konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Czyli łatwiej jest oszukiwać siebie samego ;)
1
@Kgorecki2500 Ubierasz choinke? Ubierasz, jesz pączki w tłusty czwartek? Jesz. Bawisz się w karnawale? Bawisz się. I teraz powiem Ci, że to wszystko są poganskie, nie nasze polskie święta i kompletnie nie mające nic wspólnego z religią. Jakoś tutaj względy religijne Ci nie przeszkadzają. Naprawdę ludzie przestańcie być tak obdrzydliwymi hipokrytami
0
@Kgorecki2500 Dalej wchodźmy im w dupe ;)
1
@Criss18Barca Z tych co wymieniłeś to akurat De Jong czy Malcom się bronili grą w miarę. Natomiast takie asy jak Digne, Boateng, Mina, Semedo, Aleix Vidal to były totalne nieporozumienia
1
@MesQueUnClub96
https://www.upday.com/pl/media-po-gafie-bidena-rosna-szanse-trumpa?utm_source=upday&utm_medium=referral
Tu link do artykułu
0
@MesQueUnClub96 @Kondziubarca Media: Po gafie Bidena rosną szanse Trumpa
https://f7td5.app.goo.gl/jx1e7W
Wysłane przez @updayPL
0
Nie ma to jak staruch z demencją, który jedną wypowiedzią niszczy całą energie jaką Harris włożyła w kampanie. Jeździ po tych stanach razem z Trumpem i się nawalają nawzajem gdzie w sondażach idą łeb w łeb. Po czym nagle wychodzi staruch na salony i wyskakuje z tekstem o śmieciach na 5 dni przed wyborami. Debil czy debil
1
@damianex10 Kolor skóry na pewno przypadkowy
0
@Bolton @Fizzy Womack To nie jest żaden troll. Wy już nawet nie wiecie chyba czym jest trollowanie i każdego pod to wrzucacie. On pisze to na poważnie. Jest po prostu chory psychicznie i wcale nie trolluje.
0
Na jakim kanale jest transmisja?
0
Szkoda, że nie poczekali z tym wszystkim do gali. Przecież morda tego .... byłaby pięknym zwieńczeniem ostatniego tygodnia :D
2
@ChiefKeef Jak on nawet obecnie nie jest najlepszym Brazolem XD
0
@Stinger_ Jeśli dalej jest praktykowane to, że nagrywki są robione ze zwycięzcą na kilka dni przed galą to niestety męczennik na pewno wygra
1
A to nie jest przypadkiem tak, że Vinicius jeśli nie dostanie ZP to wie o tym już od co najmniej tygodnia? Zawsze było tak, że zwycięzcy dowiadywali się wcześniej jak robili specjalne nagrywki z tej okazji jeszcze na parę dni przed galą. Teraz się coś zmieniło i do samego końca nikt nie wie kto zgranie ZP?
0
Ile trzeba liczyć na wyjazd około 5/6 dniowy do Barcelony razem z meczem w sierpniu dla dwóch osób? Samolot, nocleg, mecz plus atrakcje/jedzenie (ale bez jakiegoś szału)
6k wystarczy?
1
@okiemtypera_lucaxx95 podsunąłeś mi do głowy pewne pytanie. Zakładając czysto hipotetycznie, że mamy wagon przedziałowy, który zostaje wykupiony przez grupe przyjaciół (oczywiście to niemalże niemożliwe, bo zawsze znajdzie się tam ktoś "obcy"), która organizuje tam imprezę. Co wtedy się dzieje? Konduktor musi tego zakazać, wzywa policję czy jak to wygląda?
Wiem, że pytanie z gatunku tych absurdalnych i debilnych, ale jestem ciekaw jak to by wyglądało z punktu widzenia pracownika kolei
0
@Kgorecki2500 Ten rząd jak przetrwa do końca kadencji to dosłownie na cieniutkiej niteczce. Natomiast jak przegrają wybory prezydenckie to rozpadnie się to wszystko w drobny mak
0
@Xaviball A mógł się nie zgodzić?
0
@ChiefKeef Przecież zabrał im wszystko co mieli
0
@sevs I tak powinna u nas wyglądać cała jesien i większość zimy.
0
@FanBarcYxD Myślę, że tak, obecnie Barca to TOP1 na świecie
2
Laboga jak zbity kundel hahaha :D
0
Niech oni przetrwają do przerwy po prostu a później zmiany, przede Olmo
0
Widać, że nasi nie mają siły żeby biegać, to widać gołym okiem
0
@Dr_Cabasisi GD to już było przed ostatnią przerwą na reprezentacje
2
@Luciano99 @Sysia11 opinia
0
@Prorokk Takim kandydatem mógłby być Sikorski, który jest raczej szanowany przez większość koalicji w porównaniu do takiego Trzaskowskiego
0
@cules100pro Jakim cudem Real jest faworytem?
0
@FCB_dimiC Ja od siebie poleciłbym Qashqai'a ale z tego co mówisz to nie wpasowuje się w typ jaki poszukujesz
1
@Tomaszekkkkk Mam teraz premium bo pisze inżynierkę i działa rewelacyjnie