konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Ja pie....
0
Do kiedy kontakt ma Ferran?
0
@Marcelinho99 Też mi się tak wydaje
0
Do Lewego wystarczy, że dwóch podbiegnie i chlop już nie wie co się dzieje
0
Matko Boska co oni wyprawiają...
0
@szymonekk Przy powrocie Pedriego i Gaviego oraz z Cancelo i Olmo nie wygląda to tak źle
0
@lntrowertyk Flick mówił, że miał zbyt mało jednostek treningowych z drużyną i dlatego nie zostanie powołany
1
@Hosh Nic takiego nie będzie miało miejsce, bo nikt się w takie rzeczy bawić nie będzie. To jest prywatna firma tak jak to całe gówno apcoa i można mieć ich gdzieś
7
@tomek256 Nie, nie plac tego. Oni nie mogą Ci obciążyć konta co najwyżej wezwać do sądu, a raczej nie będą tego robić
0
@FcPortoFan1999 Nic, po co oglądać tą parodie i płacić tym pseudo piłkarzom?
0
@FcPortoFan1999 Cała ta liga jest do zaorania i byłby spokój
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@wpwelement naprawdę nie widzicie tego jak ludzie mają już dość tego co tutaj robisz/cie? Może byś się wypowiedział na ten temat
1
@zadafcb Był 3 więc raczej na medal nie ma się co nastawiać
0
@Kidd Lepiej nie, bo jeszcze ich zawieszą (komentatorów)
0
@Cule1234 To mam nadzieję, że Lenglet też robi wypad tak jak i Julian Araujo
1
@Hajny Ooo teraz rozumiem, dzięki wielkie za wyjaśnienie
0
@Conradxc @barca__rządzi nie zrozumieliście. Oni ruszają i jada ledwo ledwo przez jakieś 2 okrążenia i się na siebie patrzą po czym nagle zaczynają przyspieszać, dziwnie to wygląda
1
@Comentateiro Czym innym jest imigrant z Afryki a czym innym z bliskiego Wschodu, gdzie nierzadko są to osoby dość "dzikie" lekko mówiąc. Już wolałbym 100 Afrykańczyków niz 10 muzułmanów
1
O co chodzi z tym kolarstwem torowym, że oni sobie jadą tak powoli i się na siebie patrzą jak na debili? XD i nagle zaczynają przyspieszać, ktoś ogarnia te zasady?
1
@MesQueUnClub_87 W sumie racja
0
@Matheu12 Już sam nie wiem czy lepsze to czy socjalistyczny bełkot
2
@Kengo Mój stary gdyby nie kontuzja w 86
0
@Kgorecki2500 A dlaczego dla mężczyzn?
2
@TheNekro94 Dokładnie, byłem w Turcji i tam jest mega chill, jadłem owoce i warzywa i również jedynie czego nie robiłem to nie piłem wody. Aczkolwiek w drinkach był lód więc wiadomo, a mimo tego i tak było git. Natomiast słyszałem, że dużo gorzej jest w Egipcie i Tunezji, dlatego tam nie mam zamiaru jechać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@takisobiektos Kolejne złomowanie po akcji ze Stano :D
0
@misterio Proszę do tego czegoś mnie nie porównywać
0
Komentarz usunięty
1
@PIWOSZ89 Oby Twitch upadł i sobie głupi ryj rozwalił. Cała nadzieja w Kicku