konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 To żeś polecił filmy, same dramaty
0
@MatBac1991 No, ale nie jest nim w LL, a jaki wpływ mają przepisy LL na LM chociażby?
0
Czy Olmo mógłby ewentualnie grać w LM i Pucharze Króla? Czy to co się stało całkowicie go wyklucza z kadry na jakiekolwiek rozgrywki?
0
@Kgorecki2500 To Hitlera głos?
2
@pollack Nie, aż tak źle tam nie jest
1
@macio_944 Jak ja zazdroszczę ludziom, którzy mogą się tak poobjadać...
2
Komentarz usunięty
9
@kanver_ i ten Kroos co nie gra od pół roku XDD
0
@Criss18Barca Nissan chociażby Qashqai
2
A później się dziwić, że nie wygrywamy jak my ciągle marnujemy setki
5
@pluszek @Wasacz_ @arasz1819 @Comentateiro opinia? Czy Tusk waszym zdaniem nie jest teraz hipokrytą?
0
@DonCarletto Ile czekałeś na kolejkę? I czy serio tylko raz w miesiącu można?
1
@SzczenaWojtula Tylko Tusk dzielił kraj? Bo Kaczyński wcale tego nie robił/ robi
1
@John_Doe Ale po co ty tu Messiego mieszasz? Debilne takie pisanie, że kolega Messiego jakby Messi miał tu jakieś znaczenie
3
@blakkudium I ten Kroos za pół roku gry XD
9
@zenoowity Ten twój pewny Polak jest obecnie królem strzelców w LL i LM i liderem w Złotym Bucie także ten fragment twojego wpisu jest tak glupi, że aż szkoda gadać
3
@pawelfcb22 Toyota to akurat jedna z najlepszych i najbardziej niezawodnych marek
0
@tbas Bo tak jak kolega wyżej napisał, potrzebny jest ktoś na LS, a takto Balde musi robić za dwóch- obrońcę i skrzydłowego. Zobacz jak Kounde źle grał jak nie było Yamala
2
Ja nie wiem jak oni to robią. Barca by tu już dostawała 3:0/3:1. Tak im zazdroszczę tego mentalu i walki mimo chujowej gry
0
Oni zaraz wsadza brzydko mówiąc "ryje" w te monitory. Dziwne, że nosem jeszcze ich nie dotykają tak blisko siedzą. Dramat dla zdrowia i wzroku
0
@ferranshark7 filman.cc i nietflix zbędny
1
@Safrani Jakby sobie jakoś ogarnął pobyt na wyspie w Tajlandi chociażby to nikt by go nie znalazł, ale no trudniej jest się tam dostać nie pozostawiając śladów. Jedynie lewy paszport wchodzi w grę
0
Mam pytanie i prośbę. Czy mógłby ktoś polecić jakąś spoko parownice tak do 170 max 200 zł? Planuje kupić na prezent i nie chce żeby to był jakiś badziew. Może ktoś coś używał i może polecić
2
@abram3k Ale Cię boli ten strumyk
0
Czyli jak rozumiem wygranie jednego z dwóch nastepnych meczów już zapewni nam awans z 8, bo awans z baraży mamy już zapewniony
0
@messi33 Ja to rozumiem, ale jak z oryginalnością takich rzeczy? Bo podobno na Allegro nie wolno sprzedawać podróbek
0
Powiedzcie mi jak to jest z tym Temu. Na allegro jest identyczny produkt, nawet zdjęcia są identyczne, ale cena o 100% większa i to już wiele razy zauważyłem, że takie coś ma miejsce. Na Allegro oczywiście wszystko oryginalne, ale coś mi tu nie pasuje. Czy te przedmioty na Temu są jakkolwiek oryginalne czy to wszystko podróba a na Allegro po prostu sprzedają te same podróby, ale z podbitą ceną?
0
@Sulimo Przez zęba to znaczy? Bo ostatnio miałem bardzo nieciekawe wyrywanie osemki i tez się boję powikłań po tym w przyszłości
2
Z naszej perspektywy najlepszy dzisiaj wynik w Bergamo to remis, bo wtedy Atalanta nas nie wyprzedza przy naszej ewentualnej porażce lub remisie z BvB. Real i tak pewnie wyjdzie z baraży więc dla nas i naszego utrzymania się w 8 jest aby Atalanta zremisowała dzisiaj
4
Najlepsze jest to, że Atletico jest za nami 6pkt a mają jeszcze dwa mecze do rozegrania w tym jeden z nami. Do końca roku jak się gra nie poprawi to może być katastrofa, bo możemy spaść na 3 miejsce