La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 681 Culés

4

No tak, jakiś spad z Almerii prawym obrońcom, zmiennikami Kounde (który na stoperze wygląda źle) i Cubarsiego, Lenglet, po lewej świeżo po połamaniu Balde i jego zmiennikiem Valle. W środku Bernal z Casado. Przecież tu zaraz skończenie w 4ce La Ligi będzie sukcesem, bo się szwagrom zachciało głośnego transferu Olmo i teraz się nie mogą skompromitować, że go nie zarejestrują. Flick w coś ty się wpakował.

2

@Uukasz_93 Dramat nad dramatem po prostu, to się w głowie nie mieści że oddajemy najlepszych zawodników

2

@Uukasz_93 o kurde ale że jest aż tak źle to się nie spodziewałem. Wypchniemy 5 zawodnikow (Gundo, Faye, Christensen, Garcia i Roque) żeby zarejestrować jednego? XD

2

@Uukasz_93 Oddajcie proszę Lengleta i Garcie ale Dunczyka zostawcie w spokoju

0

@Uukasz_93 Kounde na stoperzer wyglada dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?