0

@Rifek Co ty bredzisz? Od 1:20 jest

2

@kamyk_23 Przecież każdy zdrowo myślący wie, że każda władza z każdej strony kradnie. Tylko jedni robią to po cichu i w sposób inteligentny a inni robią to na chama bez skrupułów

1

@kamyk_23 @arasz1819 czym wy się przejmujecie? I tak kiedyś ta planeta skończy swój żywot więc co za różnica kiedy- czy za 200 czy 2000 czy 200000 lat. Pewnych zmian nie da się już zatrzymać, a można je tylko spowolnić, bo człowiek to istota egoistyczna i przede wszystkim krótkowzroczna. Jednak napinanie się o to co będzie za te 200 lat nie ma sensu. Jak jebnie to jebnie.
Prawda jest taka, że do tego czasu ludzie i tak się powybijają bo ilość broni atomowej nie może sobie tak rosnąć w nieskończoność

6

@kamyk_23 Każdy kradnie, kradło PO, kradło PiS i teraz dalej kradnie PO. Jak ktoś myśli, że tylko jedni kradną to jest skończonym debilem

1

@xvcWinterSoldier Nie ma to jak takiemu małemu dziecku dawać wpieprzać smażone rzeczy

0

@Pnog37 Faktycznie, wyleciało mi z głowy, że doznał kolejnej kontuzji

0

Wiadomo coś co z Ferminem i De Jongiem? Będą gotowi na Getafe w środę?

0

@Fake69 Nie chcemy wiedzieć co robisz z kolegą

0

Hipotetyczna sytuacja (nie dla realu, bo dla nich to bez wątpienia karny):
Piłkarz zagrywa piłkę ręką- nogi i tułów i głowę ma w polu karnym, ale ręka, którą dotknął piłkę wystaje poza obszar pola karnego.
Ewentualnie, biorąc pod uwagę, że mózg to nasze centrum operacyjne to głowa również jest poza polem karnym, a w polu karnym jest tylko tułów i nogi.
Chyba, że bierzemy pod uwagę, że nie możemy żyć bez serca to co jak połowa klatki piersiowej również jest za polem karnym, a w nim zostaje tylko dupa i nogi?
Jak interpretować taką sytuację?

1

@Kgorecki2500 Owsianka z milionem dodatków- TOP TOPów

13

@bartas97 Czyli sam potwierdzasz w tym momencie, że w real jest bardziej faworyzowany w takich sytuacjach

2

@Deraxium Przecież całym ciężarem zajebał na to kolano, jak ty oglądasz?

0

Bernal i Ter Stegen, ich już nie zobaczymy w tym sezonie. Masakra

1

Biorąc pod uwagę jego wiek może to być ten sam scenariusz co z Valdesem

2

@partymaker A wiesz, że istnieje coś takiego jak mecz meczowi nie równy?

0

@goldmetaxa I pewnie sterują tym jaszczuroludzie i masoneria

6

@Kapitan hawk @smiatuniu powiedz mi jak można być takim kretynem? Piszesz coś takiego mając tutaj konto. Przecież to naprawdę trzeba mieć coś nie tak z łbem

0

@JordiAlbion Real, Barcelona, Bayern

0

@Kgorecki2500 Te dane są nieco przekłamane. Wejdź na IMGW i zobacz. Nawet ktoś tam dodał, że na Trestnie jest znacznie gorzej

0

@OBSERWATOR2021 Pod ścianę i z karabinu

0

Jak tak człowiek obserwuje tą sytuację to aż strach pomyśleć co by było gdyby nie wybudowanie tego zbiornika w Raciborzu. Pewnie Wrocław już byłby zalany i to gorzej niż w 97 roku

1

@cules100pro Myślę, że z lepszym sztabem odniósłby tutaj większy sukces. Nie rozumiem dlaczego wybrał sobie taką amatorszczyzne

1

@cules100pro Nie jest cudowna, jest dobra, ale nie cudowna. Cudowna by była jakby zarobki były takie jak na zachodzie

0

Kurcze mam spore obawy przed meczem z Monaco biorąc pod uwagę brak Olmo. Chłopak daje nam sporo rozwiązań taktycznych, niekonwencjonalnych zagrań czy też skoków pressingowych. Torre, nie wspominając już o Ferranie to nie mają do niego podjazdu. Ciekawe co Flick wymyśli, ale no może być ciężko

2

Ale piecze tego psa madryckiego
Już musiał o rejestracji wspomnieć

0

@Deviler W czasach komunizmu dopiero się kradło, bo przecież to Państwowe to można

0

IMGW to widzę, że świetne ma te serwery

0

@jedrek7000

0

0

@jedrek7000 Już nie wytrzymała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?