzie wyglądał tak :P
--------------------valdes-----------------
alves------puyol----pique-----abidal
----------------busquets-------------
---------xavi---------iniesta----------
----------------fabregas-----------
------------messi--------villa------
0
Barcelona mistrzem będzie :)
0
Tylko Barcelona mistrzostwo będzie nasze :P
0
y2m
Człowieku jeśli nawet faulu nie było to koleś z drużyny przeciwnej tak wszedł w nogi Leo że Leo nie miał szans utrzymać się na nogach
Czy ty wiesz wogulę co to jest piłka nożna
aaaaa Po 1sze za symulacje dostaje się tylko Żółtą kartkę
A nie czerwoną :P
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa I BARCA RZĄDZI
0
Mam prożbe jak beda wpadac bramki to piszcie i tez kto szczelil napiszcie
0
A co to dla nas inter :P
ale super puchar jest nasz :P
0
Puyol musi podpisać kontrakt w Barcelonie
Przecież on tworzy historie :P
0
messi i iniesta muszą podpisać kontrakt :P