konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Orłowski, mówi Ci to coś?
0
Sradziło się zesra jak nie wspomni o realu
0
Sradzidło komentuje więc będzie pro madrycko
3
@aldewir Nie Gliwice tylko Tychy. W Gliwicach już ich nie ma z tego co wiem
0
@FCB_dimiC Dokładnie, chłop był mega wzmocnieniem i nikogo wina, że nagle pojawiły się problemy z sercem
1
@blakkudium Czyli Rapha pewnie odpoczynek po ostatnich dwóch meczach
1
@Culer9002 Czyli chłop liczyl ile ktoś komentarzy napisał XD
1
@ranger3120 Skąd wiesz ile? Liczyłeś czy jest jakiś licznik?
0
@misterio Ludzie się sami powybijają w wojnie jądrowej, która prędzej czy później nastąpi
4
@norbi77 Laporta już puka do drzwi z napisem "najgorszy prezes obok Bartomeu i Gasparta"
0
@krol211 Po co oddawać Garcię i ściągać w jego miejsce innego piłkarza wcale nie jakoś nazbyt lepszego?
0
@Faro Z Piątnicy no bo skąd
1
@PatrychoO Strzelać bez zawahania
4
@Pnog37 Po co ma się ograniczać, niech idzie od razu do pracy do kina czy restauracji, albo na basen czy do teatru, bo przecież tamci nie mają rodziny i nie chcą mieć wolnej niedzieli
28
@bartas97 Bo akurat Manzano i Soto Grado to dwaj najwięksi żołnierze
7
@draxidox A ty jak klasyfikujesz?
0
@esem91 To już marzec mamy? O panie
3
Pozdro dla tego chłopa co tu pisał, że żółta Cubarsiego po kursie 5 to promocja
0
Myślicie, że istnieje realna szansa żeby Nico przyszedł do nas za rok? Czy raczej temat zamknięty?
2
I teraz pomyśleć jaki to bylby potwór z przodu jakby po drugiej stronie był Nico
1
I oni jeszcze przedłużają kontrakt z tym paralitykiem ehh
1
@messi33 Kolejny co nie zna tego powiedzenia i stosuje je tak jak cała masa innych osób
2
@abram3k Nie żebym się cieszył, bo jednak nikomu nie można źle życzyć, jednak dla nas to dobrze, że u nich też są kontuzje
2
@Uukasz_93 Oddajcie proszę Lengleta i Garcie ale Dunczyka zostawcie w spokoju
2
@Uukasz_93 Dramat nad dramatem po prostu, to się w głowie nie mieści że oddajemy najlepszych zawodników
0
Dla Barcelony idealnie by było jakby
a) okienko transferowe się już skończyło
b) jakby najlepiej nigdy się nie zaczęło
1
@Prorokk Takie teksty mógłbyś sobie darować naprawdę
1
@PizzerMan Próbowałeś coś z medyczną marihuaną?
0
@Nazio_87 Jeśli chodzi o Zoo to chyba oceanarium i afrykanarium
0
Laporta i Deco to są takie obrzydliwe typy. Próbują wypychać dobrego zawodnika z klubu, (podobno) wypuszczają do mediów informacje żeby wywrzeć na Gundo presję i do tego robią tak żałosne ruchy transferowe. Nie wspomnę już o tym jaki jest burdel z koszulkami i z Nike, z którym kontakt miał być podobno już ponad miesiąc temu. Naprawdę jak widzę tego grubaska to aż się odechciewa pozytywnego nastawienia co do kondycji naszej kochanej Barcy