konrad1661
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Iniesta997 Gościu podaje Ci statystyki a ty w swoim ograniczonym rozumowaniu potrafisz tylko napisać "zobaczymy ile Tusk wpusci w 8 lat". No, nie ma co, konkretna odpowiedź i argument na poziomie
1
@ikar34 Szmatą to są Ci wszyscy, którzy bez żadnego potwierdzenia wyzywali go tak jak i ty to robisz. Pokaż dowody na to, że jest pisowską szumowiną, bo szczekać jak pies to każdy potrafi
7
@Arden Dramat nad dramatem. Chłop powinien odejść jak najszybciej
2
@Stinger_ Następny co nie ogarnia nic. Nie zagramy w 1/2 ani z Japonia ani z Włochami tylko z USA albo z Brazylią
0
@MesQueUnClub96 Przecież my nie zagrmy z Japonią w 1/4 więc co ty pieprzysz
0
@pluszek Dlatego duet na TVP to TOP
0
@mekston My przyjechaliśmy tu po złoto, a nie żeby się cieszyć, że przejdziemy w końcu ćwierćfinał
0
@Xxxbarca4ever No tak, ale bez atakującego obecnie jest ciężko coś wygrać
0
@tbas Ty to napisałeś, nie ja
0
@mekston I co z tego skoro Włosi nas niszczą? A to pewnie z nimi byśmy grali ewentualny finał
0
Dopóki Kurek nie zacznie kończyć z 1 ataku to ciężko będzie coś tu osiągnąć na tych IO
0
@KamQiX Drzyzgi to się nie da słuchać, Swędrowski to co innego, ale jednak duet TVP zdecydowanie lepszy
1
Anita Włodarczyk miała jakąś kontuzje czy po prostu bardzo słaba forma? Bo 3 lata temu było świetnie, a dzisiaj no tak średnio
1
Rok temu w presezonie objawił się Fermin. Póki co obecnie objawieniem jest Bernal i Pau Victor. Mam nadzieję, że będą dostawać sporo szans w sezonie i, że jeszcze ktoś młody się pojawi. Szkoda, że nie mamy żadnej pewnej perełki na ŚPD
1
@papryk13 Po co wypisujecie tutaj co leci w TV? Jak kogoś to interesuje to sobie pewnie sprawdzi.
4
@papryk13 Swoboda nie awansowała do finału na 100m
0
@zadafcb Wszystko na to wskazuje, że to będą fatalne dla nas igrzyska
0
@Bulbulator A w niedziele zdychanie na potęgę
2
@Przemek2323 No tak, bo przecież powinniśmy teraz płakać w poduszkę, że 80 lat temu było powstanie. Ogólnie powinna być narodowa żałoba, a nie jakieś koncerty, po co to komu
0
@AndresCuccittini I dlatego wszyscy muszą pompować balona i rzucać jej taką presję
1
Jeszcze Iga skończy to na 4 miejscu i tyle będzie ze złota.
Zawsze tak jest jak wszyscy dmuchają balonik to ona pęka z hukiem
0
@xvcWinterSoldier Bo się nasi obrazili, że jak Nico może tak zwlekać z decyzją i się wielce Państwo poczuli urażeni. W tym klubie to naprawdę czasami wyżej srają niż dupe mają
1
Chmielewski dopiero 20 lat więc spokojnie za 4 lata może powalczyć o medal
0
@KrisVEB81 Ile z ciekawości ma Mbappe w Realu?
0
@Odcinkowy Janusz dobrze grał, wystawa była dobra, ale to jak marnował dzisiaj Semeniuk, Śliwka i Kurek to dramat
0
@heniusss Już ostatnio z piłką zaczął trenować więc myślę, że październik to max
0
W Barcelonie najbardziej mnie martwią dwie rzeczy wraz z początkiem sezonu. Po 1 kontuzje Araujo, Pedriego, Gaviego, De Jonga. Ostatnia trójka jak wróci we wrześniu to już będzie sukces. Ponadto kwestia braku odejścia zawodników. Tacy jak Lenglet, Vitor to już dawno powinni palić stąd gumę. Brak też transferów do klubu, ani Nico, ani ŚPD. Niewyjaśniona kwestia z Cancelo i Felixem.
No nie wygląda to za dobrze, a sezon już za 3 tygodnie się zaczyna
0
Jak można było przegrać tak wygrany mecz... tylko Polacy takie gówno potrafią zrobić
1
@Nazio_87 Nie jest on rekordzistą. Rekordzistką jest Iwona Wieczorek
6
@AlexDark00 Może chodzi o to, że jest dość szklany