konrad0406pl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A tymczasem San Marino niecałe 20 min od nieprzegrania meczu po raz pierwszy od 2004 roku !
0
0
No to teraz Messi do Nikozji ;)
0
Co ten Adriano ...?!
0
Dlaczego tak niewiele brakuje ? :(
0
O Boże, dlaczego to nie wpadło...
0
Nie będę rozwijał swojej wypowiedzi tylko powiem krótko: ŻENADA
0
Rayo dosłownie samo się prosi o pogrom, gdyby Barca częściej i dokładnej zagrywała prostopadłe podania to spokojnie byłoby już co najmniej 5 bramek.
1
Boże widzisz i nie grzmisz...
0
Prosiło się Rayo o te bramki no i się doprosiło ;D
0
Gratulacje dla Bravo
0
Zupełnie bez sensu, prowadzenie 4-0 i przez takie zachowanie Wojtek może stracić miejsce w podstawowej "11".
1
Brawo Stojanov !
0
No i tradycyjnie...
0
Bartomeu zniesmaczony
3
Rakitić walnął z laczka !
5
Boże, mam zawał !!!!! ;)
0
No nareszcie !!!!!!
0
Co tutaj się dzieje ???
0
Boże, ile jeszcze?
1
Marchliński - Jagoda
0
Info dla niewiedzących
2
Czyli Douglas z "16"
0
http://www.uefa.org/uefa-best-player-award/season=2014/voting-panel/index.html
Czyli jak widać z Polski Kołtoń postawił na Ronaldo. Pamiętam jak rok temu na Ronaldo oddano tylko 2 głosy (oczywiście z Hiszpanii - Marca oraz Azerbejdżanu)
1
Obejrzyjcie sobie wideo przed meczem Legii
http://sport.tvp.pl/16620040/kibice-legii-igraja-z-uefa-kontrowersyjna-flaga
0
No to Legia ładnie dowaliła, a potem się dziwią, że za takie coś dostają kary. Nie będę zaskoczony, jak jutro w losowaniu udział weźmie Aktobe, pomimo ewentualnego awansu Legii.
3
Proszę o Maribor albo Malmo
0
Uff, a już myślałem, że CSKA będzie u nas
4
Bilbao ma szansę wyjść z grupy
0
Wszyscy będą z Realu...