1

A tymczasem San Marino niecałe 20 min od nieprzegrania meczu po raz pierwszy od 2004 roku !

0

0

No to teraz Messi do Nikozji ;)

0

Co ten Adriano ...?!

0

Dlaczego tak niewiele brakuje ? :(

0

O Boże, dlaczego to nie wpadło...

0

Nie będę rozwijał swojej wypowiedzi tylko powiem krótko: ŻENADA

0

Rayo dosłownie samo się prosi o pogrom, gdyby Barca częściej i dokładnej zagrywała prostopadłe podania to spokojnie byłoby już co najmniej 5 bramek.

1

Boże widzisz i nie grzmisz...

0

Prosiło się Rayo o te bramki no i się doprosiło ;D

0

Gratulacje dla Bravo

0

Zupełnie bez sensu, prowadzenie 4-0 i przez takie zachowanie Wojtek może stracić miejsce w podstawowej "11".

1

Brawo Stojanov !

0

No i tradycyjnie...

0

Bartomeu zniesmaczony

3

Rakitić walnął z laczka !

5

Boże, mam zawał !!!!! ;)

0

No nareszcie !!!!!!

0

Co tutaj się dzieje ???

0

Boże, ile jeszcze?

1

Marchliński - Jagoda

0

Info dla niewiedzących

2

Czyli Douglas z "16"

0

http://www.uefa.org/uefa-best-player-award/season=2014/voting-panel/index.html

Czyli jak widać z Polski Kołtoń postawił na Ronaldo. Pamiętam jak rok temu na Ronaldo oddano tylko 2 głosy (oczywiście z Hiszpanii - Marca oraz Azerbejdżanu)

1

0

No to Legia ładnie dowaliła, a potem się dziwią, że za takie coś dostają kary. Nie będę zaskoczony, jak jutro w losowaniu udział weźmie Aktobe, pomimo ewentualnego awansu Legii.

3

Proszę o Maribor albo Malmo

0

Uff, a już myślałem, że CSKA będzie u nas

4

Bilbao ma szansę wyjść z grupy

0

Wszyscy będą z Realu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?