konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Dostałeś to pięćset, myślisz że jest pięknie
Pomyśl o emeryturze, pomyśl o swej rencie
Moja babcia do modlitwy już składa swoje ręce
Bo na onkologii znów mają braki w sprzęcie
Dzięki Prezydencie, Premierze i rządzie
Ważne wasze pensje, a nie nasze zdrowie
Wszystkie świnie w sejmie myślą podobnie
Myślą o sobie, nie myślą o tobie
Nieważne lewa czy prawa (ooo), każdy to samo powtarza (ooo)
Każdy na tobie zarabia (ooo) i tylko krawat poprawia (ooo)
A po pracy go zdejmuje (go zdejmuje), do drogiego auta wsiada (auta wsiada)
Gdy jemu problem odejmuje (odejmuje) - tobie problem się namnaża (się namnaża)
Przez to każdy kombinuje (kombinuje) i źle patrzy na sąsiada (na sąsiada )
Kiedy walczą wolni ludzie (wolni ludzie) to wtedy korzysta władza"
Niby tylko żabson, którego muzyka jest tragiczna, ale ten fragment jest tak bardzo dobitny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@draxidox Jak głupie zachowanie 15 latka to dla Ciebie patologia to ciekawe jak określasz prawdziwą patologię
1
Komentarz usunięty
5
@maroon Jak można być tak ograniczonym umysłowo i pisać takie debilizm. Szkoda, że takim głos wyborczy liczy się tak samo jak normalnym ludziom
0
@KRISU77 To współczuję, bo tego nie da się normalnie oglądać. Jedna wielka kopanina
0
@Pasiak Kto nie widzi/ nie zobaczy to nie zobaczy. Nie mierz innych swoją miarą ;)
0
@KRISU77 Jak można oglądać i kibicować takiemu syfowi jak polska piłka?
1
@lucas/catalan Ale po co zmieniać herb?
0
@Safrani Skoro nie ma piekła to nieba też według tej logiki
1
@olav On jest za głupi żeby coś z niego miało być
1
@MesQueUnClub_87 Tymczasem ja zdychający już 2 tygodnie po wyrwaniu 8 z suchym zębodołem.... :(
0
@MesQueUnClub96 I mówi to gościu co ma średnio 41 komentarzy dziennie tutaj czyli prawie 2 na godzinę
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 Bo jesteś konfiturą i jak coś ktoś odwali to będziesz pierwszy co będzie zgłaszać? Tak jak i ten cały śmieszny popitek.
Odpowiedz na pytanie dlaczego ktoś ma się Ciebie bać
1
@Miszak Widocznie miałeś bardzo mało styczności z ludźmi z Afryki, ja też miałem takie zdanie jak ty. Po 4 latach studiowania z nimi zmieniłem swój pogląd o 180 stopni
0
@Miszak Ojej, banan Cię wystraszył?
0
@MaziFCB Co za debil tak napisał/powiedział?
0
@FcPortoFan1999 Innego wytłumaczenia nie ma
0
@FcPortoFan1999 Bo jesteś masochistą
0
To niezłe kakau XD
3
@Radzio_94 Ja uważam, że to właśnie Orange ma jedną z najlepszych ofert i dobry internet
0
@Ojciec5tkidzieci Masz jej yt albo ig?
1
No i pięknie, Haalandzik bez gola wiec Lewy może jutro jeszcze bardziej odskoczyć
10
Komentarz usunięty
3
@BulaKG Pod warunkiem dobrej pajdy, dobrego smalcu i dobrego ogórka, a nie takiego syfu jak czasami Książulo pokazywał
2
@Miszak Mam nadzieję, że PiS też tak punktowałeś
0
@MesQueUnClub96 Prymitywne, ale po Tobie nic więcej nie można się spodziewać
0
@MesQueUnClub96 I co Ci to daje? Jak słabym trzeba być, żeby takie coś sprawiało przyjemność?
0
@Chaoss Zaraz się rozpłacze i Cię zgłosić jak małe biedne poszkodowane dziecko