konrad0406pl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mecz na C+Family komentują: Adam Marchliński i Remigiusz Jezierski
1
A dzisiejszy mecz na C+Family komentują: Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski.
PS. Jest to mój komentarz nr 100. Z tej okazji życzę wszystkim wspaniałych emocji i oczywiście 3-punktowego kroku w stronę mistrzostwa Hiszpanii ;)
2
Skład Valencii: Alves; Barragán, Mustafi, Otamendi, Orbán; Javi Fuego, André Gomes, Parejo; Feghouli, Alcácer i Rodrigo
1
Na YT nie pojawiają się skróty z LM (UEFA blokuje). Ale są do pobrania na kompa: https://mega.co.nz/#!kcc0STqJ!SB5OhlI94wSwwkCRGs5I5BmVJcxzGGmlqMi-S8vHMZA
3
Strzelmy na 2-0 i będzie spokojniej
0
No to jedziemy!
0
W próbnym losowaniu Barcelona trafiła na AS Monaco, Real - PSG, Bayern- Atletico, Porto - Juventus
0
Fajnie to wygląda tylko niech strzelą drugą i będzie spokój
3
Dlaczego musieli przegrać pierwszy mecz 0:2 ? :(
13
To może pozostańmy przy Messim...
0
Miła informacja tego wieczoru (choć jeszcze nie na 100%). Według strony sportnaekranie.pl, środowy mecz w pucharze z Villarreal komentować będzie Jacek Laskowski.
0
12
Bramki z meczu wraz z polskim komentarzem (oglądam z bananem na twarzy) XD
0
Suarez i jego asysty XD
4
OFF: Tymczasem odbyło się już losowanie w PNA. Gwinea zagra w ćwierćfinale, a niestety drużyna Kasperczaka odpadła z turnieju.
1
Uff nareszcie przerwa. Dzień podwyższonego tętna XD
1
Miranda przy stałych fragmentach jest niesamowity.Ciągle wali bramki ;)
0
Kolejność alfabetyczna, do czasu losowania
1
No to pewnie dostanie góra dwa mecze i po sprawie...
0
Ale jajca, nawet jak Leo słabo uderzy z wolnego to i tak coś z tego wyjdzie
0
Podobno ma komentować Jasina (w sumie to też szału nie ma)
0
Mallenco - Polska vs Szkocja i brak faulu na Lewandowskim...
0
[RAC1]: W środę o godzinie 16:00 Josep Maria Bartomeu ogłosi nazwisko nowego dyrektora sportowego.
1
O żesz kur... Pedro rozwala system XD
2
http://www.rojadirecta.me/goto/emitesports7.com/
Dobry stream, przynajmniej u mnie
0
Czarnogóra-Szwecja (0-1) http://adf.ly/uCIRo
Czarnogóra-Szwecja (1-1) http://adf.ly/uCJQ8
Szwajcaria-Litwa (1-0) http://adf.ly/uCId5
Szwajcaria-Litwa (2-0) http://adf.ly/uCIoT
Szwajcaria-Litwa (3-0) http://adf.ly/uCIuF
0
Shaqiri na 4-0
http://adf.ly/uCJxt
1
Gdyby ktoś nie widział:
Czarnogóra-Szwecja (0-1) http://adf.ly/uCIRo
Czarnogóra-Szwecja (1-1) http://adf.ly/uCJQ8Szwajcaria-Litwa (1-0) http://adf.ly/uCId5
Szwajcaria-Litwa (2-0) http://adf.ly/uCIoT
Szwajcaria-Litwa (3-0) http://adf.ly/uCIuF
1
Gol Pedro http://adf.ly/uCGUX
0
Cud się wydarzył !