konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek Co ty bredzisz? Od 1:20 jest
2
@kamyk_23 Przecież każdy zdrowo myślący wie, że każda władza z każdej strony kradnie. Tylko jedni robią to po cichu i w sposób inteligentny a inni robią to na chama bez skrupułów
1
@kamyk_23 @arasz1819 czym wy się przejmujecie? I tak kiedyś ta planeta skończy swój żywot więc co za różnica kiedy- czy za 200 czy 2000 czy 200000 lat. Pewnych zmian nie da się już zatrzymać, a można je tylko spowolnić, bo człowiek to istota egoistyczna i przede wszystkim krótkowzroczna. Jednak napinanie się o to co będzie za te 200 lat nie ma sensu. Jak jebnie to jebnie.
Prawda jest taka, że do tego czasu ludzie i tak się powybijają bo ilość broni atomowej nie może sobie tak rosnąć w nieskończoność
6
@kamyk_23 Każdy kradnie, kradło PO, kradło PiS i teraz dalej kradnie PO. Jak ktoś myśli, że tylko jedni kradną to jest skończonym debilem
1
@xvcWinterSoldier Nie ma to jak takiemu małemu dziecku dawać wpieprzać smażone rzeczy
0
@Pnog37 Faktycznie, wyleciało mi z głowy, że doznał kolejnej kontuzji
0
Wiadomo coś co z Ferminem i De Jongiem? Będą gotowi na Getafe w środę?
0
@Fake69 Nie chcemy wiedzieć co robisz z kolegą
0
Hipotetyczna sytuacja (nie dla realu, bo dla nich to bez wątpienia karny):
Piłkarz zagrywa piłkę ręką- nogi i tułów i głowę ma w polu karnym, ale ręka, którą dotknął piłkę wystaje poza obszar pola karnego.
Ewentualnie, biorąc pod uwagę, że mózg to nasze centrum operacyjne to głowa również jest poza polem karnym, a w polu karnym jest tylko tułów i nogi.
Chyba, że bierzemy pod uwagę, że nie możemy żyć bez serca to co jak połowa klatki piersiowej również jest za polem karnym, a w nim zostaje tylko dupa i nogi?
Jak interpretować taką sytuację?
1
@Kgorecki2500 Owsianka z milionem dodatków- TOP TOPów
13
@bartas97 Czyli sam potwierdzasz w tym momencie, że w real jest bardziej faworyzowany w takich sytuacjach
2
@Deraxium Przecież całym ciężarem zajebał na to kolano, jak ty oglądasz?
0
Bernal i Ter Stegen, ich już nie zobaczymy w tym sezonie. Masakra
1
Biorąc pod uwagę jego wiek może to być ten sam scenariusz co z Valdesem
2
@partymaker A wiesz, że istnieje coś takiego jak mecz meczowi nie równy?
0
@goldmetaxa I pewnie sterują tym jaszczuroludzie i masoneria
6
@Kapitan hawk @smiatuniu powiedz mi jak można być takim kretynem? Piszesz coś takiego mając tutaj konto. Przecież to naprawdę trzeba mieć coś nie tak z łbem
0
@JordiAlbion Real, Barcelona, Bayern
0
@Kgorecki2500 Te dane są nieco przekłamane. Wejdź na IMGW i zobacz. Nawet ktoś tam dodał, że na Trestnie jest znacznie gorzej
0
@OBSERWATOR2021 Pod ścianę i z karabinu
0
Jak tak człowiek obserwuje tą sytuację to aż strach pomyśleć co by było gdyby nie wybudowanie tego zbiornika w Raciborzu. Pewnie Wrocław już byłby zalany i to gorzej niż w 97 roku
1
@cules100pro Myślę, że z lepszym sztabem odniósłby tutaj większy sukces. Nie rozumiem dlaczego wybrał sobie taką amatorszczyzne
1
@cules100pro Nie jest cudowna, jest dobra, ale nie cudowna. Cudowna by była jakby zarobki były takie jak na zachodzie
0
Kurcze mam spore obawy przed meczem z Monaco biorąc pod uwagę brak Olmo. Chłopak daje nam sporo rozwiązań taktycznych, niekonwencjonalnych zagrań czy też skoków pressingowych. Torre, nie wspominając już o Ferranie to nie mają do niego podjazdu. Ciekawe co Flick wymyśli, ale no może być ciężko
2
Ale piecze tego psa madryckiego
Już musiał o rejestracji wspomnieć
0
@Deviler W czasach komunizmu dopiero się kradło, bo przecież to Państwowe to można
0
IMGW to widzę, że świetne ma te serwery
0
@jedrek7000
0
@jedrek7000 Tak
0
@jedrek7000 Już nie wytrzymała