0

@cules100pro Ja pie....

0

Do kiedy kontakt ma Ferran?

0

@Marcelinho99 Też mi się tak wydaje

0

Do Lewego wystarczy, że dwóch podbiegnie i chlop już nie wie co się dzieje

0

Matko Boska co oni wyprawiają...

0

@szymonekk Przy powrocie Pedriego i Gaviego oraz z Cancelo i Olmo nie wygląda to tak źle

0

@lntrowertyk Flick mówił, że miał zbyt mało jednostek treningowych z drużyną i dlatego nie zostanie powołany

1

@Hosh Nic takiego nie będzie miało miejsce, bo nikt się w takie rzeczy bawić nie będzie. To jest prywatna firma tak jak to całe gówno apcoa i można mieć ich gdzieś

7

@tomek256 Nie, nie plac tego. Oni nie mogą Ci obciążyć konta co najwyżej wezwać do sądu, a raczej nie będą tego robić

0

@FcPortoFan1999 Nic, po co oglądać tą parodie i płacić tym pseudo piłkarzom?

0

@FcPortoFan1999 Cała ta liga jest do zaorania i byłby spokój

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@wpwelement naprawdę nie widzicie tego jak ludzie mają już dość tego co tutaj robisz/cie? Może byś się wypowiedział na ten temat

1

@zadafcb Był 3 więc raczej na medal nie ma się co nastawiać

0

@Kidd Lepiej nie, bo jeszcze ich zawieszą (komentatorów)

0

@Cule1234 To mam nadzieję, że Lenglet też robi wypad tak jak i Julian Araujo

1

@Hajny Ooo teraz rozumiem, dzięki wielkie za wyjaśnienie

0

@Conradxc @barca__rządzi nie zrozumieliście. Oni ruszają i jada ledwo ledwo przez jakieś 2 okrążenia i się na siebie patrzą po czym nagle zaczynają przyspieszać, dziwnie to wygląda

1

@Comentateiro Czym innym jest imigrant z Afryki a czym innym z bliskiego Wschodu, gdzie nierzadko są to osoby dość "dzikie" lekko mówiąc. Już wolałbym 100 Afrykańczyków niz 10 muzułmanów

1

O co chodzi z tym kolarstwem torowym, że oni sobie jadą tak powoli i się na siebie patrzą jak na debili? XD i nagle zaczynają przyspieszać, ktoś ogarnia te zasady?

1

@MesQueUnClub_87 W sumie racja

0

@Matheu12 Już sam nie wiem czy lepsze to czy socjalistyczny bełkot

2

@Kengo Mój stary gdyby nie kontuzja w 86

0

@Kgorecki2500 A dlaczego dla mężczyzn?

2

@TheNekro94 Dokładnie, byłem w Turcji i tam jest mega chill, jadłem owoce i warzywa i również jedynie czego nie robiłem to nie piłem wody. Aczkolwiek w drinkach był lód więc wiadomo, a mimo tego i tak było git. Natomiast słyszałem, że dużo gorzej jest w Egipcie i Tunezji, dlatego tam nie mam zamiaru jechać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@takisobiektos Kolejne złomowanie po akcji ze Stano :D

0

@misterio Proszę do tego czegoś mnie nie porównywać

0

Komentarz usunięty

1

@PIWOSZ89 Oby Twitch upadł i sobie głupi ryj rozwalił. Cała nadzieja w Kicku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?