No nic, wszystko się musi kiedyś skończyć, czas na piłkę klubową w wykonaniu polskich zespołów (i tak sukcesów niw będzie ale to nie temat na teraz) no i nowy sezon Barcelony. A co do Messiego to też żałuję że nie ma MŚ ale taka jest piłka i tak daleko zaszli, ja przed mundialem kibicowalem Argentynie ale nie myślałem realnie, że dojdą do finału. Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak już doszli do finału to wszyscy liczyli na zwycięstwo, ale patrząc na wyniki Argentyny z ostatnich lat to jest to olbrzymi sukces, który też zapisze się w historii światowego futbolu. A Messi? Ma 27 lat, trzy mundiale za sobą a według mnie jak Bóg pozwoli to może zagrać jeszcze co najmniej na dwóch. W 2022 roku w Katarze będzie miał 35 lat i jak forma będzie odpowiednia, a przede wszystkim mocna drużyna to również może mieć szanse na triumf. Najnowszy przykład? Klose. Także coś się kończy ale trzeba iść do przodu jeszcze wiele wspaniałych chwil przeżyjemy zarówno i piłce reprezentacyjnej jak i klubowej (Visca el Barca!). Na zakończenie podziękowania dla tych, którzy być może to przeczytali i przepraszam, że takie długie, ale naszło mnie natchnienie do przemyśleń i rozważań :)
Sytuacja prezentuje się następująco:
Zwycięstwo Brazylii z Wenezuelą - 1. Brazylia, 2. Peru, 3. Kolumbia, 4. Wenezuela
Zwycięstwo Wenezueli - 1. Wenezuela, 2. Peru, 3. Kolumbia, 4. Brazylia
Remis 0:0 - 1. Brazylia (zw. z Peru), 2. Peru, 3. Wenezuela (zw. z Kolumbią), 4. Kolumbia
Remis 1:1 - 1. Brazylia, 2. Peru (zw. z Wenezuelą), 3. Wenezuela, 4. Kolumbia
Remis 2:2 lub wyższy - 1. Brazylia, 2. Wenezuela, 3. Peru, 4. Kolumbia
Komentarze
1
Złota Piłka KMŚ dla tego Pana ! ;)
0
Iniesta dzisiaj z Rakiticiem bardzo słabo...
0
Cały czas tłukło XD
2
To jest ten Rakitić na jakiego czekamy !!!
0
No i już się zaczyna...
13
To może pozostańmy przy Messim...
12
Bramki z meczu wraz z polskim komentarzem (oglądam z bananem na twarzy) XD
9
No nic, wszystko się musi kiedyś skończyć, czas na piłkę klubową w wykonaniu polskich zespołów (i tak sukcesów niw będzie ale to nie temat na teraz) no i nowy sezon Barcelony. A co do Messiego to też żałuję że nie ma MŚ ale taka jest piłka i tak daleko zaszli, ja przed mundialem kibicowalem Argentynie ale nie myślałem realnie, że dojdą do finału. Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak już doszli do finału to wszyscy liczyli na zwycięstwo, ale patrząc na wyniki Argentyny z ostatnich lat to jest to olbrzymi sukces, który też zapisze się w historii światowego futbolu. A Messi? Ma 27 lat, trzy mundiale za sobą a według mnie jak Bóg pozwoli to może zagrać jeszcze co najmniej na dwóch. W 2022 roku w Katarze będzie miał 35 lat i jak forma będzie odpowiednia, a przede wszystkim mocna drużyna to również może mieć szanse na triumf. Najnowszy przykład? Klose. Także coś się kończy ale trzeba iść do przodu jeszcze wiele wspaniałych chwil przeżyjemy zarówno i piłce reprezentacyjnej jak i klubowej (Visca el Barca!). Na zakończenie podziękowania dla tych, którzy być może to przeczytali i przepraszam, że takie długie, ale naszło mnie natchnienie do przemyśleń i rozważań :)
6
Król wrócił na europejski szczyt, czas na światowy
5
Sytuacja prezentuje się następująco:
Zwycięstwo Brazylii z Wenezuelą - 1. Brazylia, 2. Peru, 3. Kolumbia, 4. Wenezuela
Zwycięstwo Wenezueli - 1. Wenezuela, 2. Peru, 3. Kolumbia, 4. Brazylia
Remis 0:0 - 1. Brazylia (zw. z Peru), 2. Peru, 3. Wenezuela (zw. z Kolumbią), 4. Kolumbia
Remis 1:1 - 1. Brazylia, 2. Peru (zw. z Wenezuelą), 3. Wenezuela, 4. Kolumbia
Remis 2:2 lub wyższy - 1. Brazylia, 2. Wenezuela, 3. Peru, 4. Kolumbia