konopko5
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
doda ktoś meczyk zeby nie zacinało ?
0
Spokojnie gramy u siebie La manita ;D dzis bedzie :D
0
Nasz skład będzie wyglądał tak :P
--------------------valdes-----------------
alves------puyol----pique-----abidal
----------------busquets-------------
---------xavi---------iniesta----------
----------------fabregas-----------
------------messi--------villa------
0
Barcelona mistrzem będzie :)
0
Tylko Barcelona mistrzostwo będzie nasze :P
0
Jak było można zremisować z almeria wogule ten sezon słabiutki wszystkie wyniki 1:0 , 2:0 a w tamtym sezonie 4:0 , 5:0
0
Jacie nic nie nie stało każdemu może się podwinąć noga :)
KOCHAM CIĘ BARCELONO :P
0
MESSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 4:1
0
Mam prożbe jak beda wpadac bramki to piszcie i tez kto szczelil napiszcie
0
robinio to dobre z mocnienie dla klubu
0
ja cie ale kontuzja iniesty nie może się odnowić ponieważ to będzie osłabienie drużyny
0
y2m
Człowieku jeśli nawet faulu nie było to koleś z drużyny przeciwnej tak wszedł w nogi Leo że Leo nie miał szans utrzymać się na nogach
Czy ty wiesz wogulę co to jest piłka nożna
aaaaa Po 1sze za symulacje dostaje się tylko Żółtą kartkę
A nie czerwoną :P
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa I BARCA RZĄDZI
0
no i całe szczęście że Iniesta zagra bo go brakowało w pierwszym meczu :P
0
messi i iniesta muszą podpisać kontrakt :P
0
Puyol musi podpisać kontrakt w Barcelonie
Przecież on tworzy historie :P
0
Szewczenko do dla Barcelony nic jak mamy taką obronę co jest teraz to nie ma szans :P
0
A co to dla nas inter :P
ale super puchar jest nasz :P