1

Złota Piłka KMŚ dla tego Pana ! ;)

0

Iniesta dzisiaj z Rakiticiem bardzo słabo...

0

Cały czas tłukło XD

2

To jest ten Rakitić na jakiego czekamy !!!

0

No i już się zaczyna...

0

Mógł zabić....

3

Pique już leciał hahahaha

1

Wszedł nasz Jeffren XD

1

Dzwonię na policję zgłosić gwałt :D

0

Mogło być już po meczu... ale gramy swoje, jest zaje****** !

0

Co za ch** !

1

Lepszej końcówki weekendu nie mogłem sobie wymarzyć! Zwycięstwo Sevilli i wygrana na czysto u buka prawie 200 zł. Teraz czas na świętowanie i oby 21 listopada również ;)

1

Ten mecz to parodia w obronie w wykonaniu obu drużyn

1

No i było tak strzelać od początku

1

Mam obawy, że tego nie dowieziemy.

0

Za dużo zabawy, to nie jest prowadzenie 4:1 lub wyższe, przy tym jak gra obrona to Barca bramkę może stracić w każdej chwili.

1

Losowanie Copa del Rey -

0

Jeszcze więcej miejsca mogli mu dać ...

0

No cóż, nie zawsze się udaje i ma się szczęście, podobnie jak rok temu. Jednak sytuacja w grupie dla nas jest nadal dobra, głównie dzięki dzielnym Gruzinom w dzisiejszym pojedynku ze Szkocją. Decydująca będzie przedostatnia kolejka, a nasi muszą pokazać kawałek dobrej piłki, podobnie jak momentami miało to miejsce w dzisiejszym meczu.

0

Terminarz grup E-H

1

Na Ronaldo tylko z Turcji i Portugalii. Na Luisa z Azerbejdżanu, Francji i Ukrainy.
http://www.uefa.org/uefa-best-player-award/season=2015/index.html

6

Król wrócił na europejski szczyt, czas na światowy

0

Oznacza to, że nie trafimy na Wolfsburg ani na Borussię M.

0

Jest dobrze :)

0

Wyniki głosowania na bramkę sezonu UEFA http://www.uefa.com/goal-of-the-season/result/index.html

0

Ja osobiście wierzę w strzelenie czterech bramek, ale wątpię, że Barca po ostatnich "wyczynach" w obronie zachowa czyste konto, a zdobycie łącznie sześciu goli jest mało realne. Aż strach pomyśleć o ciężkich wyjazdach głównie w październiku i listopadzie kiedy któryś z podstawowych zawodników dozna kontuzji i to bez względu na formację i pozycję na boisku. Na szczęście to początek sezonu, będzie wiele wzlotów i upadków i najważniejsze jest, żeby potrafić się po tych upadkach podnieść.

2

Lord = egzekucja

1

I Bartra znowu sam daje powód aby się z niego nabijać...

0

Jakby ktoś miał wątpliwości co do wyników losowania PP to to są jak najbardziej prawidłowe pary http://www.90minut.pl/news/253/news2537433-PP-Wylosowano-pary-1-16-finalu.html

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?