0

No i jesteśmy w grupie F !

1

Ja się cieszę, że przynajmniej nie trafimy na naszych "znajomych" z LM - Celtic i Milan

0

Ja oglądam nSport przez neta i mam szybciej niż w TV na Eurosporcie

0

Z Realu będą losować (o ile się nie mylę) cztery osoby. To ukłon UEFY w związku ze zdobyciem 10 pucharów.

0

Jest i największa gwiazda!

1

17:45 Eurosport, nSport

1

Bardziej południe, ale zaliczmy go do tego wspaniałego towarzystwa ;)

2

Co do dzisiejszego losowania to ja wybrałem dwa warianty: A- łatwa wg mnie grupa oraz B- trudniejsza, można by powiedzieć, że śmierci. W żadnym wypadku nie chciałbym trafić na drużynę ze wschodu Polski (Białoruś, Rosja, Ukraina) oraz Cypr.
wariant A: Barca, Basel/Schalke, Leverkusen/Olympiacos, Anderlecht/Maribor
wariant B: Barca, Juve/PSG, Liverpool/Sporting, Roma

Oczywiście zakładam, że w razie wylosowania jednej z dwóch drużyn z tego samego kraju to druga odpada (wariant A). Oczywiście różnice w poziomie gry są bardzo duże dlatego może należałoby znaleźć "złoty środek"?

0

Brawo Busi, brawo Mascherano :(

0

No to zaraz zaczynamy ! Życzę wszystkim wspaniałych emocji i dużo radości po końcowym gwizdku ;)

0

Dlatego punkt 5 nie powinien należeć do złych rzeczy ;)

0

Ronaldo grał piach, ale i tak pewnie powiedzą, że zmiana z powodów ostrożnościowych (jego duma nie pozwala na granie słabszych gier) ;)

0

Barca gra w niedzielę, a Real w poniedziałek ;)

0

Informacja dla osób zainteresowanych - w tym sezonie Puchar Niemiec w TVP Sport.

0

Kopenhaga vs Bayer Leverkusen (2-1)

1

0

Teraz by mogli strzelić jeszcze Rafinha i Pedro (na odblokowanie - znowu)

0

Ale jaja w meczu PSG :)

0

http://www.vspmax.in/p/t10.html#www.rojadirecta.me
Tu mam w miarę dobrą jakość, przynajmniej w tej chwili

1

Bardzo prawdopodobne jest, że El Clásico zostanie rozegrane w niedzielę 26 października, ponieważ 21/22 października jest faza grupowa LM.

twitter Kręcidło

0

Kara Suáreza wygasa 26 października. Jeżeli El Clásico zostanie rozegrane w sobotę, 25 października, Luis nie będzie mógł grać. 26 już tak.

twitter Kręcidło

1

Real dostanie beniaminka

2

1. kolejka Barcelona - Elche !

9

No nic, wszystko się musi kiedyś skończyć, czas na piłkę klubową w wykonaniu polskich zespołów (i tak sukcesów niw będzie ale to nie temat na teraz) no i nowy sezon Barcelony. A co do Messiego to też żałuję że nie ma MŚ ale taka jest piłka i tak daleko zaszli, ja przed mundialem kibicowalem Argentynie ale nie myślałem realnie, że dojdą do finału. Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak już doszli do finału to wszyscy liczyli na zwycięstwo, ale patrząc na wyniki Argentyny z ostatnich lat to jest to olbrzymi sukces, który też zapisze się w historii światowego futbolu. A Messi? Ma 27 lat, trzy mundiale za sobą a według mnie jak Bóg pozwoli to może zagrać jeszcze co najmniej na dwóch. W 2022 roku w Katarze będzie miał 35 lat i jak forma będzie odpowiednia, a przede wszystkim mocna drużyna to również może mieć szanse na triumf. Najnowszy przykład? Klose. Także coś się kończy ale trzeba iść do przodu jeszcze wiele wspaniałych chwil przeżyjemy zarówno i piłce reprezentacyjnej jak i klubowej (Visca el Barca!). Na zakończenie podziękowania dla tych, którzy być może to przeczytali i przepraszam, że takie długie, ale naszło mnie natchnienie do przemyśleń i rozważań :)

2

Mnie cały czas zastanawia, dlaczego zszedł Lavezzi? Jeżeli chodziło o aspekty czysto sportowe to była to chyba najgorsza zmiana Sabelli w trenerskiej karierze.

0

Co za emocje, a co mają powiedzieć prawdziwi kibice urodzeni w tych krajach? Ahh, gdyby tak Polska grała w finale... Tak się na pewno nie stanie w tym stuleciu

0

Personalnie to wygląda jak dramat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?