konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Komentarz usunięty
0
@LionelM95 Jak ją zrobiłeś? Ja na początku niestety nie zrobiłem tej misji z kupcem i teraz nie mogę się jakby tam "cofnąć" przez co mam "misję nieudaną"
0
@bartekvisca Czym się zajmują znajomi?
0
@Popitek12 Ja zgłoszę Ciebie za pisanie do mężczyzny, że jest "zgłoszone"
2
@daniel32778 Garcia wczoraj był tragiczny po wejściu na boisko
1
Ta drużyna ma tak niesamowity mental. Ja sam już przesiaknalem tym "przegrywowym" podejściem po ostatnich latach. Natomiast obecnie to oni walczą do samego końca. Flick jest przecudowny za to co zrobił z tymi piłkarzami w te kilka miesięcy. Coś pięknego. Jestem w stanie uwierzyć, że idziemy po wszystko w tym sezonie
0
@tbas Na pewno było lepiej pod względem wszelkiej poprawności politycznej i ludzie mieli zdecydowanie większy dystans do siebie i świata, ale reszta to zgadzam się- bida, nyndza i rozpacz
1
@takisobiektos Ogólnie nie da się inaczej zrobić facechecka jak nie twarzą, bo nawet sama nazwa mówi, że jest to sprawdzenie twarzą XD
1
@barcelonaLM Jemu nie wytłumaczysz, człowiek zaślepiony. Wiadomym jest, że Polska potrzebuje normalnych imigrantów a nie tych dzikusów, wyznawców allaha, którym się wydaje, że są panami świata
3
@Comentateiro Ręce opadają jak się czyta takie debilizmy, które wypisujesz. Za mało jest informacji o tym co Ci dzik... wyprawiają w Niemczech, Szwecji, Francji czy Belgii? Mam nadzieję, że jakby zgwałcili czy zanożowali Ci kogoś z rodziny to też byś pisał jak bardzo są potrzebni
1
@RomanGroza Nie oglądam F1 i mam to gdzieś, ale oby ten Ollie czy jak mu tam nigdy się nie utrzymał w F1
2
Oby tylko ta przykra sytuacja nie wpłynęła negatywnie na zespół, który wchodzi w kluczowych moment sezonu
0
Najgorsze, że my nie mamy żadnej przewagi grając u siebie. Nie dość, że nie nasz stadion to Laporta wywalił ultrasów co skutkuje tym, że doping jest tragiczny
0
@Rupert_Haubica Co za mentalna dzicz
0
@AduŚ07 To fejk podobno
4
Najmniejsze pretensje powinny być do Flicka. Gościu tak podniósł poziom gry tej drużyny bez znaczących transferów, że to aż szok. Ole słyszane na trybunach niemalże w każdym meczu, czego nie dało się doświadczyć przez ostatnie lata. Szybkie granie piłką, bezpośrednie podania, pomysły taktyczne, zmiennosc pozycji. No to widać na pierwszy rzut oka. Natomiast co on ma zrobić ja te partacze psują wszystko z przodu? Ferran to tragedia jak na zawodnika 1 składu, Yamal ostatnio mocno irytuje przez większość meczu i jedynie przebłyski geniuszu go ratują, a Rapha też mocno chimeryczny. O Lewym zostało już chyba wszystko napisane. Teraz podmieńcie niektórych piłkarzy Bayernu z okresu Flicka i wczorajszy mecz wygrywamy z 2/3 bramkami zapasu
2
@Coutinho007 Bez przesady, bo jakie to były rotację? Jedynie Torres za Lewego, bo Olmo i De Jong aspirują spokojnie do pierwszego składu za miernych ostatnio Casado I Gaviego, a reszta to była podstawa. Błędem były późniejsze zmiany i granie na takim ryzyku. Z drugiej strony co Flick ma zrobić jak te barany w bramkę nie potrafią strzelić?
2
@Pitinho Nie puchniemy tylko nie mamy zasranej skuteczności. Wczoraj powinno być lekko z 5:2, początek był tragiczny ale szybko odbili
3
@Bocheno1 Ja to się martwię twoją Podlaską gwarą
2
Ja mam nadzieję, że to, że wyglądamy w ostatnich meczach tak jak wyglądamy jest związane z tym o czym wspominały hiszpańskie i nie tylko gazety, że Flick robi drużynie drugie w sezonie przygotowanie fizyczne przed najważniejszymi meczami. Może dlatego piłkarze są tacy ociężali. Oby to się zmieniło w nastepnych spotkaniach
Pamiętajcie, że real zawsze w tym okresie też wyglądał słabo po czym w marcu i kwietniu biegali jak szaleni
0
@FcPortoFan1999 Myślę, że jednak Gdańska by nie oddał, ale tego nigdy się nie dowiemy
1
Tak sobie ostatnio myślę, co by było gdyby Piłsudski żył dłużej lub urodził się później. Jak wiadomo Hitler podziwiał Józefa za jego poglądy oraz sposób prowadzenia polityki. Może gdybyśmy poszli z nim na układ to ten twór zwany rosją już by nie istniał, albo ich rola była by ograniczona do minimum. Jak wiadomo, Hitler nawiązywał kontakty z Piłsudskim jeszcze na początku lat 30.
Z drugiej jednak strony nazizm by wygrał, a tutaj można się tylko domyślać jakie katastrofalne skutki by to miało.
2
Komentarz usunięty
4
@mercurial2000 Od jakichś kilku lat
0
@Messibestplayerintheworld Żadnego nie gramy na własnym stadionie
3
@pt9 Od kiedy zaczał grać przyzwoicie? Od meczu z Espanyolem, który przegrali? Od meczu z Leganes ledwo wymęczonego? Czy może od meczu z Osasuna który zremisowali?
Oni graja tragicznie, a to City to jestem w stanie się założyć o dużą sumę, że my roznieślibyśmy w jednym meczu z 5/6-0 przy tym jak Barca gra w tym sezonie z takimi ekipami.
0
@lucca87 No tak, bo przecież zwrócenie komuś uwagi, że pisze jak "Kali pić kali jeść" to Januszostwo :D niezła logika
0
@lucca87 Może byś się nauczył w końcu odmieniać? Co to znaczy "na Benfica"? Dramat...
0
Powiedzcie mi proszę co jest lepsze, kupić uzywany rower na olx za te okolo 1,5k czy nowy w tej cenie w jakimś decathlon. Niestety obecnie budżet nie może być większy.
2
@Comentateiro Ogólnie parówki to jest jeden wielki syf