0

@Comentateiro Jak ty nie widzisz u @Borneo przejawów i bycia wyznawcą to polecam założyć okulary. Jeśli chodzi o PO nie ma na tej stronie większego wyznawcy niż on

0

@Eto'o9 R10 Bez Yamala to będzie 1 max 2 mecze więc nie ma źle. Oby był zdrowy chociaż na drugą połowę z Brestem

9

@michaelski Widzę kolega już też ma mózg wyprany

4

@SawneyBean Uwaga uwaga, mamy faworyta do kategorii "debilny komentarz roku"

0

@macio_944 No tak, zdecydowanie lepiej, że jest ciągle ciemno, szaro i mokro. Na pewno jest to lepsze niż gorąco. Ani w taką pogodę nie pójdziesz na rower, ani na dłuższy spacer, ani nad jezioro ani na piwko na miasto w knajpie z ogródkiem. Zima to same minusy i ten argument o upałach w dobie klimatyzacji jest śmieszny

1

@Criss18Barca To coś dziwny ten sondaż. Co chwilę się słyszy jak ludzie piszą/mówią, że na Sikorskiego by zagłosowali, a na Trzaskowskiego nigdy

0

@Hosh Zagrasz z nim w swoją gierkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

0

@July_6_BcN Czemu twierdzisz, że ciąża to coś nie w porządku?

0

@LukaszFan Polska

1

Czyli my musimy wygrać że Szkocją a Chorwacja przegrać z Portugalią i wtedy zostajemy. W innym wypadku odpadamy i spadamy do ligi B

1

@MesQueUnClub96 Właśnie, do twojej osoby- może to powinno dać Ci do myślenia

0

@Kengo Już myślałem, że Javier Tebas i chciałem zgłosić za cytowanie tej świńskiej....

0

@MesQueUnClub96 Nie jestem homofobem, daleko mi do tego

2

Komentarz usunięty

0

@kamiVeB Jakich filmikach?

1

@alone49 Ale nigdy nie idzie się prawą tylko lewą stroną jezdni więc nie ma mowy o winie kierowcy

0

@brzucho A jak z jedzeniem? Co jesz i ile przed pójściem spać?

4

@Aragorn33 Jak rozmawiam ze znajomymi to każdy mówi to samo "Jak wystartuje Sikorski to na niego zagłosuje, jak Trzaskowski to nie ma takiej opcji żeby mój głos na niego poszedl" i ja też się trzymam tej wersji. W życiu nie zagłosuje na tego populiste i cyrkowca

1

@Kgorecki2500 Element podobno rzucił meteorytem w dinozaury

1

@FCB_dimiC Pisał tak do mnie dzisiaj

0

@Rarenzio Ale nie pomaga w żaden sposób swojemu klubowi i powinien zostać wyrzucony. Wy naprawdę albo jesteście ułomni albo macie klapki na oczach. Jak masz pracownika, który notorycznie ładuje zwolnienia lekarskie to też będziesz go trzymał? Jeszcze biorąc pod uwagę, że Twoja firma ma problemy finansowe? Już widzę jakbyś pisał "ten pracownik musi zostać, nie jest winien że firma leży i kwiczy, a ja go zostawię bo jest taki biedny i wcale nie mogę zatrudnić kogoś na jego miejsce kto z aromatu podniesie poziom"
Zacznijcie myśleć, a nie kierować się pustymi sentymentami. Piłka nożna to biznes czy tego chcesz czy nie

0

@Arden Powinni zakładać też transfer LO i BR

2

@wpwelement Od zawsze wiedziałem, żeś Pan Antychryst

5

@Spacedragon No i kolejne kamyczki do ogródka @wpwelement

1

@Rarenzio Może i chamska, ale prawdziwa. Nie ma tu żadnych sentymentów. Klub jest w takiej zapaści finansowej, że jedynym rozwiązaniem jest wywalenie Fatiego z klubu i to jak najszybciej się da

0

@draxidox I to już dla Ciebie jest śmieszne jak ktoś kogoś tak obraża za wygląd, ale za pokazanie faka policji to patologia? Podwójne standardy? Hipokryzja? Nie wiek choć się domyślam do

0

@Zoker Oczywiście, że by mnie to nie bolało tylko wiesz jak to działa, grosz do grosza... ;)

0

@Zoker Ale nie każdy zamawia z Amazona

0

Komentarz usunięty

0

@Zoker I później się okazuje, że płacisz za subskrypcję z których nie korzystasz. Po co płacić za film który ma już tyle lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?