konrad1710
Dołączył/a: marzec 2011
Stanisławów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W moim sercu tylko ona, Katalońska Barcelona !!!!!
0
Tak z innej beczki...
gra ktos z was w Hattricka ?? :)
0
po tej bramce, Rayo przeżyje szok, Barca się rozkręci i będzie MANITA !!!!!
0
jak byście mogli to dajcie link do bramki Alexisa
0
która minuta ???
0
Wiedziałem kór*a wiedziałem :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LEO i pozamiatane :D !!!!!!!!!!!!!
0
Ludzie to tylko jedno potknięcie !!
real to cioty i tak liga będzie nasza !!!
Vamos Barca !!!
0
Vamos Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jescze nie wszystko stracone !!!!
0
która minuta ???
0
Vamos Barca
0
Haha Genk wrównało :))
Genk - Chelsea 1:1 ;)))
0
Dajcie link do bramki !!
PLISS ;)
0
Dzięki :)
0
Ile do końca ??
0
Valencia się za bardzo podnieciła i dlatego...Pedro GOOOOOOOOOOLLL 1:1 ;D
0
jeszcze Villa hat-tricka i jest pięknie ;D
0
ooooooooooooo ludzie, chyba dziś nie zasnę ;)
0
Nie mamy się czego obawiać......
Będzie MANITA !!! ;D
0
chelsea też już 2:0 Mata
0
farciarze jeba*i w 1 i w ostatniej minucie..
0
Borussia - Arsenal 1:1
hah w 88 minucie Ivan..;)
0
dziwne..
Valenci ciągle 0:0 z Genk..
0
APOEL - Zenit już 2:1
:D
0
APOEL - Zenit już 2:1
:D
0
APOEL - Zenit 1:1
0
jak narazie Barca w dobrej sytuacji bo Victoria Pilzno z BATE remisuje 1:1
0
Ja od początku wiedziałem że Villa strzeli ;P;D
0
kacperfcb
1:0 Fabregas
2:0 Keita
3:0 Pedro
4:0 Messi
5:0 Messi
0
kamilp273
kto strzelił ??
0
Hahahaha mówiłem ;D
Tylko niespodziewałem się że tak szybko ;D
Teraz Barca będzie sie bawić...;D