konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co stoi na przeszkodzie żeby już teraz wpłacić klauzulę za Nico? Bo media podają rzekomo, że dopiero za niecałe 2 tygodnie będzie wpłata. Chodzi o jakieś rozliczenie za miniony sezon?
0
@FCB_dimiC No, także przyjemność po mojej stronie
0
@FCB_dimiC Już samo to, że reagujesz i coś piszesz jest dla mnie satysfakcjonujące ;)
0
@Hosh Ale przecież tylko 2 kliknięcia Cię dzielą od tłumaczenia, czego nie rozumiesz?
5
Wow, ale moc
https://x.com/bt3/status/1821504046022226027
3
Ciekawe ciekawe, fajne szlaczki
1
@macio_944 Ale jaki to ma sens? Jak ktoś coś wrzuca to niech będzie to gotowy wpis, a nie ze trzeba wchodzić i klikać w tłumaczenie. Nie ma to najmniejszego sensu
6
@Gaucho Po co wy wrzucacie jakieś newsy po hiszpańsku? Albo po angielsku/ polsku albo w ogóle, bo po jaki ch.. jak mało kto rozumie tu hiszpański
2
@mientusek1407 Z Xabim niestety nie byłbym tego taki pewien, jakieś mam obawy przed nim jako trenerem
3
@Popitek12 Przecież nie wiemy ile jest planet, a teoria o światach równoległych jest wciąż teorią otwartą lecz póki co nie da się jej zbadać, ale nie jest ona też teorią sci-fiction tylko teorią, która może mieć przelozenie w rzeczywistości.
2
@bartekvisca Trochę napisałeś masło maślane. Skoro popierają Izrael to nie mogą mówić, że jest prowokatorem. Chyba, że chodziło Ci, że popierają Iran, a dlaczego? Bo Żydom się wydaje, że są pepkiem świata, że wszystko im wolno i wiecznie robią z siebie pokrzywdzonych i ofiary gdzie to oni są agresorem
5
Liczyłem na to, że Bosak będzie naprawdę alternatywą (lepszą niż Mentzen), ale jak widzę jak chłop się pucuje Kaczyńskiemu, PiSowi i teraz wybiela w tak debilny sposób Brauna zamiast się odciąć to jednak mam ogromny zawód.
1
@Kgorecki2500 Z gpt i "miesiące" męczarni?
4
@kubix05 Nadjedzenie, w tym roku już chyba z 200 zł lekko na truskawki wydałem i wydam więcej, przeowoc
1
@Frimpong A to nie koszulka Interu jest?
0
@Deathwing112 Na jakim profilu są te filmiki?
0
Było już głosowanie za tym wotum czy jeszcze nie, bo mialo być o 14, ale chyba jakieś opóźnienie mają?
0
@WiernyKibic111 Jeden wielki dramat, ale na Pomorzu czy Warmii to nawet w lato większość czasu jest do dupy pogoda
0
@agaFCB Nie no to u mnie poza majem to ostatnio ciepło jest, nie licząc może dwóch ostatnich dni
0
@agaFCB Właśnie nie ma nic lepszego niż lato kiedy w dzień jest gorąco (powyżej 25 stopni) a w nocy zimno żeby można było spokojnie spać
0
@Gibbon_FCB WTF XDD
2
@norbi77 To witam Pana również, bo to moje okolice (3 km ode mnie jakoś) XD
1
@Luciano99 A gdzie @Sysia11
1
@FanBarcy22 XDDDDD
0
@olejtm A to nie tak, że z miast jest właśnie później?
0
@Esteban_ On z Mazurkiem tacy smutni tam siedzą teraz XD
0
Nie ma nic piękniejszego niż smutne wąsy Mazurka w Kanale Zero. Siedzi póki co z podkulonym ogonkiem jak piesek
0
@FcPortoFan1999 Kogo teraz obchodzi jakieś marne Podbeskidzie
0
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Już wolę mieć biedę w kraju niż ściągać ich tak jak mówi o tym Pan @Comentateiro bo mamy małą dzietność itp. Takich to ściągać ale tylko w jedno miejsce w wiadomym celu