0

W moim sercu tylko ona, Katalońska Barcelona !!!!!

0

Tak z innej beczki...
gra ktos z was w Hattricka ?? :)

0

po tej bramce, Rayo przeżyje szok, Barca się rozkręci i będzie MANITA !!!!!

0

jak byście mogli to dajcie link do bramki Alexisa

0

która minuta ???

0

Wiedziałem kór*a wiedziałem :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LEO i pozamiatane :D !!!!!!!!!!!!!

0

Ludzie to tylko jedno potknięcie !!
real to cioty i tak liga będzie nasza !!!
Vamos Barca !!!

0

Vamos Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jescze nie wszystko stracone !!!!

0

która minuta ???

0

Vamos Barca

0

Haha Genk wrównało :))
Genk - Chelsea 1:1 ;)))

0

Dajcie link do bramki !!
PLISS ;)

0

Dzięki :)

0

Ile do końca ??

0

Valencia się za bardzo podnieciła i dlatego...Pedro GOOOOOOOOOOLLL 1:1 ;D

0

jeszcze Villa hat-tricka i jest pięknie ;D

0

ooooooooooooo ludzie, chyba dziś nie zasnę ;)

0

Nie mamy się czego obawiać......

Będzie MANITA !!! ;D

0

chelsea też już 2:0 Mata

0

farciarze jeba*i w 1 i w ostatniej minucie..

0

Borussia - Arsenal 1:1

hah w 88 minucie Ivan..;)

0

dziwne..

Valenci ciągle 0:0 z Genk..

0

APOEL - Zenit już 2:1

:D

0

APOEL - Zenit już 2:1

:D

0

APOEL - Zenit 1:1

0

jak narazie Barca w dobrej sytuacji bo Victoria Pilzno z BATE remisuje 1:1

0

Ja od początku wiedziałem że Villa strzeli ;P;D

0

kacperfcb

1:0 Fabregas

2:0 Keita

3:0 Pedro

4:0 Messi

5:0 Messi

0

kamilp273

kto strzelił ??

0

Hahahaha mówiłem ;D

Tylko niespodziewałem się że tak szybko ;D

Teraz Barca będzie sie bawić...;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?