0

"Dostałeś to pięćset, myślisz że jest pięknie
Pomyśl o emeryturze, pomyśl o swej rencie
Moja babcia do modlitwy już składa swoje ręce
Bo na onkologii znów mają braki w sprzęcie
Dzięki Prezydencie, Premierze i rządzie
Ważne wasze pensje, a nie nasze zdrowie
Wszystkie świnie w sejmie myślą podobnie
Myślą o sobie, nie myślą o tobie
Nieważne lewa czy prawa (ooo), każdy to samo powtarza (ooo)
Każdy na tobie zarabia (ooo) i tylko krawat poprawia (ooo)
A po pracy go zdejmuje (go zdejmuje), do drogiego auta wsiada (auta wsiada)
Gdy jemu problem odejmuje (odejmuje) - tobie problem się namnaża (się namnaża)
Przez to każdy kombinuje (kombinuje) i źle patrzy na sąsiada (na sąsiada )
Kiedy walczą wolni ludzie (wolni ludzie) to wtedy korzysta władza"
Niby tylko żabson, którego muzyka jest tragiczna, ale ten fragment jest tak bardzo dobitny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@draxidox Jak głupie zachowanie 15 latka to dla Ciebie patologia to ciekawe jak określasz prawdziwą patologię

1

Komentarz usunięty

5

@maroon Jak można być tak ograniczonym umysłowo i pisać takie debilizm. Szkoda, że takim głos wyborczy liczy się tak samo jak normalnym ludziom

0

@KRISU77 To współczuję, bo tego nie da się normalnie oglądać. Jedna wielka kopanina

0

@Pasiak Kto nie widzi/ nie zobaczy to nie zobaczy. Nie mierz innych swoją miarą ;)

0

@KRISU77 Jak można oglądać i kibicować takiemu syfowi jak polska piłka?

1

@lucas/catalan Ale po co zmieniać herb?

0

@Safrani Skoro nie ma piekła to nieba też według tej logiki

1

@olav On jest za głupi żeby coś z niego miało być

1

@MesQueUnClub_87 Tymczasem ja zdychający już 2 tygodnie po wyrwaniu 8 z suchym zębodołem.... :(

0

@MesQueUnClub96 I mówi to gościu co ma średnio 41 komentarzy dziennie tutaj czyli prawie 2 na godzinę

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 Bo jesteś konfiturą i jak coś ktoś odwali to będziesz pierwszy co będzie zgłaszać? Tak jak i ten cały śmieszny popitek.
Odpowiedz na pytanie dlaczego ktoś ma się Ciebie bać

1

@Miszak Widocznie miałeś bardzo mało styczności z ludźmi z Afryki, ja też miałem takie zdanie jak ty. Po 4 latach studiowania z nimi zmieniłem swój pogląd o 180 stopni

0

@Miszak Ojej, banan Cię wystraszył?

0

@MaziFCB Co za debil tak napisał/powiedział?

0

@FcPortoFan1999 Innego wytłumaczenia nie ma

0

@FcPortoFan1999 Bo jesteś masochistą

0

To niezłe kakau XD

3

@Radzio_94 Ja uważam, że to właśnie Orange ma jedną z najlepszych ofert i dobry internet

0

@Ojciec5tkidzieci Masz jej yt albo ig?

1

No i pięknie, Haalandzik bez gola wiec Lewy może jutro jeszcze bardziej odskoczyć

10

Komentarz usunięty

3

@BulaKG Pod warunkiem dobrej pajdy, dobrego smalcu i dobrego ogórka, a nie takiego syfu jak czasami Książulo pokazywał

2

@Miszak Mam nadzieję, że PiS też tak punktowałeś

0

@MesQueUnClub96 Prymitywne, ale po Tobie nic więcej nie można się spodziewać

0

@MesQueUnClub96 I co Ci to daje? Jak słabym trzeba być, żeby takie coś sprawiało przyjemność?

0

@Chaoss Zaraz się rozpłacze i Cię zgłosić jak małe biedne poszkodowane dziecko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?