konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przyda się taki kubeł zimnej wody im na łeb, bo chyba ta zp i gadanie o pięknej grze im podpaliło styki
0
@ViscaelBarca2007 A najlepsze że ten debil sędzia na to patrzył i jeszcze potrzebował Varu XD
2
@QQL5 7. Braun przywita się sowitym "szczęść Boże"
8
Są 4 niezmienne i pewne rzeczy na świecie:
1. Śmierć
2. Podatki
3. Real Madryt to obrzydliwy klub
4. Sławomir Mentzen ma najwieksze szanse w drugiej turze na wygranie z Rafałem Trzaskowskim
*5. Robben schodzący na lewą nogę
0
@Criss18Barca Pewnie jakaś podpucha po to żeby mógł odpocząć. Tak samo powinni zrobić z Yamalem i Pedrim
2
@Cule1234 a LS to co? Albo zmiennik dla Yamala
8
Mam wrażenie, że stawiając wczoraj Sikorskiego na tej debacie byłby pogrom pozostałych kandydatów pod względem merytorycznym, a Nawrocki to już totalnie by zgłupiał. Oj Tusku Tusku, co żeś ty uczynił, że nie wzięliście Sikorskiego, który pewnie nakrył by czapką Trzaska
0
@Fake69 Na yt masz transmisję 24/7
2
@Kondziubarca Za każdym razem jak to czytam to mam obraz Brauma przed sobą jak to mówi i śmiać mi się chce :D
0
Najbardziej się obawiam, że albo Xabi obejmie real albo wróci ZZ. Z tymi piłkarzami ogarnięty trener może zrobić naprawdę mega mocną ekipę. Ciekawe jak to się potoczy.
0
@SeWo77 I dobrze, że grilluje bo jest za co
0
Przypomina mi się mecz z 2015 lub 16 gdzie Messi zajebał 2 albo 3 gole Sevilli z wolnego w superpucharze. To było coś równie przepięknego. A takto kojarzycie kogoś kto by strzelił min. 2 bramki z wolnego w 1 meczu na wysokim poziomie?
0
Jakie pozycje waszym zdaniem trzeba koniecznie wzmocnić w przyszłym sezonie? Moim zdaniem LS na pewno.
Ogólnie brakuje mi kogoś takiego jak "Xavi" bo Inieste już powoli mamy. Takiego drugiego kozaka w pomocy, który przy ewentualnej absencji Pedriego dalej będzie trzymał mega poziom środkowej linii. No i chyba trzeba by było myśleć o napastniku nowym
0
@La Pulgaa Dwa mecze, bo jak wygramy to będziemy mieć 6 pkt przewagi
0
@Safrani Chyba nie zrozumiałeś
1
@Marcelinho132 6. Strzel w 90 minucie
0
Ogarnąć się Panowie bo lipa jest
0
@adi7adi8 Wiem, że przykład głupi, ale taki mi wpadł akurat na szybko
Jak chcesz zrobić porządny przeszczep włosów to też jedziesz do Turcji bo robią to dobrze i niejednokrotnie lepiej niż w Polsce. Czy to znaczy, że jesteśmy w latach 90?
1
@Konus69 Ćpałeś? Nie pisz
0
@JordiAlbion To skoro wstydzi się to zgłosić to jaka pewność że zglosi się na aborcję? A jak się zgłosi to kiedy? W 6 miesiącu jak w brzuchu będzie już miała rozwinięte dziecko?
0
@musli1989 Nie żyjemy już w latach 90-tych. Wystarczy wyjechać do Czech i po problemie
0
@NeroTFP1 Nie jest to istotne. Istotne jest to, że ktoś wgl wpadl na taki pomysł.
1
@adamek20151 A ja totalnie nie czaje tego całego zamieszania co do numeru. To tylko dwie cyferki. Mógłby nosić i 99 i co by to zmieniło? Takie przywiązywanie wagi do nic nie znaczących liczb nie ma sensu nawet jeśli wcześniej grali z tym numerem tacy cudowni zawodnicy jak Messi czy Roni
0
@Starrk A to już jest pewne?
0
@Pedri16Future Ten to pajac taki jest, że szkoda gadać
0
@lucca87 Laporta nigdy w życiu ich nie przywróci. Ego mu na to nie pozwoli bo częściowo przyznałby się do błędu, że bez sensu ich wywalił. Ja jestem ciekaw bo Raphinia coś wspominał podobno, że chce zapłacić te kary żeby Ci kibice mogli wrócić i od jakiegoś czasu cisza w tym temacie. Wcale bym się nie zdziwił jakby Laporta się i tak nie zgodził nawet po opłaceniu kary. To jest taki mały człowiek z wielkim ego, który jak sobie coś ubzdura to nawet jak wie, że jest to głupota to będzie w to brnąć
0
@tbas Oj ile bym dał, żeby móc usłyszeć jeszcze na meczach te wuwuzele :D
0
@Michael24 Oj tak i to jak, a najlepiej się lata z pozycji sterującego ;)
0
@LionelM95 Niestety tak, bo właśnie coś zrypałem na samym początku
0
@LionelM95 Mi chodzi o sam początek gry, już nie pamiętam jak się nazywała ta misja, ale jej nie zrobiłem i chyba przez to nie uda się zebrać wszystkich kart