0

@kanver_ Orłowski, mówi Ci to coś?

0

Sradziło się zesra jak nie wspomni o realu

0

Sradzidło komentuje więc będzie pro madrycko

3

@aldewir Nie Gliwice tylko Tychy. W Gliwicach już ich nie ma z tego co wiem

0

@FCB_dimiC Dokładnie, chłop był mega wzmocnieniem i nikogo wina, że nagle pojawiły się problemy z sercem

1

@blakkudium Czyli Rapha pewnie odpoczynek po ostatnich dwóch meczach

1

@Culer9002 Czyli chłop liczyl ile ktoś komentarzy napisał XD

1

@ranger3120 Skąd wiesz ile? Liczyłeś czy jest jakiś licznik?

0

@misterio Ludzie się sami powybijają w wojnie jądrowej, która prędzej czy później nastąpi

4

@norbi77 Laporta już puka do drzwi z napisem "najgorszy prezes obok Bartomeu i Gasparta"

0

@krol211 Po co oddawać Garcię i ściągać w jego miejsce innego piłkarza wcale nie jakoś nazbyt lepszego?

0

@Faro Z Piątnicy no bo skąd

1

@PatrychoO Strzelać bez zawahania

4

@Pnog37 Po co ma się ograniczać, niech idzie od razu do pracy do kina czy restauracji, albo na basen czy do teatru, bo przecież tamci nie mają rodziny i nie chcą mieć wolnej niedzieli

28

@bartas97 Bo akurat Manzano i Soto Grado to dwaj najwięksi żołnierze

7

@draxidox A ty jak klasyfikujesz?

0

@esem91 To już marzec mamy? O panie

3

Pozdro dla tego chłopa co tu pisał, że żółta Cubarsiego po kursie 5 to promocja

0

Myślicie, że istnieje realna szansa żeby Nico przyszedł do nas za rok? Czy raczej temat zamknięty?

2

I teraz pomyśleć jaki to bylby potwór z przodu jakby po drugiej stronie był Nico

1

I oni jeszcze przedłużają kontrakt z tym paralitykiem ehh

1

@messi33 Kolejny co nie zna tego powiedzenia i stosuje je tak jak cała masa innych osób

2

@abram3k Nie żebym się cieszył, bo jednak nikomu nie można źle życzyć, jednak dla nas to dobrze, że u nich też są kontuzje

2

@Uukasz_93 Oddajcie proszę Lengleta i Garcie ale Dunczyka zostawcie w spokoju

2

@Uukasz_93 Dramat nad dramatem po prostu, to się w głowie nie mieści że oddajemy najlepszych zawodników

0

Dla Barcelony idealnie by było jakby
a) okienko transferowe się już skończyło
b) jakby najlepiej nigdy się nie zaczęło

1

@Prorokk Takie teksty mógłbyś sobie darować naprawdę

1

@PizzerMan Próbowałeś coś z medyczną marihuaną?

0

@Nazio_87 Jeśli chodzi o Zoo to chyba oceanarium i afrykanarium

0

Laporta i Deco to są takie obrzydliwe typy. Próbują wypychać dobrego zawodnika z klubu, (podobno) wypuszczają do mediów informacje żeby wywrzeć na Gundo presję i do tego robią tak żałosne ruchy transferowe. Nie wspomnę już o tym jaki jest burdel z koszulkami i z Nike, z którym kontakt miał być podobno już ponad miesiąc temu. Naprawdę jak widzę tego grubaska to aż się odechciewa pozytywnego nastawienia co do kondycji naszej kochanej Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?